Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Deprem Bilgilendirme ve Yardımlaşma Ağı

Düzensiz göçün problem yarattığını niye kabul etmiyorsun ki, biz de Avrupa gibi yapacaktık göç işini, iyisi bize kötüsü orada, ben demiyorum ki hepsi kötü, ama sen ülkene ne aldığını bilmiyorsun, ben milliyetçi bir insan değilim ama düzensiz göç yaşadığın ülkeye kötülüktür.

Dip not: Ebeveynlerim 89 Bulgaristan göçmeni
Problem yarattığını reddetmek gibi bir durumum yok. Yanlış anlamışsın.

Evet komplocu oyun böyük yeğen dayısı gibi gözükmek istemediğimden yazmadım ama içimden geçenler böyleydi. Sıfır taviz ve tam kontrol iyice şart oldu. Gerekli durumlarda Nato'ya müdahale hakkı doğuyor. O durumlar gerçekleşmemeli...

Bunun için böyle anlara gerek yoktu. Komploculuk değil bu. Suriye'de, Mısır'da yahut genel olarak arap yarımadası + yavru avrupada olanlar belli.
Bazen aklıma geliyor calamity senaryoları sonra bir güruhun aldığı saçma sapan kararların sonucunu sen, ben, o ve ufak yavrucaklar çekecek diye zihin tutulmasına uğruyorum

O yayını bende izlemiştim yanlışım yoksa ortaya çıkan enerji için 100'lerce nükleer'i aynı anda ateşlemek gerekiyor demişti.

Edit: Yüzbinlerce demiş
Depremlerin güçleri ile ilgili olarak;
4 - 4,9: Ufak çaplı atom bombası. TNT güç eşitliği (ton) = (1–22)x10 üzeri 3
5 - 5,9: Ortaçaplı atom bombası. TNT güç eşitliği (ton) = (30–700)x10 üzeri 3
6 - 6,9: Büyük çaplı atom bombası. TNT güç eşitliği (ton) = (1–22)⋅10 üzeri 6
7 - 7,9: Gök taşı. TNT güç eşitliği (ton) = (30–700)x10 üzeri 6
8 - 8,9: Gök taşı. TNT güç eşitliği (ton) = (1–22)x10 üzeri 9

Bu hesaplama joule cinsinden yapıldığı zaman muazzam değerler çıkıyor. Ne kadar tnt gerektiğini hesaplarken 30-700 yazan kısımlar çıkarma işlemi değil aralık belirtiyor. Yani 4 şiddetinde bi depremde 1x10 üzeri 3 ton tnt gücü açığa çıkıyor, 4,1 şiddetinde bi depremde 1,2x10 üzeri 3 gibi bir değer ortaya çıkıyor.

Rönesans Rezidans 2013 yılında Lütfü Savaş Akp'den seçildiği zaman yapılmış. O zaman Antakya Belediye başkanı olarak ruhsatı kendisi vermiş. Daha o zamana kadar Lütfü Savaş'ın hesap kayıtları incelenmeli, "muhtemelen uygun yapmıştır." gibi bir açıklama kabul edilemez. Hesaplarında sıkıntı çıkmazsa bile bu açıklama yüzünden görevden alınmalı.
Daha sert elestirirsin diye düşünmüştüm. Benim anladığım bunun partisi felan yok ama sen biraz kayırmışsın.

Daha sert elestirirsin diye düşünmüştüm. Benim anladığım bunun partisi felan yok ama sen biraz kayırmışsın.
Partisi yok da her partiye duygusal olarak eşit yaklaşma şartı da yok Alpam. :/ Düşman gördüğü partiye beslediği duyguları diğer partilere de göstermesi beklenemez. Görevden alınsın demesi yeterlidir. Yeter ki devletçilik ayağına particilik yapanlar gibi rezil etmesin insan kendisini. Dahası dediğim gibi bir şey de olmamış aslında. Net bir tutum göstermiş.

Partisi yok da her partiye eşit yaklaşma şartı da yok Alpam. :/ Düşman gördüğü partiye beslediği duyguları diğer partilere de göstermesi beklenemez. Görevden alınsın demesi yeterlidir. Yeter ki devletçilik ayağına particilik yapanlar gibi rezil etmesin kendisini.
Bu bana yanlış geliyor. Yani önceki sayfalarda Ak partililerin de talihsiz açıklamaları oldu. Orada nasıl eleştiriliyordu gördüm. Şimdi buna böyle tepki gelmemesi hiç bahsedilmemesi beni rahatsız ediyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 68)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık