Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Crocodile vs. Donquixote Ailesi

Sizce Crocodile Temizler mi?

• Kullanılan toplam oy
    206
@Sir Crocodile Benim anlamadığım şey şu, Crocodile 2 milyar ödülle geri dönünce güçlendi, kendini ispatladı, her yerde haklı çıktım naraları atıyon falan, tamam bunda problem yok ama konu Mihawk olunca 3.6 milyar ödülle karşımıza çıkmasına rağmen bu adam güç olarak yerinde sayıyor, ne alaka?

Çelişkinin giderilmesini talep ediyorum.

@Sir Crocodile Benim anlamadığım şey şu, Crocodile 2 milyar ödülle geri dönünce güçlendi, kendini ispatladı, her yerde haklı çıktım naraları atıyon falan, tamam bunda problem yok ama konu Mihawk olunca 3.6 milyar ödülle karşımıza çıkmasına rağmen bu adam güç olarak yerinde sayıyor, ne alaka?

İlgili hekime müracaat etmek gerek. Ancak hekim çare bulur bu tarz çelişkilere.

Mihawk'ın açtığı yara öyle kapanmaz halbuki...
Timsah bilmiyor bizim Croc sevdiğimizi zannediyorki o nasıl Mihawk'a bakıyorsa biz de Croc'a öyle bakıyoruz :oleyo2:
Crocodile karakteri ile sorunumuz yok. Croco'yu çok abarttığı için onun gözüyle görmeyen herkesi yani geri kalan herkesi hater sanıyor. En çok da kılıççılara takık. Halbuki en büyük desteği kılıç lobisi atmış. Bir de her zaman bize sallar kılıççılar şöyle böyle diye. :)

Millet Delinger'a yedirmiş sen bana takılmışsın. Yorumumu da buldum sen zahmet etme.

Troll yapmışım bariz bir şekilde. Altta da konuda beğeni attığım tek mesaj var. Bak arkadaşımız ne demiş?

Niye bana sardığını da atayım da herkes görsün. Çünkü kılıç lobisi senin çıksın görürüz, çıksın görürüz deyip durduğun yerde net bir şekilde eğip bükmeden Croco demiş.

Senin her zaman dediğin gibi kılıççılar hayal görüyor. :D
Mingo değil Pekoms diyen var la sen onlara ne bakıyorsun, ben senin oyunu görüp yazdım. :S

Ben sadece ödül değil konum ve şekline göre yorum yapıyorum la. Burada adamların karşılaştırdıkları kişilere bak, bir de sizin Mihawk konunuza bak. Siz "İstese KK olurdu, Shanks'dan Kaido'dan güçlü" diye konuya giriyorsunuz. Bu da zaten olayı bitiriyor. Yani ben kılıçcılara takık değilim la takık olsam haterleri alıntılar dururum sürekli yüzlerce yorum bulurum. Ben Rika'nin düşüncesini atıyorum siz damliyorsunuz. :S

Bir zahmet de "Bu adamlara yenilmez" deyin. Bunu demekle mi övünüyorsunuz cidden? :/

Mingo değil Pekoms diyen var la sen onlara ne bakıyorsun, ben senin oyunu görüp yazdım. :S

Ben sadece ödül değil konum ve şekline göre yorum yapıyorum la. Burada adamların karşılaştırdıkları kişilere bak, bir de sizin Mihawk konunuza bak. Siz "İstese KK olurdu, Shanks'dan Kaido'dan güçlü" diye konuya giriyorsunuz. Bu da zaten olayı bitiriyor. Yani ben kılıçcılara takık değilim la takık olsam haterleri alıntılar dururum sürekli yüzlerce yorum bulurum. Ben Rika'nin düşüncesini atıyorum siz damliyorsunuz. :S

Bir zahmet de "Bu adamlara yenilmez" deyin. Bunu demekle mi övünüyorsunuz cidden? :/
Mihawk niye Shanks'dan daha güçlü yada Shanks kadar güçlü olmasın ?

Mihawk niye Shanks'dan daha güçlü yada Shanks kadar güçlü olmasın ?
Çünkü seri başında Luffy'nin yorumu seninkinden güçlü tayfam olacak diye olaya girmesi. Yani ilerisi bir nevi hedef olarak Shanks'i belirlenmesi, Luffy üzerine hazırlanmış bir karakter Zoro için hazırlanmış bir karakterden zayıf çıkmaz. Hele ki şuan ki Luffy ve Zoro arasında ki farka bakılınca...

Yani şuan bile yapilan Shanks hype'ı ortada, yani tayfa olarak da kendisi de farklı çıkacağı net. Tayfası bile daha dengeli diye özellikle söyleniyor. Bir de Mihawk konusunda Mangaka yine "Beceri" olayına girmesi bu konuda farklı işleyeceğinin de göstergesi Shanks'i...

Çünkü seri başında Luffy'nin yorumu seninkinden güçlü tayfam olacak diye olaya girmesi. Yani ilerisi bir nevi hedef olarak Shanks'i belirlenmesi, Luffy üzerine hazırlanmış bir karakter Zoro için hazırlanmış bir karakterden zayıf çıkmaz. Hele ki şuan ki Luffy ve Zoro arasında ki farka bakılınca...

Yani şuan bile yapilan Shanks hype'ı ortada, yani tayfa olarak da kendisi de farklı çıkacağı net. Tayfası bile daha dengeli diye özellikle söyleniyor. Bir de Mihawk konusunda Mangaka yine "Beceri" olayına girmesi bu konuda farklı işleyeceğinin de göstergesi Shanks'i...
Tabi Croc da g2'siz lütfüden dayak yiyor.

Dediğinin bundan farkı yok.

Bazen çok mantıklı noktalara değiniyorsun :good:

Ne alaka şimdi bununla dediklerimin? :S
Ne alaka mı ? işine gelen kısmı almış gerisini olduğu gibi bırakmışsın.

Orada beceri diyor da altında en güçlü kılıç ustası yazmıyor mu mesela ? Üste Shanks'ı kılıç ustası saymışken ?

İşime gelen yeri alıyorum işte. Croc, g2'siz lütfüye yenildi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık