Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Crocodile vs. Balıkadamlar

Hangisinde takılır?

• Kullanılan toplam oy
    115
Yaptığın muamele ne eksik ne fazla tam olarak bu.
Sanci Crocodile yendi mi Akainu'yu? Onun kadar Jinbe'de karşı koydu lütfen.
Karşı koyamadı demiyorum ki fakat Croc gibi net olarak kurtarıp uzaklastiramadi diyorum. Aokiji denizi buz yapınca resmen ortada kaldı, denize ulaşsa kacabilecegini düşünüyordu mesela...

O bölümler Akainu'ya Vista ve Marco'nun ortak yapabildikleri saldırı de ortadaydı...

Karşı koyamadı demiyorum ki fakat Croc gibi net olarak kurtarıp uzaklastiramadi diyorum. Aokiji denizi buz yapınca resmen ortada kaldı, denize ulaşsa kacabilecegini düşünüyordu mesela...

O bölümler Akainu'ya Vista ve Marco'nun ortak yapabildikleri saldırı de ortadaydı...
Jinbe birebir temas halinde avuç içiyle magma yumruğu durdurdu. Aokiji olmasa Luffy'i anında uzaklaştıracaktı oradan. Croco yetenek kiti sayesinde iş yaptı birebir temasa girmedi hiç.

Jinbe birebir temas halinde avuç içiyle magma yumruğu durdurdu. Aokiji olmasa Luffy'i anında uzaklaştıracaktı oradan. Croco yetenek kiti sayesinde iş yaptı birebir temasa girmedi hiç.
Tamam da fark eden bir şey yok ki "Etki" dediğimiz şeye bakmamız lazım. Croc'un stili zaten "Dövüşçü" dediğimiz tarzda değil. Logialarin çoğu zaten o tarz meyve değil yok edici tarzda yetenekler...

Onun dışında Croc önemli meyve tekniklerini hiç kullanmadı MF de bu da gözden kaçıyor...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık