Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Denizciler Korsan Olsaydı Ödülleri Nasıl Olurdu?

Prime garp 5.400 000 000
Prime sengoku 5.300 000 000
Akainu 4.200 000 000
Aokiji 3.800 000 000
Fujitora 3.750 000 000
Kizaru 3.700 000 000
Ryo 3 milyar üstü
Biraz uçtum sanırım.

Ödül=güç demeye devam mı :D
Manganın her karesine baktıkça yeni birşey çıkıyor.Geçen bakayım dedim Moria Luffy'nin gölgesini alınca 300 milyonluk adamın savaş gücü diye heyecanlanıyor.Bunun anlamını sen açıkla da güç demeye devam etmeyeyim.
Benim gözümde ''Amiral adayı'' demek amirale yakın demek. Öyle amiral adayı adamlar eften püften adamlar olmamalı. Fujitora ve diğer amirallerden çok çok aşağıda değillerdir.

En kötü yapabileceğim şu olur ödüllerle ilgili ( Dikkat et en kötü yapabileceğim bu ) ;

Garp - 4 buçuk milyar
Akaiunu ve Sengoku- 4 milyar
Aokiji ve Kizaru - 3 buçuk milyar
Fuji ve diğer amiral - 3 milyar
Amiral adayları - 1 buçuk milyar

Ödüller zaten tamamen gücü oluşturmuyor, yani ben senin gibi düşünmüyorum bu konuda biliyorsun ( Ahanda onun ödülü 50 milyon daha yüksek, 100 milyon daha yüksek o kesinlikle yener değil yani olay ) ama bu aranıyor posterlerini alamayacak kişilerde değiller bunlar gayet alırlar bence.
Amirallerin seviyesini çok fazla uçurduğun için onlar da haliyle 2 milyarlık karakter olmuşlar sıkıntı başka.
Yani şimdi sana göre Jozu 3.5 milyarlık adamı gelip durdurdu ağzından kan getirdi.Marco kafa kafaya dövüştü yani bu ödüllerle.Dikkat ettiğinde mantıklı gelmediğini göreceksin.

Manganın her karesine baktıkça yeni birşey çıkıyor.Geçen bakayım dedim Moria Luffy'nin gölgesini alınca 300 milyonluk adamın savaş gücü diye heyecanlanıyor.Bunun anlamını sen açıkla da güç demeye devam etmeyeyim.

Amirallerin seviyesini çok fazla uçurduğun için onlar da haliyle 2 milyarlık karakter olmuşlar sıkıntı başka.
Yani şimdi sana göre Jozu 3.5 milyarlık adamı gelip durdurdu ağzından kan getirdi.Marco kafa kafaya dövüştü yani bu ödüllerle.Dikkat ettiğinde mantıklı gelmediğini göreceksin.
Jozu dediğin adam normalde Aokiji'den o kadar bile kan alamazdı, olayları durumları çok yanlış yorumluyorsun sen, sıkıntı orada. Aokiji, Beyazsakal'a odaklanmışken son anda Jozu'nun geldiğini farkediyor orada, Jozu bir anda geliyor Aokiji Beyazsakalla uğraşırken vuruyor ve dudağından çok az bir kan alıyor o kadar. Sen gelmiş diyorsunki Aokiji tamamen gardını almış Jozu öyle vurmuş ağzını yüzünü patlatmış gibi birşey söylüyor gibisin resmen.

Crocodile değil bu adamlar arkadaşlar, Jozu normalde Aokiji'ye temkinli iken onu yapamaz yani söyliyim. Jozu'nun bir dikkat dağınıklığı Aokiji'nin tek atmasına yaradı resmen, ama Aokiji'nin dikkat dağınıklığı Jozu'nun ona anca dudağından 1 damla kan getirtmesini sağlar o kadar, fazlası olacağını zannetmiyorum.

Edit : Marco dediğin adamda acayip bir meyve var, adam anka, iyileştirip duruyor aldığı saldırıları. Bende diyim Jinbe gibi adam Big Mom'ı ileri uçuruyor, Chopper yonkou tanklıyor falan, yanlış yorumluyorsun sen olayları bak.

Yine 4- 5 ler havada uçuşuyor. Şöyle bakalım birde olaya:
Amiraller ve koramiraller korsan olsun ve yonko ile sağ kolları denizci olsun.
Amiraller şimdiki yonkolar kadar rahat bir şekilde imparatorluklarında içip,yeyip canı sıkıldığında ada ele gecirirler miydi yoksa bu kadar ilerleyemeden Kaido'nun, Linlin'in, Shanks'ın, Wb'nin yumruklarını kafaya yerler miydi?

haklısın yav benim kafa nasıl bir seri bu yav

Ödülleri güncelliyim,:D

Akainu 2,300,000,00
Garp 2,000,000,00
Aokiji, 1,900,000,000
kizaru 1,950,000,000
fuji 1,000,000,000
sengoku,1,300,000,000

Cevabı basit.Yazar 2 yıl önceki kadar ödül=güç mantığıyla düşünmüyor çünkü.Ki ödülü az olan Pedro Tamago'yu dövebiliyor,Luffy Cracker'ı yenebiliyor,Luffy o anda kendisinden fazla ödüle sahip Chinjao dedeyi tek g3 ile yenebiliyor.Kaptan etkisi var.Sivil katliam örneği daha Sabaody arcında veriliyor.Ödülün aktiflik ile alakalı da olduğunun en bariz örneklerinden biri olan Oven-Pekoms,Tamago örneği var.Tamago'yu döven Pedro,Tamago'dan daha az ödüle sahip Oven karşısında varlık gösteremiyor. Ödülü yüksek olan Pekoms sulong halinde bile Oven'ın dengi değil.Ya da kendi tayfasında bile adam yerine konulmayan Jack ile Luffy'yi pinpon topu niyetine kullanan Kata'nın ödülü aynı.Süpernova tekleyen Zoro'nun ödülü 320 milyon iken,Pedro'dan dayak yiyen Tamago'nun ödülü 429milyon :D Ödül=güç ise Perospero'nun şu an Zoro,Sanji'yi yenebilmesi gerekir.Sanji'yi bile yenemez ama normal şartlarda.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık