Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Denizciler Korsan Olsaydı, Ödülleri Ne Kadar Olurdu?

Amirallerin yonko seviyesi olduğunu düşünmek sağ kolların amiral seviyesi olduğunu düşünmekten çok daha absürd açıkçası benim için.Eski 3lü arasındaki en güçlü kişi olan Akainu bile yaşlı,eski gücünden çok uzak,hakilerini kullanamayan WB'den 2 darbe yiyip belli bir süre saf dışı kalıyor.Amirallerle mücadele ettiğini gördüğümüz tek sağ kol olan Marco ise bırak amiral tarafından saf dışı bırakılmayı mücadele ettiği amirale ayarı veriyor.Gerçekten de sağ kollar çok uzak amirale.Amirallerdeki meyveler sağ kollarda olsaydı amirallerin olduğundan çok daha güçlü olurlardı onuda söyliyim
Sağ kollar gerçekten çok özel adamlar. Birileri anlayıp farkına varamasa da Marco'yla bunu çok net bir şekilde gördük. King'i nasıl yansıtacak mangaka bilmiyorum ama sağ kolların genel profiline bakacak olursak bu herif de muazzam çıkacaktır. Wano'dan sonraki süreçte ise bu sağ kol profili Beckmann ve Shiryu ile tavan yapıp amiralleri aşacak noktaya gelecektir.

Sağ kollar gerçekten çok özel adamlar. Birileri anlayıp farkına varamasa da Marco'yla bunu çok net bir şekilde gördük. King'i nasıl yansıtacak mangaka bilmiyorum ama sağ kolların genel profiline bakacak olursak bu herif de muazzam çıkacaktır. Wano'dan sonraki süreçte ise bu sağ kol profili Beckmann ve Shiryu ile tavan yapıp amiralleri aşacak noktaya gelecektir.
Reis sende sağ kollar çok özel adamlar diyorsun ama her fırsatda da Kata'yı eziyorsun.İlerde bile Shiryu'nun en güçlü sağ kol olacağını düşünmüyorum ben.Hatta şu an en zayıf sağ koldur bana göre.

Son düzenleme:
Reis sende sağ kollar çok özel adamlıyor diyorsun ama her fırsatda da Kata'yı eziyorsun.İlerde bile Shiryu'nun en güçlü sağ kol olacağını düşünmüyorum ben.Hatta şu an en zayıf sağ koldur bana göre.
Kata'yı gömmem karşısında kim olduğuyla ilgili :) Antisi sayılabilecek, Kata'nın meyve yeteneğini büyük ölçüde kısıtlayacak biri varsa(misal King gibi) Kata'ya acımam :D Ama en güçlü sağ kol olabileceğini düşündüğüm Shiryu için de derim ki en dişli rakibi Kata olabilir. Her karakteri karşısındaki adama göre değerlendirdiği için Kata'yı gömüyormuşum gibi geliyor sana ama aslında öyle değil :good:

Amiral ayarlarından en düşük Garp olur. Tehtit unsuru değil Garp. Akainu daha genç olmasına rağmen daha yıkıcı ve acımasız.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık