Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Denizciler

Bu Oluşum Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 77 45.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 93 54.7%

• Kullanılan toplam oy
    170
Amirallerin meyveleri teke tek dövüşte olduğu kadar toplu dövüşlerde inanılmaz yararlı.Yani bir kişiye odaklanıp saldırsalar bile diğerleri de bundan hasar alabilecek yapıda bir meyveleri var.Hepsinin çoklu saldırıları var üstelik.Kizarunun o imza saldırısını belki de en rahat durdurabilecek adamın Marco olması da ayrı bir olay.Resmen mitralyözle sıkar gibi sıkıyor namussuz.Kaç metre uzaktan anahtarı vurabilecek nişan yeteneği de var.İşin içinde luffy olmadı mı bunların kafalara veya vücüda geldiğini düşününce ben öyle çok gözümde büyütemiyorum korsan tarafını.Bir de yukarda bahsettiğim gibi habersizce vurulan bir saldırıdan bir amiralin aldığı hasar ortada.Şurada karattığım yerde Jozudan daha güçlü saldırısı olan kaç adam var ki mesela.
Uzun sürer dostum dövüş. Aşırı yüksek hasara ihtiyaç yok sayıca bu kadar fazlayken. Ben seni anlıyorum ama zaten hali hazırda üç tanesi tek başlarına amiral tutabilecek olan adamların yanına 6 tane daha komutan verince iki amirale kaybettiklerini hayal edemiyorum.

Devletin kirli olduğunu, Shicibukailerin yıllardır yaşadıkları bölgelere zulüm ettiklerini biliyoruz. Bu olayı tüm denizcilerin de bildiğini biliyoruz. Akaniu'nun amacı kötüyü yok etmek olsaydı. Fuji'ye bu kadar kin kusmazdı Fuji bunları yaptığında. Aka hatta gidip devletin pisliklerinin üzerini örtüyor reyis. Yani nasıl yalakalık yapmıyor. :D

Fuji'nin o şekilde eğilmesi de takdire şayandı. Dres arcında aldığı tüm kararlara saygı duyuyorum ben mesela. En başından beri adam gözlem yapıyor kimin iyi kimin kötü olduğunu ayırıyor. Zayıfı koruyor halkı düşünüyor. Daha bir sürü şey. :D
900 yıllık oluşum.Kimi öldürsün ? Hangi memura ''sen rüşvet mi aldın len'' desin ? Evet devlet kirli.Denizciler amele.Rütbeliler biliyor ne nane dönüyor da karşı çıksa sonuçları değişir.Malum seri bu tarz değil luffy nerede senaryo orada.Tüm denizleri temizlemek gerekli.Zor iş.Korsanları yok edelim,krallıklar yaşasın insanlar yaşasın mantığı gibi.Buradan sonra konu felsefeye kayıyor hacıt :D Sen şuna bi cevap ver aokiji hakkında ki düşüncen ?

Crocodile ve Doflamingo savaşta ittifak olup karşı tarafta olsalar sıkı bir dövüş sonrası beraber amiral alırlardı.O jozuyu 2 kişi rahat halledebilecekleri gösterildi.Kuzan ise ekstrem olaylara ihtiyaç duydu üstünlük kurmak için.Onun dışında vs sürüp gidiyordu karşılıklı.Bu verilerden amirallerin seviyesi az çok belli oluyor.
Croco dediğin adam denizcilere saldırınca daha sonra gidip can düşmanı olan wb tayfasının yanında poz vermiş birisi.Tipinde bile ne b*k yedim ben bakışı var..Doffun da eski üçlüye maçasının yemediği bir gerçek.Fujiye tekme atabiliyorken Aokijiye karşı götüm götüm geri çekildi.Olur da bu ikili bir amiral ile ölüm savaşına girerse Doff amirale kanki çekip crocoyu harcar.

Tamam ben de bu hareketine kaşı çıkıyorum. Çeliştiğini söylemedim zaten.
biz niye tartışıyoruz o zaman?

900 yıllık oluşum.Kimi öldürsün ? Hangi memura ''sen rüşvet mi aldın len'' desin ? Evet devlet kirli.Denizciler amele.Rütbeliler biliyor ne nane dönüyor da karşı çıksa sonuçları değişir.Malum seri bu tarz değil luffy nerede senaryo orada.Tüm denizleri temizlemek gerekli.Zor iş.Korsanları yok edelim,krallıklar yaşasın insanlar yaşasın mantığı gibi.Buradan sonra konu felsefeye kayıyor hacıt :D Sen şuna bi cevap ver aokiji hakkında ki düşüncen ?
Akainu nefretimden Kiji'yi hatırlamıyorum tam. :D Ama amirallerde en sevdiğim Kiji'ydi. Tavırları, gücü vs. Ama daha çok Garp'ın mizacında biriydi o da iyi bir şey bence. :D

Uzun sürer dostum dövüş. Aşırı yüksek hasara ihtiyaç yok sayıca bu kadar fazlayken. Ben seni anlıyorum ama zaten hali hazırda üç tanesi tek başlarına amiral tutabilecek olan adamların yanına 6 tane daha komutan verince iki amirale kaybettiklerini hayal edemiyorum.
Ben de Wbnin depremlerinden sonra bile tayfayı kovalayan azman ve onun az çok dengi olan adamların komutanlara kaybedeceğini düşünemiyorum ne yazık ki.Normalde kaybedebilirler dediğin gibi ama bu saldırı güçleri ile değil malesef.

Croco dediğin adam denizcilere saldırınca daha sonra gidip can düşmanı olan wb tayfasının yanında poz vermiş birisi.Tipinde bile ne b*k yedim ben bakışı var..Doffun da eski üçlüye maçasının yemediği bir gerçek.Fujiye tekme atabiliyorken Aokijiye karşı götüm götüm geri çekildi.Olur da bu ikili bir amiral ile ölüm savaşına girerse Doff amirale kanki çekip crocoyu harcar.
Ben oluşan tabloyu söylüyorum.Jozu kitlenmişti.Takım teklifinde anlaşmış olsalar croco orada bir el atıp kurutacaktı Jozu'yu.Kuzan'ın benzerini yapabilmesi için Jozu'nun yüreğine inip Wb telaşına düşmesi gerekiyor.Buradan Doflamingo + Crocodile toplam gücünün Kuzan'dan fazla olduğu ortaya çıkıyor.Bireysel demedim.Objektif bakmaya çalışıyorum karşılaştırılabilir veri olunca.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık