Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Crocodile vs. Emporio Ivankov

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    273
Kendi orjinal amblemli kurduğu örgütte paspas çeken çolağın dramı :( Filmi çekilse Emrah filmlerini geride bırakır. :D
Dofçuların kudurması ne kadar hoş ya. :D

Bunca zaman hikâye anlat, hikayen balon olunca sonra gel başka hikâye anlat. :hhh:

Niye, sen 3 milyar üstü çıkmasına rağmen dediklerini kabul etmedin. Reiper niye kabul etsin? @Reiper @Siyah Ateş
Kabul etmedim mi? Benim dediğim şey ortada lan ben bir iddaa demedim. Bunu koyarım avatara, hodri meydan gibi laflar da etmedim. Benim dediğim dönem ödül sistemi ortada ki sizin dedikleriniz de ortada. ;)

Anlayana yani, siz anlamıyorsanız ben ne yapayım?

Dofçuların kudurması ne kadar hoş ya. :D

Bunca zaman hikâye anlat, hikayen balon olunca sonra gel başka hikâye anlat. :hhh:

Kabul etmedim mi? Benim dediğim şey ortada lan ben bir iddaa demedim. Bunu koyarım avatara, hodri meydan gibi laflar da etmedim. Benim dediğim dönem ödül sistemi ortada ki sizin dedikleriniz de ortada. ;)

Anlayana yani, siz anlamıyorsanız ben ne yapayım?

Asıl anlamayan sensin. İddia koymaman bir şeyi değiştirmiyor. Sen söylediğin şeyi inkar ettin açıkça. Herkes de şahit.

@Sir Crocodile Sen Dof'u boş ver, bize Croco ne yapacak hangi teknikle İwa'yı alacak onu anlat. 2k doruki sahibi değil bu Croco fiziksel gücü dayanıklılığı ne alemde? Psikolojik yaralı olunca hadi senin güzel hatrına hakisi vb azalmış olsun da fiziksel gücü de mi azalmıştı? Wb ile savaşmış olayında canlı Ace örneği var elimizde. Croco savaştı diye amiral ayarında mı karşısına çıkmış oluyor? Yaşı genç amiral seviyesi çıkan adam bir Wb yüzünden hayata küser mi? 2 çalışır üstüne wb'yi de gömerim mi diye düşünür? Crocodile Wb'ye yürüyünce aralarındaki farkın o kadar büyük olduğunu anladı ki, çölde antik silah peşine düşmüş çünkü kendisi de biliyor. Bu denizde Croco'ya ham yapacak büyük balık çok. Tek şansı antik silah.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık