Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Crocodile vs. Canavar Korsanları

Nereye Kadar Gidebilir?

• Kullanılan toplam oy
    130
Benim okuduğum yerde öyleydi,söylede bilelim doğrusunu hemende kızıyorsun 🤣
Kızmıyorum, fakat alakasız yerlere çekiyorsunuz konuyu.
O Ace-Jinbe-Croc'un ID konuşmasında olan bir söz. Croc WB'nin savaşa gireceğini ''Onun başını alma fırsatı elime geçti, kanım kaynıyor'' tarzında sözler söylüyor.

Ace de ''Babalığı öldürmek mi istiyorsun?'' diyor. Crocodile da ''Sadece ben değil'' diyor ve hemen sonrasında hapishane de ufak çaplı bir ayaklanma oluyor. Herkes Wb hakkında konuşuyor falan. Crocodile da onlara ithafen o lafı söylüyor. ''Beyazsakal ya da Roger'a yenilip göz yaşlarını tutmak zorunda kalan insanları bir düşünün. Bu denizde onlardan binlercesini bulacaksınız'' tarzında bir şey söylüyor. @Millennium Wizard ile çok takılmak sana yaramamış... :D :ehe:

Beyazsakalla dövüşürken amiral seviyesiydi.Düşüş o düşüş sonra Bobbin gibi oldu. @Sir Crocodile :ehe:
Sende bu aralar bir Crocodile çekememezliği var. Bu işin altından bir eşyler çıkacak da bakalım... :D

O Ace-Jinbe-Croc'un ID konuşmasında olan bir söz. Croc WB'nin savaşa gireceğini ''Onun başını alma fırsatı elime geçti, kanım kaynıyor'' tarzında sözler söylüyor.

Ace de ''Babalığı öldürmek mi istiyorsun?'' diyor. Crocodile da ''Sadece ben değil'' diyor ve hemen sonrasında hapishane de ufak çaplı bir ayaklanma oluyor. Herkes Wb hakkında konuşuyor falan. Crocodile da onlara ithafen o lafı söylüyor. ''Beyazsakal ya da Roger'a yenilip göz yaşlarını tutmak zorunda kalan insanları bir düşünün. Bu denizde onlardan binlercesini bulacaksınız'' tarzında bir şey söylüyor. @Millennium Wizard ile çok takılmak sana yaramamış... :D :ehe:

Sende bu aralar bir Crocodile çekememezliği var. Bu işin altından bir eşyler çıkacak da bakalım... :D
Benim gibi binlercesi var bu hapiste diyor işte. :) Ace de babalığı mı öldürecen la hohahahah çekiyor buna onu niye söylemiyorsun. :hhh:

Benim gibi binlercesi var bu hapiste diyor işte. :) Ace de babalığı mı öldürecen la hohahahah çekiyor buna onu niye söylemiyorsun. :hhh:
Söyledim okumanda sıkıntı mı var la? :D
Onun dışında ''Benim gibi'' falan hiç bir şey demiyor, diyorum ya sen hiakye anlatmaya iyice alıştın.
Adam onların WB'ye verdiği tepki yüzünden öyle bir söz ediyor. Ace'in Croc'un sözlerinden sonra ki yüz ifadesine de git bir bak. ''Hohahaha'' mı çekiyor kafasını yere eğip yüzünü mü asıyor görürsün. ;)

Söyledim okumanda sıkıntı mı var la? :D
Onun dışında ''Benim gibi'' falan hiç bir şey demiyor, diyorum ya sen hiakye anlatmaya iyice alıştın.
Adam onların WB'ye verdiği tepki yüzünden öyle bir söz ediyor. Ace'in Croc'un sözlerinden sonra ki yüz ifadesine de git bir bak. ''Hohahaha'' mı çekiyor kafasını yere eğip yüzünü mü asıyor görürsün. ;)
Sadece ben değil burada herkes onu öldürmek istiyor Wb ve Roger’a kaybedip gözyaşlarını tutamayan binlerce korsan var demiş olması lazım.Ne anladın şimdi buradan ? Ben anlaşılacak şeyi direk söylüyorum sen hiçbirşey demedi demeye devam et.Aslında görüyorsun çok şey söylemiş. :D

Dediğini anladım zaten Croco'nun bölümu bende okudum.

İşte o korsanlara yenilenlerden biride Croco,artık ne anlam çıkarırsın sana kalmış.

Arkadaşlar kafanızda çoğunuzun Jimbei yaptı croco da yapar denklemi var. Ama shichiler arası dağ bayır fark var.
Hani bir novanin yaptığını diğeri yapamıyor. O yüzden sıfatlara göre degerlendirmeyin kişileri

Maksat sana takılmak Croco bahane,Troysi şahane 🤣

Sadece ben değil burada herkes onu öldürmek istiyor Wb ve Roger’a kaybedip gözyaşlarını tutamayan binlerce korsan var demiş olması lazım.Ne anladın şimdi buradan ? Ben anlaşılacak şeyi direk söylüyorum sen hiçbirşey demedi demeye devam et.Aslında görüyorsun çok şey söylemiş. :D
Anlamadığın nokta şu WB'ye ya da Roger'a yenilmek sorun değil. Bu 2 adam serinin zirvesi ''İki Kral'' diye çizilen kişiler mangaka tarafından. Şuan Kaido-BM falan bile bunlarla aşık atamaz, bunu kendileri bile sözlerinde belli edip, söylüyorlar. Orada ki adamlar oraya düşmüş, bu konu da belli sorunları var. Crocodile ise dışarıda olan biriydi yıllarca, hatta kaçabilecekken bile bu adam hapishaneden kaçmıyordu. Onlarla aynı durumda değil tam olarak, onun dışında Shiki de Roger'a yenilmiş biri fakat hiç öyle bir durumu yok. Orada ki olay WB'ye karşı olan ayaklanmanın bir sonucu olarak gerçekleşiyor. Ace de WB'ye yenilmiş biri orada değişen tepkisinden durumu anlayabilirsin zaten...

Dediğini anladım zaten Croco'nun bölümu bende okudum.

İşte o korsanlara yenilenlerden biride Croco,artık ne anlam çıkarırsın sana kalmış.
WB veya Roger'a yenilmeyecek kimse yok şuan seride gördüğümüz. Sorun zaten bu değil, adamın orada dediği şey ayaklanma ile alakalı bir durum sebebiyle gerçekleşiyor. Yoksa Crocodile'ın WB'ye yenilip farklı bir hale büründüğü zaten söyleniyor.
Maksat sana takılmak Croco bahane,Troysi şahane 🤣
:artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık