Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Crocodile vs. Emporio Ivankov

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    273
Şimdi o sayfadan şunun anlaşıldığı kesin.Dofun kutsallarla sağlam bir bağlantısı sağlam bir geçmişi var.Yoksa olaylar o noktaya gelip hazine bilgisini öğrenmez ve adamlara istediğini yaptıramaz.Çünkü kimse kutsal gemisi yağmalamaz başka bir korsan bunlarla uğraşıp başına bela almaz .Law olayı %100 anlayamıyor kısıtlı bilgiyle ama bu bağlantıdan kutsal ejderlikten geldiğini tahmin edebiliyor.Kim olsa öyle düşünür.Zaten o sayfadan kutsalmışsın her istediğini yaptırıyorsun manası çıkmıyor.Bunun ihtimalini düşünüp kutsal ejder geçmişini farketme durumu var.Yoksa şu an korsan olduğunu Law da biliyor korsan olmuş biri suçludur artık hiçbirşey olamaz söz de geçmez.O sayfa aslında okuyucuya Doflamingo’nun şok edici kökenini aktarma sayfası.Oda bunu açıklamak için Law kozunu kullanıyor.
William'ın attığı sayfada "bu gücü anca kutsal ejderler kullanabilir." demiş. Eski kutsal olduğunu öğrendiği yerde yani benim attığım sayfada eski kutsal olmasına rağmen nasıl yapabildiğini sorgulamış. Buralarda sıkıntı yok zaten. Olayı çözümlemeye çalışmış. Doffy anlattıkça da öğreniyor. Kutsallar, demesine göre her istediklerini yaptırabiliyorlar bence. Fakat Doffy eski olduğu için anca santajla ilerliyor. Burada anlaştık bence.

Ben sonraki sayfa için devam ettirdim. Luffy ve Law'a kutsal olmadıkları için kendini üstün görüyor ve kutsallığını övüyor. Bu da soyunu kullanmak olmaz mı?

Law, kutsal ejder olduğun için demek ki yalan haber yaptırabiliyorsun demişti.
Bu sahneyi biliyorum zaten, Dofun kutsal Ejder olduğunu da biliyorum, ancak burda Dof kutsal Ejder diye menfaat sağladığı yazmıyor ve booom @Alpamis patliyor, aynı anda her zamanki gibi @Sir Crocodile da patliyor :)

Şuraya dikkat edin, Dofa Kutsal Ejder değeri verseler, Fuji laf dinlemezlik yapamaz, Dofu İDye de atamazlar, Dof istediği gibi korsan bile olsa MarieJoise e girip çıkabilir, kimse Kutsal Ejderden hesap soramaz. Ama sorun Dofa bu değeri vermiyorlar, adamin kandan gelen üstünlüğünü babasının esekliginden almışlar, geri vermiyorlar, Dof da bu yüzden dünyayı kaosa sürüklemeye çalışıyor. :)

Dofun bunları maymun etmesi tamamen kendi zekasının eseri, vergi yüklü gemiyi yagmalamasi, hazineden bilgi sahibi olması, istihbarat ağı, açıkça şantaj yapiyor adam. Tüm ipleri elimde tutuyorum lafı doğru yani, ilerde daha çok göreceğiz Dofu, Joker rolünde olduğu için o hapishaneyi birbirine katacak, goreceksiniz :)

Bu sahneyi biliyorum zaten, Dofun kutsal Ejder olduğunu da biliyorum, ancak burda Dof kutsal Ejder diye menfaat sağladığı yazmıyor ve booom @Alpamis patliyor, aynı anda her zamanki gibi @Sir Crocodile da patliyor :)

Şuraya dikkat edin, Dofa Kutsal Ejder değeri verseler, Fuji laf dinlemezlik yapamaz, Dofu İDye de atamazlar, Dof istediği gibi korsan bile olsa MarieJoise e girip çıkabilir, kimse Kutsal Ejderden hesap soramaz. Ama sorun Dofa bu değeri vermiyorlar, adamin kandan gelen üstünlüğünü babasının esekliginden almışlar, geri vermiyorlar, Dof da bu yüzden dünyayı kaosa sürüklemeye çalışıyor. :)

Dofun bunları maymun etmesi tamamen kendi zekasının eseri, vergi yüklü gemiyi yagmalamasi, hazineden bilgi sahibi olması, istihbarat ağı, açıkça şantaj yapiyor adam. Tüm ipleri elimde tutuyorum lafı doğru yani, ilerde daha çok göreceğiz Dofu, Joker rolünde olduğu için o hapishaneyi birbirine katacak, goreceksiniz :)
Nasıl patlıyor Kutsal Ejder olmasa bunu bir daha Shichi de yapmazdılar. Kutsal Ejder olmasa Mariejos'ta bulunup hazineyi öğrenme şansı da olmazdı. Adam kendisi Kutsal Ejderligi hakkında bir sürü şey söylüyor. Üstünüm diyor. Her şeyi diyor. H.hakisi baba yada dededen gelme. Torpil oğlu torpil bu Dof.

Nasıl patlamıyor Kutsal Ejder olmasa bunu bir daha Shichi de yapmazdılar. Kutsal Ejder olmasa Mariejos'ta bunuo hazineyi öğrenme şansı da olmazdı. Adam kendisi Kutsal Ejderligi hakkında bir sürü şey söylüyor. Üstünün diyor. Her şeyi diyor. H.hakisi baba yada dededen gelme. Torpil oğlu torpil bu Dof.
Yazdığımı okusaydin keşke, patlayanin sen olduğunu yazdım, okumadigin için anlaşamıyoruz :)

Adamın Lord olma nedeni şantaj, vergi yüklü gemiyi kacirmis, kutsallikla ilgisi yok.

Hazineyi nasıl ogrendigi aciklanmadi, bu adamdaki istihbarat kimsede yok, Crocoyla karıştırma, Dof Plutonu istese hemen bulurdu :)

Dof zaten kutsal Ejder, burda problem yok ki tabi üstünüm diyecek, menfaat sağladığını ispatlayacaksin, yoksa böyle patlarsin :)

H Hakili kutsal Ejder daha görmedik, Shankst kutsal Ejder çıkarsa haklısın derim o tarihe kadar boooom :)

Nasıl patlıyor Kutsal Ejder olmasa bunu bir daha Shichi de yapmazdılar. Kutsal Ejder olmasa Mariejos'ta bulunup hazineyi öğrenme şansı da olmazdı. Adam kendisi Kutsal Ejderligi hakkında bir sürü şey söylüyor. Üstünüm diyor. Her şeyi diyor. H.hakisi baba yada dededen gelme. Torpil oğlu torpil bu Dof.
Yahu Reiper'e ne anlatıyorsun adam sürekli inkar peşinde, SBS de söylenen Shichi muhabbetini bile kabul etmiyor Crocodile konusunda. Bu adama mangadan bir şey atıp kabul ettirebilir misin? Hele de Dof konusunda? :D

Karakter bildiğin kutsal olmasının ve bildiği bilgiyi kullanarak iş yürütmüş. Hala İD'ye atılır mıydı muhabbeti yapıyor Reiper. Tabi atılacak yok madalya takacaklardı. :S

Meyve havadan gelmiş, tayfa havadan gelmiş ama hala "Bileğinin hakkı" muhabbetini yapıyor. :hhh:

Yahu Reiper'e ne anlatıyorsun adam sürekli inkar peşinde, SBS de söylenen Shichi muhabbetini bile kabul etmiyor Crocodile konusunda. Bu adama mangadan bir şey atıp kabul ettirebilir misin? Hele de Dof konusunda? :D

Karakter bildiğin kutsal olmasının ve bildiği bilgiyi kullanarak iş yürütmüş. Hala İD'ye atılır mıydı muhabbeti yapıyor Reiper. Tabi atılacak yok madalya takacaklardı. :S

Meyve havadan gelmiş, tayfa havadan gelmiş ama hala "Bileğinin hakkı" muhabbetini yapıyor. :hhh:
İnkar deyince akla gelecek ilk 5 say deseler kimse beni saymaz be, kimin ilk 5 e girecegini biliyoruz az çok :)

Kutsal Ejder Charlosu atsınlar o zaman o kadar saga sola ateş etti, Zoroyu öldürmeye teşebbüs etti, niye hapse atmadilar, azcik okuyun şu mangayi :)

İnkar deyince akla gelecek ilk 5 say deseler kimse beni saymaz be, kimin ilk 5 e girecegini biliyoruz az çok :)

Kutsal Ejder Charlosu atsınlar o zaman o kadar saga sola ateş etti, Zoroyu öldürmeye teşebbüs etti, niye hapse atmadilar, azcik okuyun şu mangayi :)
Aynen bak geldi sana, ulan SBS bilgisini bile kabul etmedin geçen gün 1 dünya hikâye anlattın. Croc konusunda desen eskiden buyana anlattıkların ile dağ olur... :D

Aynen çok okumuşsun mangayı adamın kutsal olmak ile övündüğünü bile bilmiyorsun, bu sayede bile iş çevirdiği ortada ama o konuda da yine uyduruyorsun bir şeyler. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık