Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Deprem Bilgilendirme ve Yardımlaşma Ağı

Merkezi siyasi partinin medya kanallarına nasıl baskı yaptığını, yurtdışı kaynaklı yardımları göstermeyin, kötü durumları anlatmayın uzaktan çekim yapmayın insanlara mikrofon uzatmayın gibi baskılarını anlatmayayım bu başlıkta.
Aklı başında herkes zaten buları biliyordur... farkındadır. Hala daha da farkında olmayana da zaten anlatsan nolur...

Hacı siyasi endişelerle yapmayan var. Farklı düşündüğü için yapmayan var. Yapan da var.
Türkiye'den bunca kazanç sağlayan adamların hiç umursamaması da kabul edilemez yalnız.
Kime göre neye göre kabul edilemez? İnsanların, "Haydi bu şirkete para kazandıralım." tarzı bir düşünceye sahip olduklarını zannetmiyorum. Verdikleri para karşılığında, istedikleri ürüne sahip oluyorlar.. Bu ülkede çok para kazanmaları, onların bu ülkede yaşanan olaylara karşı duyarlı olmalarını zorunlu kılıyor mu emin değilim. Yapılması tavsiye edilen, ama zorunlu olmayan bir eylemdir bana sorarsan yabancı şirketler için konuşursak.

Kime göre neye göre kabul edilemez? İnsanların, "Haydi bu şirkete para kazandıralım." tarzı bir düşünceye sahip olduklarını zannetmiyorum. Verdikleri para karşılığında, istedikleri ürüne sahip oluyorlar.. Bu ülkede çok para kazanmaları, onların bu ülkede yaşanan olaylara karşı duyarlı olmalarını zorunlu kılıyor mu emin değilim. Yapılması tavsiye edilen, ama zorunlu olmayan bir eylemdir bana sorarsan yabancı şirketler için konuşursak.
ama bize çok içten gelmiyorlar mı :utan::utangac: mesela starbucksta türk kahvesi ve çayı satılması ne kadar da içten ve kültürel bi bağ kurmamızı sağlıyor. hele de senelerdir ramazanda soframıza koyduğumuz vazgeçilmezimiz coca cola gibi markalar içimizden ailemizden biri gibi değil mi. eminim bu ülkeden trilyon dolar kazanmış coca cola da yardımını yapmıştır.

Arkadaşlar... şu siyaset ve taraflasma olayı hakkında bir şey demek istiyorum.
Bakın Artık bunun siyasetle... taraf tutmayla bir ilgisi yok... ben siyaset sevmem... konuşmam da normalde... ama onca insan can çekişirken yardım paralarına göz dikecek kadar gözü dönmüş bunların... bunun daha kötüsü olamaz. O yüzden artık değişim şart... hatta malumunuz geç bile kalındı. En azından yeni gelenler... sözlerini hemen tutmak için... ve özellikle de bu olaylardan sonra... ilk deprem için önlem alacaklardır. Yani Ins olmaz ama olursa ben bunların yönettıği... bir istanbul depremini düşunemiyorum arkadaşlar... yok oluruz valla...
Bu 6'lı masa ile olur mu ? Kime oy vericeğiz ? 6 tane liderle.Şuan'da oy kullanmayı düşünmüyorum mesela.

Ben de senin katılmamana katılmıyorum

Aklı başında herkes zaten buları biliyordur... farkındadır. Hala daha da farkında olmayana da zaten anlatsan nolur...
Ben biraz anlatmaya çalışıyorum. Bak dün işe başlama saatim 9 du 9 da çıktım yine yarın sabah 8 de gidip akşam 7 de çıkacağım. Elimden gelen ne varsa yapmaya çalışacağım. Bu ortamda bile şunu yapmayın bunu yapmayın gibi tehditler gelecek. Bir de üstüne ama deprem Allah'tan geliyor akp ne yapsın veya CHP olsa sanki n'olacak gibi cümleler görüyorum burada. Ciddiyim şaşırıyorum.

Şu an olay CHP olsaydı değil. Şu an yaşanan durum ele alınmalı. Bunu anlatmak lazım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 19)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık