Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Crocodile vs. Emporio Ivankov

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    273
Çok bomba iddaalar,sen kimseden korkmaz herkese dalar çekinmez diyemezsin,yarın Shanks salar kral hakiyi,yamulan bir Croco görürsen donup kalma.

Beyazsakal takıntısı haline gelmiş Croco'nun zaten takmadı bile,ne başbelası herif dedi adamları ilgilendi.
Olursa gel söyle o zaman böyle demiştin diye. Gördüğümüz yapılan şeyler üzerinden tartışmak yerine "Şöyle olursa, böyle olursa" hiakyelerini mi tartışalım. WB-Sengoku-Akainu karşısında olmamış şeyler ama "Olursa" diye olay anlatmaya çalışıyorsun.

Adamları ilgilendi diyor bir de? :S

Dişine göre rakip bulunca gülüyor. Croco'yu görünce ''gene mi bu teklediğim'' diye üzülmüş.
Aynen çok dişine göre rakip gülüp geçmiş. :hhh:

Yaz hikâyelerini iyi oluyor. :D

Son düzenleme:
Wb millet içinde balgam atmaya utanmıştır tükürürsem ayıp olur ne iğrenç adam falan derler diye düşünmüştür yoksa biliyorsun wbnin tükürüğüyle kum boya neler olacağını :ehe:

Croco cesaretliymiş, yok bal porsuğuymuş, sağa sola korkusuzca dalıyormus, boş mevzular, Crocoyla Moriah arasında hiçbir fark yok, ikisi de Yonko yumruğu yeyip hayata küsmüş, Croco dünyanin sonuna kaçmış, Moriah gölgelerde saklanmış, ikisinin Luffye söylediği sözler bile aynı, NWde güçlü korsanlar var, hayal kurma vs. Cesaretse Moriah da BBnin mekanını basıyor, ama boş mevzular bunlar, hayatta her zaman sonuç önemlidir. Kuru cesaretle kimse karnını doyuramaz. :)

WB böyle kol kesecek bir adam değil. Tek WB'ye yenilmiş o da en güçlü zaten gibi bir algı kampanyası var Croco için. Bizim çaycının kolunu başkası kesmiştir. Belki de utandığı şey budur.

WB böyle kol kesecek bir adam değil. Tek WB'ye yenilmiş o da en güçlü zaten gibi bir algı kampanyası var Croco için. Bizim çaycının kolunu başkası kesmiştir. Belki de utandığı şey budur.
Yeni bir hikaye daha geldi. Adam WB'yi anarken bile kancasıyla oynuyor, MF de kancasıyla saldırıyor uzaktan saldirabilecekken.

Sana sorsak başkası yapmış... :S

Yeni bir hikaye daha geldi. Adam WB'yi anarken bile kancasıyla oynuyor, MF de kancasıyla saldırıyor uzaktan saldirabilecekken.

Sana sorsak başkası yapmış... :S
Ben argüman olarak WB'nin böyle kol kesecek bir adam olmadığını alıyorum.

Sen ise çaycının kancasıyla oynamasını alıyorsun.

Hikaye yazan kim acaba :D

WB sinirlendiğinde gayet acımasız bir adam oluyor. Yoksa senin mantığın ile hiç kimse ona dalmaya çekinmez Yonkoular dümdüz yürürdü, nasıl olsa kimseye ciddi zarar verecek biri değil sana göre. :S

Aynen yancı Mihawk fanı olup Croc'un yanına koşa koşa gelmesi Croc'u çaycı yapıyor sizin kafalara göre. Fakat baktığında ben Croc'un kancasıyla oynamasını almış oluyorum. :S

Hikâye yazanlar ortada, yorumlar belli ediyor. Alıştın zaten hikâye yazmaya, bir tane daha geldi bugün. :hhh:

WB sinirlendiğinde gayet acımasız bir adam oluyor. Yoksa senin mantığın ile hiç kimse ona dalmaya çekinmez Yonkoular dümdüz yürürdü, nasıl olsa kimseye ciddi zarar verecek biri değil sana göre. :S

Aynen yancı Mihawk fanı olup Croc'un yanına koşa koşa gelmesi Croc'u çaycı yapıyor sizin kafalara göre. Fakat baktığında ben Croc'un kancasıyla oynamasını almış oluyorum. :S

Hikâye yazanlar ortada, yorumlar belli ediyor. Alıştın zaten hikâye yazmaya, bir tane daha geldi bugün. :hhh:
Deprem yumruğu korkutmaya yetecek bir şey zaten. WB'nin kolunu bacağını kestiği bir kişi bile gösteremezsin. En öfkeli olduğunda bile kimseye öyle bir şey yapmayı denemedi. İntikam alırken bile denemedi. Sırf ona meydan okudu diye Croco'nun kolunu kesti demek hikayedir asıl. Neymiş kancayla oynamış :D

Wb'yi anınca kızgın ya da acı dolu yüz ifadesiyle kesik olan kolunu tutuyorsa o sahnedeki ima nettir dostum. Kolunda evcil hayvan besler gibi kancasını sevmesi ya da ehhehe Wb bunu sana saplayacam tribine girmesinden çok daha olası bir ihtimal bu. Sahneyi hatırlamıyorum gerçi de bu çizilmişse büyük ihtimalle kolu Wb almıştır. Wb onurlu, şerefli bir adam olsa da ponçik bir evliya değil. Croco haddinden fazla azdıysa kesip eline vermiştir. Niyeti kesmek olmasa bile gücü çok fazla geldiğinden saldırıyı karşılayamayan Croco'nun kolu gitmiştir falan. Olur böyle şeyler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık