Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Crocodile

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 225 70.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 97 30.2%

• Kullanılan toplam oy
    321
Forum tarihinin en büyük Croc hateridir kendisi, Mangaka ''Bu adam şu güçte'' dese ''Olamaz, olamaz kessinlikle olamaz'' der bu @Dark King .
Croc'un MF de yaptıklarını biraz sevdiği bir karakter yapsa ooo kim bilir neler diyecekti... :D

Vur kaç mı? Yahu şaka gibisin cidden sana manga sayfası atsam da işlemiyor artık kafanda bir seri kurmuşsun gidiyor.
Git mangaya bak bakalım Croc Jinbe ve Luffy'i kurtardığı anda Croc hala Akainu'nun önünde bekliyor, daha sonrasında geliyor bu bu Marco'lar...

Onu geç 3 Amiral'in, Sengoku'nun, Shichilerin önünde bulunduğu idam platformuna gelip adam Ace'i kurtarıyor, Sengoku'ya neler söylüyor ama sen hala birinin arkasına saklanıp vur kaç yaptı falan diyorsun. :S
Ben de diyorum ne zaman gelecek de cevap verecek. Ben kafamda bir seri kurmuşum ama senin düşüncelerin çok daha doğru ve mantıklı öyle mi yani. :D

Ben de diyorum ne zaman gelecek de cevap verecek. Ben kafamda bir seri kurmuşum ama senin düşüncelerin çok daha doğru ve mantıklı öyle mi yani. :D
Manga senin söylediklerinin tam tersini söylüyor... :D

Croc'un bna vurup kaçtığı bir sahne atsana. :D
Marco bile Croc'un Ace'in idamına engel olduğu sahne sonrası ''Bunun şov yapma şansım olduğunu sanıyordum'' falan diyor.
Fakat sen onun arkasına saklandı gibi komik yorumlar atıyorsun. Croc dediğin kişi kime güvenip iş yapmış bu zamana kadar? Hele ki WB korsanları bu adama düşmanken senin tabirinle sanki onlara güvenip gitmiş dalmış Akainu'ya. O adamlar daha gelmemişken bile Croc hala Akainu'nun önündeydi.
Sağ en alt panelde görünüyor, bundan sonra biraz zaman geçiyor ve Croc hala aynı yerinde bekliyor. Marco'lar geliyor sadece ki senin dediğin gibi arkasına geçmemiş kimsenin. :S

Zaten onlar gelince de Croc onlarla beraber takılmayıp gidiyor sonra çünkü tayfadan biri değil. ;)

Gören de WB korsanlarıyla ittifak sanar Croc'u arkasına saklanmış falan diyorsun :S
Yahu MF'ye az bak, bu adam istediği her şeyi yapmış kimse de bir şey yapamamış. Ona buna güvenip birinin arkasına saklanacak adam Shichi değilken, Denizcilere düşman, WB korsanlarına düşman, Shichiler ile zaten arası iyi değil sadece kendine güvenerek MF savaşına geliyor. Orada çatışmadığı kimse kalmıyor Denizciler, Shichiler, WB korsanlar vb. ama vurdu kaçtı yapıyor ve birilerine güvenip milletin arkasına saklanıyor he. :D

Kör etme bizi durduk yere ya. :D

Son düzenleme:

Marco bile Croc'un Ace'in idamına engel olduğu sahne sonrası ''Bunun şov yapma şansım olduğunu sanıyordum'' falan diyor.
Fakat sen onun arkasına saklandı gibi komik yorumlar atıyorsun. Croc dediğin kişi kime güvenip iş yapmış bu zamana kadar? Hele ki WB korsanları bu adama düşmanken senin tabirinle sanki onlara güvenip gitmiş dalmış Akainu'ya. O adamlar daha gelmemişken bile Croc hala Akainu'nun önündeydi.
Sağ en alt panelde görünüyor, bundan sonra biraz zaman geçiyor ve Croc hala aynı yerinde bekliyor. Marco'lar geliyor sadece ki senin dediğin gibi arkasına geçmemiş kimsenin. :S

Zaten onlar gelince de Croc onlarla beraber takılmayıp gidiyor sonra çünkü tayfadan biri değil. ;)

Gören de WB korsanlarıyla ittifak sanar Croc'u arkasına saklanmış falan diyorsun :S
Yahu MF'ye az bak, bu adam istediği her şeyi yapmış kimse de bir şey yapamamış. Ona buna güvenip birinin arkasına saklanacak adam Shichi değilken, Denizcilere düşman, WB korsanlarına düşman, Shichiler ile zaten arası iyi değil sadece kendine güvenerek MF savaşına geliyor. Orada çatışmadığı kimse kalmıyor Denizciler, Shichiler, WB korsanlar vb. ama vurdu kaçtı yapıyor ve birilerine güvenip milletin arkasına saklanıyor he. :D

O arc içerisinde herkese düşman olan bir Croco vardı zaten

Ya neden bu kadar uzun yazıyorsun ki? Croco için değer mi parmaklarını bu kadar yormaya. Üç tuşa basman yeterdi bu adam için. :)

@Millennium Wizard

Savaş öncesi yağmur olayı...

Alabasta'nın büyüklüğü.
1-18 arası şehirler gösterilmemiş...

Bir şehirden bir şehre yürümek yarım gün sürüyor bu da 12 saat...

Savaş sonrası Kuzey kıyı yani Alabasta'nın dışı ve Alabasta şehirleri...

@Millennium Wizard

Savaş öncesi yağmur olayı...

Alabasta'nın büyüklüğü.
1-18 arası şehirler gösterilmemiş...

Bir şehirden bir şehre yürümek yarım gün sürüyor bu da 12 saat...

Savaş sonrası Kuzey kıyı yani Alabasta'nın dışı ve Alabasta şehirleri...

Bana niye atıyorsun şimdi bunu.Tamamen rezalet tamamen fiyasko.Logiandan oluşan bir memleket var ama o topraklara hakim olamadığın gibi antik silahında yerini bulamıyorsun.Altından girip üstünden çıkman lazım normalde.Öyle bir gecede kahraman olmuşluğu da yok hani kahraman diye hürmetle birlikte bolca zamanı var.

Bana niye atıyorsun şimdi bunu.Tamamen rezalet tamamen fiyasko.Logiandan oluşan bir memleket var ama o topraklara hakim olamadığın gibi antik silahında yerini bulamıyorsun.Altından girip üstünden çıkman lazım normalde.Öyle bir gecede kahraman olmuşluğu da yok hani kahraman diye hürmetle birlikte bolca zamanı var.
Bu arada Logia'dan oluşan değil, çöl ülkesi ama adam her yere kuraklık götürmüş. Düşmesiyle beraber yağmur başlıyor tüm ülkede adam ayaktayken 3 yıl boyunca yağmur yağmıyor. Bunun yanında halk zaten Croc'un yanında, Croc da gider 1 gecede Kral'ı halledip geçerdi fakat bunu yapmamak kendi elinde olan bir şey. Zaten halk'ı bırak denizciler bile adamın ''Kahraman'' diye haberini yaptılar gazetede yıllarca.

Bunun yanında tüm ülkenin suyunu kesmiş ki muhtemelen ülke de aranmadık yer bırakmamıştır ama silah ülkede yok zaten bunun için Poneg'i okutmaya kalkıyor. Orada da yazıyor zaten silahın yeri yani ülkede olmaması durumu bile var. Muhtemelen zaten başka yerde çıkacak silah IM tarafında falan olabilir. Çünkü Croc artık ''Alabasta'ya bir ilgim kalmadı'' falan dedi bir şekilde bağlanabilir bu durum ona yeniden.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık