Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Crocodile Çölde Kimleri Yenebilir?

Kimleri Yenebilir?

• Kullanılan toplam oy
    144
Şuan geçmiş durum için tartışıyoruz eski dönemi. Yani o zaman düşündüğüm şeyi Jinbe üzerinden anlatıyorum.
Jinbe'nin Shichiliği gitti, MF savaşına geldi ve kendisi Shciliği bıraktı ve WB ekibiyle savaştı. Ödülü 250 M idi o dönem ve savaş bitti, sonra BM'ye katıldı ittifak olarak. Bak bu noktada bile ödülü 438 M'ye çıkmıştı. Yani bu ödül yaptıklarına bakılınca düşük kalmış şuan için, o gün de bu mantıklar tartışıyorduk yani şimdi ki mantık da değil...

Ödülü güce yormama sebebimiz belli değil mi? Ödül konusunda pek çok durum var. Aktif olma, bağlantı, Denizcilere karşı yaptığın olaylar, sivil katliamı vb. diye pek çok şey daha sayabilirsin yine. Croc'un önce ki ödülü bildiğimiz 81 M. Adam için ''Hızlıca yükseldi ve Shichi oldu'' deniyordu. Bu noktada da ödülünün düşük olma sebebi söylenmiş oldu geçmişte. Bak Jinbe örneği ortadayken ne kadar verilir desek 1 Milyarı geçer diyen olmazdı. Fakat 2 Milyar almış bu oransal olarak en OP artış belki de evrende. Croc'un ödülü önceden 1 Milyar falan olsaydı ve 2 Milyar alsa ben şuan ki düşündüğüm kadar güçlü geleceğini düşünmezdim. Fakat adamı Hükümet ''Kahraman'' olarak görüyordu eskiden ve hemen Shichi olmuş adam. Yani Croc ödül konusunda eski açıklanan karakter olduğu için ortada bir karakter.

Şuan ki ödüle bile ''Abartı'' deniyor. Hani önceden 1 Milyar olduğunu öğrenseydik bu yorumlar olmazdı mesela.

Yani Mihawk'ın Shanks düellosu durumu var geçmişte. O zamandan sonra Shanks 1 Milyar almış filmde söylendiği kadarıyla.
Güçlenmiştir Mihawk o dönem sonrası da ne kadar olduğu önemli. Shanks daha güçlü değil midir şuan?
Hiç bir şey anlatmıyorsun burada. Genel olarak yüksek çıkan ödülleri soruyorum. Gidip Jinbe diyorsun. Adam yılların korsanı, Yonkou komutanı olacak kadar güçlü. Bizim tayfaya geldi ve komutanlardan biri konumunda. Ona göre de bir ödülü var. Gücü ve ödülü gayet tutarlı. Senin 1 milyarın üstü beklememen saçma asıl. 438 milyardan, 1.1 milyara çıkan ödüller gayet mümkün.

Genel olarak ödüller yüksek çıktı deyip Mihawk'ın gücünü alçaltıyorsun. Bu genelleme için hangi örnekleri baz aldın? Jinbe'nin ödülü bunlarla kıyaslanamaz, yukarıda açıkladım. Mihawk ve Croco gibi ödülleri çok yüksek bu yüzden gücü tam belirlenemez dediğin başka örnekler istiyorum. Buggy deme, hükümet onu bu ikisinin lideri biliyor.

Hiç bir şey anlatmıyorsun burada. Genel olarak yüksek çıkan ödülleri soruyorum. Gidip Jinbe diyorsun. Adam yılların korsanı, Yonkou komutanı olacak kadar güçlü. Bizim tayfaya geldi ve komutanlardan biri konumunda. Ona göre de bir ödülü var. Gücü ve ödülü gayet tutarlı. Senin 1 milyarın üstü beklememen saçma asıl. 438 milyardan, 1.1 milyara çıkan ödüller gayet mümkün.

Genel olarak ödüller yüksek çıktı deyip Mihawk'ın gücünü alçaltıyorsun. Bu genelleme için hangi örnekleri baz aldın? Jinbe'nin ödülü bunlarla kıyaslanamaz, yukarıda açıkladım. Mihawk ve Croco gibi ödülleri çok yüksek bu yüzden gücü tam belirlenemez dediğin başka örnekler istiyorum. Buggy deme, hükümet onu bu ikisinin lideri biliyor.
Yahu Jinbe şimdi mi bu seviyeye çıktı? Hayır. Zaten buranın adamıydı ama ödülü verilmedi ve bu da şaşırttıyor geçmiş için. Hala diyorsun "Bir şey anlatmıyorsun" anlatıyorum ama anlamıyorsun kusura bakma.

Jinbe'nin dondurulmuş ödülü 250 M idi. Shichiliği gitti MF savaşına katıldı WB'nin yanında, Luffy'i kurtarmaya çalıştı. Sonra Yeni Dünya da BM'ye ittifak olarak katıldı. Aldığı ödül 438 M idi. Yani bu denklemde geçmişte ki ödüllerin düşük çıkacağını düşünmemiz normal. Pek çok kişi de bu fikirdeydi.

Yani Jinbe komutan mi indirdi de 1 Milyar oldu? Hayır. Zaten bu seviyedeydi bu karakter ve herhangi bir power up da almadı.

Yani hala şunu deme bunu deme diyorsun. Usopp 500 M, Robin 900 M almış. Sadece sizin istediğiniz gibi mi düşünmemiz gerekiyor bir şeyi onaylanmamış için? Her şey ortada değil mi? Yani Shichiliği giden, MF savaşına katılan, WB'ye daha sonra BM'ye katılan Jinbe 250 M'den 438 M'ye cikabilmiş anca.

Yahu Jinbe şimdi mi bu seviyeye çıktı? Hayır. Zaten buranın adamıydı ama ödülü verilmedi ve bu da şaşırttıyor geçmiş için. Hala diyorsun "Bir şey anlatmıyorsun" anlatıyorum ama anlamıyorsun kusura bakma.

Jinbe'nin dondurulmuş ödülü 250 M idi. Shichiliği gitti MF savaşına katıldı WB'nin yanında, Luffy'i kurtarmaya çalıştı. Sonra Yeni Dünya da BM'ye ittifak olarak katıldı. Aldığı ödül 438 M idi. Yani bu denklemde geçmişte ki ödüllerin düşük çıkacağını düşünmemiz normal. Pek çok kişi de bu fikirdeydi.

Yani Jinbe komutan mi indirdi de 1 Milyar oldu? Hayır. Zaten bu seviyedeydi bu karakter ve herhangi bir power up da almadı.

Yani hala şunu deme bunu deme diyorsun. Usopp 500 M, Robin 900 M almış. Sadece sizin istediğiniz gibi mi düşünmemiz gerekiyor bir şeyi onaylanmamış için? Her şey ortada değil mi? Yani Shichiliği giden, MF savaşına katılan, WB'ye daha sonra BM'ye katılan Jinbe 250 M'den 438 M'ye cikabilmiş anca.
Croc kaça çıkmış 30'dan ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık