Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Death Note | Tüm Bölümler | Türkçe Altyazılı | Torrent

Death Note |Tüm Bölümler | Sezon 1 - 2 | Türkçe Altyazılı | Zamunda torrent linki


Açıklama

Anime'nin Adı: Death Note
Tür: Dedektiflik, Gerilim, Doğaüstü Güçler
Bölüm Sayısı: 37
Yayım Tarihi: 4/10/2006 ile 27/6/2007 arası

Dosya Bilgileri:
Bölüm Boyutu:220mb
Toplam Boyut:11gb
[TSR] Death Note 1-37 + Special 1-2
25 seeder(s), 26 leecher(s) = 51 peer(s)
2009 yılından beri seed ediliyor :)

Tanıtım:

Yagami Light, üniversite giriş sınavlarına hazırlanan bir lise son sınıf öğrencisidir. Light (Raito), Japonya'nın belki de en yetenekli ve zeki öğrencisi olmasına rağmen, yaşadığı dünya ona tat vermemektedir. Her gün gittikçe artan suç oranı ve adalet sisteminin çökmüşlüğü, onun için bu dünyayı daha da anlamsız ve çürümüş kılmaktadır. Bu yüzden de, hiç bir şeyde anlam görmemektedir.

Light, bu buhranlarını kendi içinde yaşarken, ders sırasında bir defterin gökten düştüğünü görür. Okul çıkışı elinde olmadan defterin düştüğü yere yönelir. Defterin üstünde "Death Note" yazmaktadır. Defteri yerden alıp incelediğinde hiç de inanacağı şeylerle karşılaşmaz.

"Bu deftere ismi yazılan insan ölecektir."

Nedenini kendi bile bilmeden, defteri alıp evine döner. Evde haberleri izlerken, bir adamın bir anaokulundaki öğrencileri ve öğretmenleri rehin aldığını izler. Defterin gerçekliğini test etmek için rehin alan adamın adını deftere yazar. Ve 40 saniye sonra adam ölür.

Defterin gerçekliği karşısında şaşkına dönen Light, kendi ideal dünyasını yaratmak için diğer suçlulara yönelecektir. Ama ya dünya onun varlığını öğrenip peşine dünyanın en iyi dedektifi L'i takarsa?

Not:
# 2007 Tokyo Uluslararası Anime Fuarı kapsamında dağıtılan 6. Tokyo Anime Ödülleri'nde "En İyi TV Serisi" ödülünü kazanmıştır.
Ve DivxPlanet Tarafından Yapılan Oylamalar Sonucu Yılın En İyi Çıkış Yapan Animesi Seçildi

Görüntüler

ZAMUNDA TORRENT LİNKLERİ

 
Çok sağol dostum bende düşük kaliteli versiyonu vardı toplamı 4.3 gb filandı bunu indirip onu silicem :D
 
dostum bende turbobiti sevmiyorum ama şuan abdye bağlı upload siteleri tiken üstünde olduğu için ruslara bağlı upload sitelerine yönelmek zorunda :SAlternatif upload sitesi bulur bulmaz yeni linkleri ekliyicem
 

keanexl

Gerçekten özellikle 1. sezon u izlediğim en iyi animelerden biriydi fazla uzatmıyım yoksa dayanamıcam spoiler vericem yoksa :D izlemeyen varsa kesinlikle hatta mecburi izlemesini öneririm :respect:
 
Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık