Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Crocodile Çölde Kimleri Yenebilir?

Kimleri Yenebilir?

• Kullanılan toplam oy
    144
Bu konuyu yeni gördüm. Kılıç lobisi forumda Croco'ya zorbalık yapmaya devam ediyor diye yorumladım.

Kardeşim hiç mi utanmıyorsunuz iki milyar ödüllü bir karaktere bu kadar kolay sallarken? Yetmedi mi bu manasız Croco linci? Daha karaktere haksız yere sallamaya ne kadar devam edeceksiniz?

Bu arada Croco hiçbirini alamaz. Kazandığı savaş olmayan Jack bile hortumundan su fışkırtıp döver :s :s

Bu konuyu yeni gördüm. Kılıç lobisi forumda Croco'ya zorbalık yapmaya devam ediyor diye yorumladım.

Kardeşim hiç mi utanmıyorsunuz iki milyar ödüllü bir karaktere bu kadar kolay sallarken? Yetmedi mi bu manasız Croco linci? Daha karaktere haksız yere sallamaya ne kadar devam edeceksiniz?

Bu arada Croco hiçbirini alamaz. Kazandığı savaş olmayan Jack bile hortumundan su fışkırtıp döver :s :s

En çok seninle buluşmayı istiyorum. İlk işim sana güzel bir yemek ısmarlamak olur sonra da dövmek...

Tamam da bunun da öncesi durumlarla bağlantısı yok mu diyorsun? Aktif olduğu dönem, önceki ödülü gibi etkenlerin doğrudan çıkarıyorsun şuan. Neyse dediğim gibi istediğin gibi yorumla, fakat bu adamın denizcilere özellikle saldırdığı bilgisi verildi resmen. Şimdi sadece güç için verilmiş gibi yorumluyorsun, Buggy olayının Mihawk ile ilgisi bile kısıtlı belli konuda.

Croc geliyor Buggy'nin adaya herkesi hallediyor adamlar Buggy'e bağlı falan diyorlar resmen. Oysa onun grubunu emri altına alıyor orada, sonrası zaten farklı farklı yerlere götürüyor konuyu. Neyse dediğim gibi olayları hem Mihawk tarafından pozitif, Croc tarafından negatif alınıyor.

Sence bu iki karakter beraber işlenecek gibi görünüyor. Sence olası dövüslerde hangi seviyede rakipleri alırlar? Merak ediyorum fikrini ileride göreceğiz muhtemelen böyle bir olay...
Mihawk içinm pozitif algılanıyor çünkü ünvanın altı dolu. Denizcilere saldırması da aslında nasıl bir tehdit olduğunu gösteriyor.
Croc durumunda ise amiralden aşağısını kabul etmiyorsun. Evet ödülü çok yüksek ama insanlar ileri seviye haki, kral haki, meyve uyanışı gibi güçler görmeden çok üstten bir güç biçmiyorlar. Bu da normal.

Mihawk içinm pozitif algılanıyor çünkü ünvanın altı dolu. Denizcilere saldırması da aslında nasıl bir tehdit olduğunu gösteriyor.
Croc durumunda ise amiralden aşağısını kabul etmiyorsun. Evet ödülü çok yüksek ama insanlar ileri seviye haki, kral haki, meyve uyanışı gibi güçler görmeden çok üstten bir güç biçmiyorlar. Bu da normal.
Tamam da Amirallerde dediğin güçleri gördük mü? Yani Kata'nin veya Dof'un uyanış ile yapamadığını Akainu-Aokiji yapıyor. Yani meyve faktörü ve etkisi diye bir şey var. Meyve yok ediciliği ve Logia ustalığı farklı bir durum bu seri için, bunu sadece şimdi değil yıllar önce söyledim.

Hatta @Miyata Ichiro ile bir konuda tartışmamız var hatırlar Dof'un uyanışının etkisi bile kısıtlı Paramecia diye verdiği saldırı gücü belli diye hatırlar diye düşünüyorum...

Yani dokununca bile yok eden Buz, Magma gibi yeteneklerden biri Kum meyvesi. Çünkü hasar değil yok ediyor yakalayınca. Ağır yaralıyor uzuv alıyor en kötüsünden. Yani Jozu Aokiji olayı mesela, Jozu vuruyor hasar ama Aokiji yakayınca tekliyor bu meyveler de böyle...

Ben diyorum zaten hakileri vardır diye ama bu adamın en büyük gücü meyvedir. Zaten ustalığı da ortada bu konuda. Logia savunması yapar gözlem hakiyle, silahlanma kanca olayı var zaten adam Yoruyu karşılıyordu kanca ile sorunsuz. Kral haki sorsan pek çok kişi çıkmaz der ama o da çıkacaktır. Bu da zaten o seviyeye götürür bu karakteri.

Yani Logia kullananlar usta kullanıcıların etkileri ortada bu seride.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık