Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Crocodile Çölde Kimleri Yenebilir?

Kimleri Yenebilir?

• Kullanılan toplam oy
    144
Sen Alabasta'nin büyüklüğünün bile farkında değilsin yahu. Hala diyorsun ki "Adayı karanlığa soksa" diye. Git bir ülkenin büyüklüğüne bak, bu seride meyve gücün iyi olsa da bir sınırı var.

Yani adamın hakimiyetinde olan bir yeri diğeri gelecek kendi meyvesine dönüştürecek hem de ikisi de logia iken. Dediğiniz şey anca Punk Hazard benzeri bir durum oluşturur bu konuda.

Aynen Mihawk da gelip bir kılıç sallamasiyka yener senin kafana göre. Diyorum ya bu forumda kişilere manga anlatmayacaksin, sallayacaksin gidecek bu çok net oldu artık.
karasakalın alanına girdiği an meyvesiz olduğunu biliorsun

Buna hala cevap vermedin.Yine etrafından dönüyorsun.
Etrafından dönmüyorum canım sen olayları anlamamakta ısrar ediyorsun. Orada adam ben burada yenilmezim diyor. Bu da yetiyor ister kabul et ister etme, diyen kişi adını sanını bilmediğimiz alakasız biri değil. Şuan bu noktada "Kudretli" diye övülen biri.

Bunu da boşa demiyor gelinen noktada adama bu konuda Yeni Dünya da "Kudretli" deniyor sizin kafaya göre Yeni Dünya hep çöl değilse bu adamın bir olayı var.

Oda saydığın karakterlerin çoğunu ana karakter dediğimiz şeyin hikâyesi olmasa dövüş kaynettirmezdi. Olası senaryo değil söylenene bak...

Etrafından dönmüyorum canım sen olayları anlamamakta ısrar ediyorsun. Orada adam ben burada yenilmezim diyor. Bu da yetiyor ister kabul et ister etme, diyen kişi adını sanını bilmediğimiz alakasız biri değil. Şuan bu noktada "Kudretli" diye övülen biri.

Bunu da boşa demiyor gelinen noktada adama bu konuda Yeni Dünya da "Kudretli" deniyor sizin kafaya göre Yeni Dünya hep çöl değilse bu adamın bir olayı var.

Oda saydığın karakterlerin çoğunu ana karakter dediğimiz şeyin hikâyesi olmasa dövüş kaynettirmezdi. Olası senaryo değil söylenene bak...
Yani o saydıklarımı dövebilir diyorsun ? Ben bunu anladım.

Queene çok oy çıkmasına şaşırdım. Halbuki çölde görünmez olup Crocoya pandik atıp Wanoda milleti zombi yaptığı karışımdan bir fitil takabilir. Çoppır da yok kim kurtaracak seni Zombi Croco :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık