Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Crocodile vs. Emporio Ivankov

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    273
Sizin gibi kıt fikirler olunca yazıyoruz tartışma uzuyor, hikaye anlatılıyor mesela. Dof konusunda ise Mangayi atıyoruz hemen ağladığı sahnelerini mesela "Şu bana yardım etseydi böyle olmazdı, bu bana yardım etse böyle olmazdı" vb diye. Hatta "Kaido" lafi bile yetiyor Dofculara... ;)

Kurtarıyor yani Dof'a 1 isim yeter... ;)
Ne yapsın adam dünyaya karşı tek başına mı savaşsın onu istiyorsun herhalde kimseye de tek laf etmeden tüm dünyaya tek dalsın.Onlar senin çarpıtman adam Fuji'ye aptal dedi geçti olmuş bitmiş onu kafaya takan bir tip mi görüyorsun gülme eylemine devam ediyor.;)

Biz tartışmıyoruz ki eğleniyoruz sen olan bitenin üstüne su içmiyorsun kumdan dolayı mı acaba korkma sana bişey olmaz timsah :ehe:
Yine başladın hikayeye, max Lucky Luke işte bir şey bulamadı yine konuşacak. :D
Ne yapsın adam dünyaya karşı tek başına mı savaşsın onu istiyorsun herhalde kimseye de tek laf etmeden tüm dünyaya tek dalsın.Onlar senin çarpıtman adam Fuji'ye aptal dedi geçti olmuş bitmiş onu kafaya takan bir tip mi görüyorsun gülme eylemine devam ediyor.;)
Tüm dünya? Ne gördün yine?
Tüm dünya falan yok çıkar onu aklından. :D

Görende Kaido tüm orduyu toplayıp gelecek sanır. Dof bildiğin cortladı ismi durunca hala "Tüm dünya" falan deyip Croc eleştirmeye kalkıyorsun bir de... :S

Fuji'ye aptal diyormuş falan. Aynen Fuji de çok alındı bu sözlere, yüzüne bile söyleyemedi yav. :S

Yine başladın hikayeye, max Lucky Luke işte bir şey bulamadı yine konuşacak. :D

Tüm dünya? Ne gördün yine?
Tüm dünya falan yok çıkar onu aklından. :D

Görende Kaido tüm orduyu toplayıp gelecek sanır. Dof bildiğin cortladı ismi durunca hala "Tüm dünya" falan deyip Croc eleştirmeye kalkıyorsun bir de... :S

Fuji'ye aptal diyormuş falan. Aynen Fuji de çok alındı bu sözlere, yüzüne bile söyleyemedi yav. :S
Yav adam bütün adayla uğraştı tek başına devrimcisinden denizcisine korsanından kolezyumuna onları geç düzelen oyuncaklarla falan.Nolmuş Fuji hata etti demiş dememeliymiş.Adama işini yapmadı demekte mi suç oldu.Kaido bile o kadar adamla ittifakla tek uğraşamadı yanına Mom geldi yine olmadı.Bunlar el atmadı salaklık ettiler demek Dof'un sonuna kadar hakkı hiç kusura bakma...

Yav adam bütün adayla uğraştı tek başına devrimcisinden denizcisine korsanından kolezyumuna onları geç düzelen oyuncaklarla falan.Nolmuş Fuji hata etti demiş dememeliymiş.Adama işini yapmadı demekte mi suç oldu.Kaido bile o kadar adamla ittifakla tek uğraşamadı yanına Mom geldi yine olmadı.Bunlar el atmadı salaklık ettiler demek Dof'un sonuna kadar hakkı hiç kusura bakma...
Tek başına? Yahu adamın ülkesi orası tüm tayfası orada... :D

Devrimciler dediğin sadece Sabo aktifti o da meyveyi aldı kimseye dokunmadı doğru düzgün. Hatta denizci tarafıyla falan uğraştı, Burgess'a falan gitti adam...

Yani BM-Kaido örneği falan veriyorsun, cidden ayni kefeye koydun mu bu iki durumu? :D

Diyemez, diyemedi de zaten sonrasında. Hapishane de kendine ulaşamadığı noktada, kimsenin bilmesini istemediği bilgi üzerinden kalabalık ortamda tehdit eder anca, öyle de oldu zaten. Kendisi bile "Gücümle durdururum onu" diyemiyor, diyorum ya siz hikaye seviyorsunuz yazıp inanmaya devam edin yazdığınız şeylere... :hhh:
Yav Croco'yu tehdit edebilecek bir bilgiye sahip değil mi ?
Zaten bir kere raconu kesti,yine skntı olsa yine keser.
Ben de diyorum ki Croco gibi bir delikanlı kardeşimiz neden bir okamaya böyle bir koz vermiş sen buna cevap ver ?
Yok tenha yok kalabalık geç bu işleri 🤣

Yav Croco'yu tehdit edebilecek bir bilgiye sahip değil mi ?
Zaten bir kere raconu kesti,yine skntı olsa yine keser.
Ben de diyorum ki Croco gibi bir delikanlı kardeşimiz neden bir okamaya böyle bir koz vermiş sen buna cevap ver ?
Yok tenha yok kalabalık geç bu işleri 🤣
Koz mu vermiş yoksa onunla ilgili bir bilgi mi öğrenmiş belli değil. Yani bu konuda çok örnek verilebilir. Sen belirsizlik üzerinden cevap ver diye hikaye anlatıyorsun şuan. :S

Yani Croc ile 1v1 kalsa bunları diyebilir mi İvankov? Karakterin kendisi "Bir sorun olursa onu gücümle durdururum" diyemiyor sen daha ne anlatıyorsun? :S

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık