Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Daz Bones vs. Wyper

Kim yener?

• Daz Bones

Kullanılan: 16 37.2%
  • Wyper

Kullanılan: 27 62.8%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    43

Cp0Lucci

Mr1 yeni dünyada, b.haki kullandığına inanıyorum. Wiper tam bir savaşcıdır severim ama 2 yıl sonraki tahminim Mr1'in kolay bir galibiyet alacağı yönünde. Wiper 100 milyon ödüllü Luffy e denkti sonuçta, Mr1 şuan o zamanki Luffy ninde Wiper ında çok daha ötesindedir. Wiper gelişebilir mi gelişebilirdi ama bulunduğu yerden fazla güç kazanacağını sanmıyorum, oraya giden korsanların seviyesi belli sonuçta.

Karar vermekte en çok zorlandığım vs oldu tebrikler :D Wiper iradesi güçlü birisi çeliğe hasar verip veremeyeceği konusunda epey kafa patlattım. Kağıt üstünde Mr. 1 çok üstün. Gerçi Zoro karşısında da kağıt üzerinde üstündü fakat Zoro'nun iradesi Wiper'dan fazladır bana göre bu yüzden çeliği aşamayacağını düşünerek Mr.1 diyorum.

Cp0Lucci

Karar vermekte en çok zorlandığım vs oldu tebrikler :D Wiper iradesi güçlü birisi çeliğe hasar verip veremeyeceği konusunda epey kafa patlattım. Kağıt üstünde Mr. 1 çok üstün. Gerçi Zoro karşısında da kağıt üzerinde üstündü fakat Zoro'nun iradesi Wiper'dan fazladır bana göre bu yüzden çeliği aşamayacağını düşünerek Mr.1 diyorum.
Mr1 b.haki öğrenmiştir, yeni dünyaya açılmıştı. Bence aralarında baya bir fark vardır şuan Wiper ile

Cp0Lucci

Ben alabastaki haliyle yorumladım. 2 yıl sonra Wiper'ın ne durumda olduğu bilinmiyor yorum yapılamaz bence.
Wiper'ın 2 yıl önceki haliyle 2 yıl sonraki hali aynıdır bence. Dediğim gibi Wiper Skypia yı koruyan, orayı işgal etmeye çalışan güçlere karşı savaşta bulunacak, serideki rolü fazla yok reisin. Daz Bones ise yeni dünyaya açıldı bu da daha fazla güçlenme demek.

Yeni dünya sikleti ile Skypia ya gelen korsanların sikleti arasında fersah fersah fark vardır. Ama Wiper'a lafım yok çok kral adamdır kendisi :good:

Elindeki kadranlar direk asıl vücüda etki ediyor onun için iki üç kadran kullanırsa mr.1 pertingo diye düşünüyorum Ki bu kadran ikinci defa da mı üçüncü defa da mı ne eneli yemişti.

Wiper çok ilginç bir karakter. Ana karakterlerden biri olmamasına rağmen adamda ana karakter havası var resmen. Kendine has karizması, güçlü iradesi ve bir yan karakterde olmasına şaşırdığınız bir dayanıklılığa sahip. Adamdir, severim.

Kullandığı dövüş stili ve dövüş aracı farkı olsaydı Wiper diyebilirdim. Çünkü irade ve ruh gücü olarak sadece tayfadaki değil serideki çoğu karakteri toza dumana boğacak biri benim için. Bu yüzden haki kullanabilme potansiyelini yüksek gördüğüm biri. Ama işte dediğim gibi bazuka olayı sakat. Kılıç kullanıyor olsaydı bir şansı olabilirdi gerçekten.

Gönlüm Wiper'dan mantığım Mr 1'dan yana.

Son düzenleme:

Cp0Lucci

Enel' i bile öldürüyordu Wiper. Bence Mr1. İ yener. Kairoseki bile kullanıyor sonuçta.
Enel orada çok dikkatsiz davranıyor, aval aval bakıyor Wiper'a. Wiper şuan Yeni dünyada ne yapabilir mantıken? Skypia da kaldı reis, ne kadar güçlenebilir orada? Daz Bones Crocodile ile beraber yeni dünyaya açıldı, Crocodile dan gelişim bekleyenler Mr1 den daha fazla gelişim beklemeleri lazım bence mantıken, daha genç ve meyvesi haki ile iyi kombine edilir. Wiper 2 yıl önce alırdı ama 2 yıl sonra şansı yok

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık