Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Croco'nun Aldığı Tüm Hasarlar

Eline sağlık. Ben bir Sir Crocodile fanı olarak konuyu çok beğendim. Bilgilendirici olmuş. Crocodile'nin seviyesi bu, şimdi Oda ne yaparsa yapsın batırmış olacak.
Aynen. Geçmişte de dediğin gibi ''Oda batırmış olacak'' sen hiç batırmadın... :hhh:

Belamy 2 yıl sonra en çok gelişim gösteren karakterlerden biri. Eğer Croco bu kadar güçlüyse Büyük Hasırşapka Filosunda bir koltuk sahibi olması şaşırtmaz beni. Bakalım ne olacak, heyecanla bekliyorum.

Marineford'ta yaptığı her şey meyvesinin bir eseri. O meyveyi 2 dakika önce yemiş birisi de o saldırıları yapabilir.
Bu yorum şundan daha komik. :S
Crocodile hapishane gorevlilerinin silahli saldirilarini nasil o kadar cahilce gogusleyebiliyor? Mermiler deniz tasindan yapilmis olsa oracikta 50 tane delikle yapisacakti yere.

Evet Marco'dan etkilenmiyor çünkü Jozu'nun saldırı gücü Marco'dan fazla ve bu söylenmiş bir bilgi.

Marco'nun Akainu'ya bıraktığı etki de ortada...

Aynen algı diye sayıklamaya devam et şimdi. :S
Mevzu aka-marco olsa konuşuruz farklı yollara sapma durduk yere :D Kaldı 2v1 de adama girdiler dediği şey irritating 🤗 koluna su döküldü diye bükülmüyor. Robin bile 1 şişe suyla bıçak çekti akainu-aokiji üzerinden örnek verme çarpılırsın 🤭

Mevzu aka-marco olsa konuşuruz farklı yollara sapma durduk yere :D Kaldı 2v1 de adama girdiler dediği şey irritating 🤗 koluna su döküldü diye bükülmüyor. Robin bile 1 şişe suyla bıçak çekti akainu-aokiji üzerinden örnek verme çarpılırsın 🤭
Sen kendin Marco konusuna girmedin mi? Ben mi girmiş oldum şimdi başka konuya? :S

İşine geldiği gibi yorumlamaya devam et. :D

Anime de Croco Luffy ilk deldiği zaman vücudundan akan kan sayesinde dokunabildiğini hatırlıyorum. Manga da daha farklıymış.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık