Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Crocodile vs. Emporio Ivankov

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    273
Crocodile elbette MF'de iyi işler yaptı. Ancak egosu sebebiyle sıka sıka gezmesi onu WB seviyesi yapmaz. Onu sadece kendine denk görüyor adam. Korkusuz bir tip.

İki sene öncesini ele alacaksak eğer aynı klasmanda bile değiller. Karşılaştırmak yersiz Ivankov siler atar. Şuan Croco ne haldedir bilemem. Gücünde aşırı bir artış olmadıysa Ivankov kadar değildir gene.

WB-Dragon
Ace-Sabo
Marco- Adını bilmediğimiz eleman
Jozu- Ivankov
4.adam- Kuma veya Vista-Kuma.

Ivakov 3. adam gücünde tahminimce. Croco 2 yıl sonraki haliyle eğer cidden geliştiyse şansı var. Yoksa zor.

Karşılaştırmayı sen yaparsın.
Nerede aşağılamış onu merak ediyorum ben. Bir manga sayfası alırım varsa. Çeviri olduğunu bile bilmiyordum. @Sir Crocodile
Ayrıca orjinal metinde talk down tabiri geçiyor. Aşağılamak anlamı olduğu gibi, küçük görmek, patronluk taslamak gibi anlamları da var. Hatta dediğim anlamları daha önceliklidir. Manga sayfasında aşağılama sahnesinden ziyade küçük görme durumu varsa ki Croco'nun genel tavrı bu küçük görüyor, bunu öyle çevirmek yanlış çeviri olur.

İvankov, Croco'yu döver.

Crocodile sıradan bir logianın üstü, biraz nam yapmış Gl'de. Atarlı ve kendini yüksek gördüğü için direk Beyazsakala çatmış yemiş dayağını dönmüş.

Shichibukai olduğu için, her shichiyi kendisinin dengi sanıyor.Savaşta beyazsakala laf atıyor, ben bukadar güçsüz adamamı yenildim diye,işte güç farkını okadar anlayamıyor ki, o güçsüz dediği beyazsakal bile ona tek atardı.

Nerede aşağılamış onu merak ediyorum ben. Bir manga sayfası alırım varsa. Çeviri olduğunu bile bilmiyordum. @Sir Crocodile
Ayrıca orjinal metinde talk down tabiri geçiyor. Aşağılamak anlamı olduğu gibi, küçük görmek, patronluk taslamak gibi anlamları da var. Hatta dediğim anlamları daha önceliklidir. Manga sayfasında aşağılama sahnesinden ziyade küçük görme durumu varsa ki Croco'nun genel tavrı bu küçük görüyor, bunu öyle çevirmek yanlış çeviri olur.
Benim o çeviriyi yaptığım zamandan beri orijinal metin değişmiş olabilir. Zaten Crocodile, Mihawk'ı kendinden aşağı görerek konuşuyor. Manga sayfası da atayım.

https://2.bp.blogspot.com/-cS9XC9pL...0P3YoOUQgtLYqengbb0JLgCHM/s16000/0570-010.png

Şu an keyfim yok, ayağını denk al demiş. Bence açıkça aşağılamış. Senin düşünceni bilemem tabi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık