Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Crocodile Çölde Kimleri Yenebilir?

Kimleri Yenebilir?

• Kullanılan toplam oy
    144
Tamam da bunun da öncesi durumlarla bağlantısı yok mu diyorsun? Aktif olduğu dönem, önceki ödülü gibi etkenlerin doğrudan çıkarıyorsun şuan. Neyse dediğim gibi istediğin gibi yorumla, fakat bu adamın denizcilere özellikle saldırdığı bilgisi verildi resmen. Şimdi sadece güç için verilmiş gibi yorumluyorsun, Buggy olayının Mihawk ile ilgisi bile kısıtlı belli konuda.

Croc geliyor Buggy'nin adaya herkesi hallediyor adamlar Buggy'e bağlı falan diyorlar resmen. Oysa onun grubunu emri altına alıyor orada, sonrası zaten farklı farklı yerlere götürüyor konuyu. Neyse dediğim gibi olayları hem Mihawk tarafından pozitif, Croc tarafından negatif alınıyor.

Sence bu iki karakter beraber işlenecek gibi görünüyor. Sence olası dövüslerde hangi seviyede rakipleri alırlar? Merak ediyorum fikrini ileride göreceğiz muhtemelen böyle bir olay...
Bak manga 234'e
Chapter 234 | One Piece Wiki | Fandom

Tarih kaç 2002... O yıllarda verilen ödüllere bak. Serinin dinamikleri diyorsun ya. Alabasta 2002'de bitti zaten. Dof'un ödülüne bak, Kuma'nın ödülüne bak. Onlar da dondurulmuş ödüller. Hadi Croc'un ödülü erken dondu. Bunlardan daha güçlü olduğunu söylemiyor muydun sen? Eee daha ne. Dof 340 ve Kuma da 296 milyon. 2006'da da Enel 500 olur demişti.

Luffy'nin ödül otuzdan yüze çıktı. Yani 70 milyon arttı. Zoro'nun 0'dan 60'a çıktı. Niye? Mr.1'ı yendiği için. Yani aralarında 10 milyonluk artış farkı var. Sene kaç 2002. Hadi diyelim olayın üstünü örttüleeer. Ee yine artış farkı aynı Mr1 ile Croc arasında.

Sen bu adamı Dof'tan da üstün görmüyor muydun. Niye emsallerine kıyasen bu kadar az ödül artışı sağlamışlar? 70 milyon artış Luffy için. Yani Dof'un dondurulmuş ödülünün nereddeyse beşte biri artmış. Postacı Rockstar'ın ödülü 94 milyon. TARİH 2002 ALABASTA'NIN BİTTİĞİ SENE ALOO SESİM GELİYOR MU. :hhh::hhh:

Mihawk Yonkou seviyesi değildir. Söyledim bunu zaten neyin cevabını bekliyorsunuz? Mihawk ve Croc savaşsa galip çıkmaz o dövüşten. Oda bu iki karakteri de yenildirmez artık bu tip olaylarda.

Ben sana sorayım sen cevapla. Şimdi bu iki karakter bir olay yaratmak için birleşti. Sence ikisi hangi seviyede karakterleri indirecekler? Cevabını bekliyorum...
Mihawk'ın bunca yıldan sonra aktif olmasını ''kendisi adına'' One Piece'den daha değerli bir ganimete göz koymasına bağlıyorum. Bu hedef her ne ise bunun uğruna her ikisinin de birer amiral paketleyeceğini, daha sonrasında gözlerini Shanks'a dikeceklerini düşünüyorum. Şu zamana kadar iki Yonkou filosunun birbirleri ile büyük çaplı bir savaşa girdiğini görmedik, bu açığın böyle dolacağına, ve tüm okurların beklediği Mihawk vs Shanks sorusuna da bu vesileyle açıklık getirileceğine inanıyorum.

Bak manga 234'e

Tarih kaç 2002... O yıllarda verilen ödüllere bak. Serinin dinamikleri diyorsun ya. Alabasta 2002'de bitti zaten. Dof'un ödülüne bak, Kuma'nın ödülüne bak. Onlar da dondurulmuş ödüller. Hadi Croc'un ödülü erken dondu. Bunlardan daha güçlü olduğunu söylemiyor muydun sen? Eee daha ne. Dof 340 ve Kuma da 296 milyon. 2006'da da Enel 500 olur demişti.

Luffy'nin ödül otuzdan yüze çıktı. Yani 70 milyon arttı. Zoro'nun 0'dan 60'a çıktı. Niye? Mr.1'ı yendiği için. Yani aralarında 10 milyonluk artış farkı var. Sene kaç 2002. Hadi diyelim olayın üstünü örttüleeer. Ee yine artış farkı aynı Mr1 ile Croc arasında.

Sen bu adamı Dof'tan da üstün görmüyor muydun. Niye emsallerine kıyasen bu kadar az ödül artışı sağlamışlar? 70 milyon artış Luffy için. Yani Dof'un dondurulmuş ödülünün nereddeyse beşte biri artmış. Postacı Rockstar'ın ödülü 94 milyon. TARİH 2002 ALABASTA'NIN BİTTİĞİ SENE ALOO SESİM GELİYOR MU. :hhh::hhh:
Allah'ım sussun artık yhaa

Bak manga 234'e

Olum bunlar ne zaman Shichi olmuş önemli olan nokta o zaten sen neden anlamak istemiyorsun? Crocodile için "20'li yaşlarının başında Shichi oldu" diyorlar. Yani Hükümet hemen yanına çekmiş bu noktada, Hancock da benzer 80 M ile Shichi oluyor ilk olay yaratma sonrası. Hala ödül diyorsun şu konuda ya. :S

Luffy'nin Croc olayı saklandı ve 100 M aldı, Zoro 60 aldi Daz'in o zaman ki ödülü 75 M. Yani hala kafana göre çıkarım yapıyorsun kendi kendine... :S

Dof olayları ortada, kovalaniyor sürekli olay yaratıyor Shichi olmadan, yani ödülü ilerliyor. Bunu anlamamak için Dressrosa fberini okumamış olmak gerekli. :D

Sesin geliyor ama boş geliyor... :D

@Joey Wheeler

İkisi de Amiral alacak diyorsun ama seviye olarak uçurum görmeye kalkıyorsun? Mantığın nerede? Shanks olayına değinmiyorum bile Shanks Luffy olayı görürüz biz net Mihawk olayları oraya bağlanır mı bundan sonra büyük bir soru işareti...

Olum bunlar ne zaman Shichi olmuş önemli olan nokta o zaten sen neden anlamak istemiyorsun? Crocodile için "20'li yaşlarının başında Shichi oldu" diyorlar. Yani Hükümet hemen yanına çekmiş bu noktada, Hancock da benzer 80 M ile Shichi oluyor ilk olay yaratma sonrası. Hala ödül diyorsun şu konuda ya. :S

Luffy'nin Croc olayı saklandı ve 100 M aldı, Zoro 60 aldi Daz'in o zaman ki ödülü 75 M. Yani hala kafana göre çıkarım yapıyorsun kendi kendine... :S

Dof olayları ortada, kovalaniyor sürekli olay yaratıyor Shichi olmadan, yani ödülü ilerliyor. Bunu anlamamak için Dressrosa fberini okumamış olmak gerekli. :D
Serinin dinamikleri diyen sen değil miydin tarih ortada ben kafama göre yorumluyormuşum hee :hhh:

Serinin dinamikleri diyen sen değil miydin tarih ortada ben kafama göre yorumluyormuşum hee :hhh:
Evet öyle ve söyleniyor dediğim şeyler zaten canım, Croc ve Hancock hemen Shichi olmuş ve ödülleri düşük kalmış. Dof ise belli bir süre kovalaniyor, olay yaratıyor. Tsuru geliyor kaçıyor vb.

Yani aktif süresi Shichi olmadan daha fazla. Sen bunları görmek istemiyorsun... ;)

Dof'un Dressrosa fb'lerini oku görürsün. ;)

Cevap veremez, kabul ettiğini de yazamaz, çünkü bahsi var. Mihawk'ın büyüklüğünü kabul ettiği an kaybetmiş olacak. Şu an kendisi hariç bütün evren Mihawk'ın Croco karşısındaki mutlak üstünlüğünü kabul etti. Dirensin bakalım nereye kadar.
Bahsini bilmiyorum da senelerdir Mihawk'la ilgili savunduğu şeylerin hepsinin tek chapterda hiç olmasını kabullenemedi gibi bir havası var.Yediremiyor bildiğin gururuna.Onur gurur meselesi yapmış.

Dedim öncesinde de bunu, Shanks tarzı Amiral'e öyle bir etki bıraksın dedim çok net biçimde, yani Buggy'nin aldığı ödül ortada. Croc'un yaptığı şeyleri bile Buggy'e kitlemişler adamlar. Ben neye göre ödül üzerinden bir şey değerlendireyim şimdi?

Yani akıllı biri olsa Denizcilerin başında Buggy ve grubunun Croc'un emrine girdiğini anlayıp çok farklı bir şey gösterebilirlerdi şuan. Fakat ne gördük?

Yani ben ödülün doğrudan bir ölçüt olmadığını her zaman söyledim.

Ödülü görmezden geliyorsun diyorsun hala...

Neresi kaçak cevap? Oda'nin kaleminden her şey. Sana sorayım bu adamlardan biri Amiral indirip diğeri Yc 3 falan mı indirecek sana göre? Cidden buna cevap ver merak ediyorum....

Yani bu iki karakterin dövüşmesi gibi bir durumu geç önünüzde ki bölümde beraber iş yapma durumu var.

Sen diyorsun ya "Neden her düşünceye saygı duymalıyız'in örneği gibisin" diye. Siz de "Neden kılıçcılar ile bir konu tartışılmaması gerektiğinin örneği gibisiniz" ne diyeyim başka...
Yahu diceğin tek şey Mihawk zorlanmaz,Croco tek atar,Mihawk Shanks'a yakındır,Mihawk Barto'ya yakın güçtedir gibi kısacık bir cevap.Sen ne diyorsun ? Mangaka ikisini beraber işleyecek,biri kılıç diğeri kanca da usta,ikisi beşik kertmesi olacak vs. vs. Sadece laf kalabalığı yapıyorsun.Mihawk ne seviyededir sorumu hele hepten görmezden geliyorsun.Bu ne şimdi ? Açık açık cevap vermek mi ? Sadece lafı dolandırıyorsun.

Geçen Mihawk'ın ödülü 3 üstü çıksın kabul ederim diye alıntıyı attılar.Onda cevaplarına bakıyorum.Yine net bir şey söylemiyon.Alakasız şeyler söylüyorsun.Bu konuda bir arkadaş çölde Roger,WB'yi yener mi o zaman diye sormuş.Cevabına bakıyorum.Yine net cevap yok.Laf ebeliğiyle alttan alttan söylüyon düşüncelerini.

Senin soruna gelirsek evet biri amiral indirirken diğeri yc 3 indirecek.Mihawk amiral indirecek Croco daha vasıfsızları indirecek çünkü kendisi de o çapta.Bak net cevap böyle oluyor.Lafı dolandırmadan söylüyorum.Ha oldu da Croco gitti amiral,yonko gücünde adam indirdi ben kabul ederim yanıldığımı.Allah'ın japonunun kafasındaki karakterlerin benim için aşırı bi değeri yok ama senin için var.Tapıyon olum bildiğin Croco'ya inkar etme yani.Bir tek ben böyle düşünsem hadi neyse de bu kadar insan yanılıyor olamaz heralde.Azıcık bir sorgula bence kendini,dışardan kendine bakmaya çalış.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 24)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık