Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Crocodile

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 225 70.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 97 30.2%

• Kullanılan toplam oy
    321
Hükümet ülkeleri koruyor la. Siz hangi seriyi takip ediyonuz? :D

Adamlar ''Denge, genge'' deyip duruyor sorun çıkmasın diye. Hain diye adlandırdıkları Alabasta kralına bile bir şey yapmamış adamlar. Adamlar sistemi oturtmuş, devrimcilere engel olmak istiyorlar bu noktada. Anlamadığın nokta Ivanın söyledikleri Croc bir çaylakken tanıdığını söylüyor Iva. Yani dediğiniz gibi bir durum imkansız.

Yine imkansız hatta daha ötensinde bir durum bu. O zaman Croc'un eskiden kadın olduğunu herkes bilir, hele ki WB tayfası falan. Croc neden çekinin o zaman böyle bir durumdan?
Bu kimsenin bilmediği bir olay, bir bağ tarzında bir şey var. Yani mangaka bunu Iva üzerinden dile getiriyor ki herkes bu tarz şeyler düşünsün. Oysa adam cümlelerde ve geçmişi açıklarken bunu dile getiriyor.

En kolayından dediğim gibi ''Çaylak olduğu zamanlardan'' diyor. Bunun yanında da diyor ki ''Croc 20'li yaşlarının başında Shichi oldu'' ve ''Luffy gibi denizlerde hızlıca yükseldi''
Zaten adam Shichi olduktan sonra WB ile savaşıyor. Yani Ivankov ile WB'den önce tanışıyor ama bu noktada Croc az çok tanınan biri olmuş oluyor. Yani böyle bir noktada kadınken erkek olsa bunu çok kişi bilir ve Croc bundan çekinmez. Croc bu ''Zayıflık'' veya ''Sır'' ne ise bunun bilinmesini istemiyor. Bu Aile-soy bağı vb. de olabilir başka bir şey de. Çünkü adamın geçmişi ve Ailesi hakkında bilinen pek bir şey yok. Yabancı forumlarda ''D.'' olabileceği ya da ''WB'nin oğlu'' olabileceği falan teorileri dönüyorken bizim forumda konuşulanlara bak. :S
Ben de katılıyorum. Croco WB ile dövüşmeden önce erkek olmuştur. Yoksa WB tayfası bilirdi.

Ben de katılıyorum. Croco WB ile dövüşmeden önce erkek olmuştur. Yoksa WB tayfası bilirdi.
Hala erkek olmuştur diyor ya. Bir laf var ya ''Siz eğitilmeziniz'' diye. :D
Bende ''Size laf anlatılmaz'' deyip gidiyorum. :D
@Sir Crocodile Çok mantıklı argümanlarla geliyorlar. Artık kabullenmelisin bence sende :/
Nerede mantıklı ergümanlar?
Mangaka'nın dedikleriyle veya karakterin söylemleri hepsinin yanlış olduğunu ortaya koyuyor.
Kadınlığı tatmış erkekliği de tatmak istiyor.Çok özenmiş en sonunda erkek olunca Kurtlar Vadisi karakteri olup çıkmış. :D
Olum Dof kadın olur Croc olmaz lan. :D
Git Dof'un neden öyle yürüdüğünü tartış sen. ;) :hhh:

Modlara söyleyip nickini değiştir ve bu utancı temizle bence. Çöplük kokmak istemezsin.xD
Korkak tavuk sever fanı da konuşmaya başlamış...

Yonkou adı duyunca Law'ın dediklerini şaka sanan bir karakterin fanısın lan utanmıyon mu konuşmaya hala. :D
Sadece o olsa neyse Tsuru'yu görünce tüm tayfa ile topuklamalar, zayıf dediği Moria'ya pasifista ile yürümeler, Luffy'e kaybettikten sonra Tsuru'ya ağlayıp ''Fujitora bana yardım etseydi böyle olmazdı'' demeler... :hhh:

Daha sayayım mı? :hhh:
Daha çok var yani he istersen sayarım onları da...;)

Bir tarafta WB gibi bir karakteri görünce gözünü kırpmadan dalan bir karakter. Diğer tarafta Kaido'nun adını duyunca pısırıklaşan, Law'ın dediklerini tıpış tıpış yapan Koffylamingo. Kalite farkını anlatmama gerek yok heralde. Koffy her zaman çakma ve korkak bir karakter olarak kalacak okuyucunun gözünde. Sende gel onun korkak ve pısırıklığını Croc'a laf ederek kapamaya çalış... :D

Sen hala sayıklamaya devam et... ;)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık