Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Cyberpunk 2077 (2020)

Ne olarak oynayacaksınız ya da oynardınız?

• Kullanılan toplam oy
    82
Ps4 nesli için hiçbir şekilde adam olmaz deniliyordu bu oyun için. Son durum ne bilen ya da tecrübe eden var mı? Yeni güncelleme alacak mı oyun performans ve içeriklerle alakalı eski nesil için?

Cyberpunk 2077'nin Native Ps5 sürümü ufukta göründü ve Playstation Network'de dataları ortaya çıktı.
Datalara göre şubat ortası - mart başı gibi çıkması bekleniyor. Aynı vakit içerisinde Pc ve Xbox'a da güncelleme gelebilir.

Yeni nesil güncellemenin kapağı:

Bunu şu anki mevcut kapaktan daha çok beğendim ve sırtındaki Samurai yazısı da Samurai Edition'a bir gönderme olabilir.

Baya büyük bir güncelleme gelmiş.Perkler bile değişmiş.Sokaklarda yaşanan olaylar artık daha gerçekçi.Tekrar oynanır fakat 2 kere bitirdim zaten.Artık yazın tekrar oynarım.

Keşke oyun bu şekilde çıksaydı.

Baya büyük bir güncelleme gelmiş.Perkler bile değişmiş.Sokaklarda yaşanan olaylar artık daha gerçekçi.Tekrar oynanır fakat 2 kere bitirdim zaten.Artık yazın tekrar oynarım.

Keşke oyun bu şekilde çıksaydı.
Cyberpunk yeni çıktığı zaman asıl oyun 2022’de çıkacak şeklinde şakalar yapılıyordu
Şaka gerçeğe dönüştü ve oyun daha yeni asıl sürümüne ulaştı.

Bu oyunu ilk defa bu video ile tanıyan oldlara selam olsun. 9 yıl oldu, oyun çıktı ama hala oynamadım. Bir ara indirip, ağız tadıyla oynamayı düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık