Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Çocukken Yaptığımız Yaramazlıklar

Boyle Konular Forumda Olmali mi ?

• Evet, hem egleniyoruz , guluyoruz.

Kullanılan: 54 81.8%
  • Hayir, Ne Gerek var

Kullanılan: 12 18.2%

• Kullanılan toplam oy
    66
Benim yakın zamanda fotoğraf konusunu saldığım bizim zehir dörtlü. Mandallarla nörf yapmıştık çocukluğumda hiç sopa veya odunlarla ağızdan ses çıkararak silah oyunu oynamadım zaten tartışmaya çok açık sıkıcı bir sistemi vardı ilk ben 'dıkş' dedim yo ben demiştim :d

Neyse nasıl bir kafamız vardı bilmiyorum ama farklı farklı silah modelleri bile vardı bu daha iyi atıyor falan filan birbirimize gösterirdik tasarladığımız yeni mandal silahı Keepr da doğrulayacaktır. Alttaki mandalı ileri sürüklememizle öndeki mandalı fırlatıldı. Ben mandal sepetini kafama geçirip bu kaska mermi değerse ölünmüyor bu çelikten diyordum :d

Son düzenleme:
O oyunu ilk oynadığımızda ben olayı anlamadım. Sürekli simit dememiz gerekiyor zannediyorum ama aynı kelimeyi uzatarak değil tekrar ederek. Çıktım simit simit simit simit diye koşturuyorum baktım ortam ateşlendi bir anda bir ara gözüm kararmış ne olduğunu sonradan anlattılar.
Biz bu oyunu geliştirmiştik 2 gruba ayrılıyorduk ve teneffüs boyunca birbirimizi Allah ne verdiyse tekmeliyorduk zil çaldığı anda grupların arka tarafa kaçışı görülmeye değerdi :ehe: Ben başlarda korktuğum için bir tarafı tuttuğum halde oynayamıyordum ama biri taraf tuttuğumu anlayıp bana vurunca Sanji gibi 3 tekme salladım ve hayvan gibi çocuğu yere serdim sonra oyundan çok zevk aldım ama ben ve birkaç kişi müdüre şikayet edilince oyunumuz iptal oldu :( 2 müdürlük vukuatımdan biri buydu
Oyun hep bir kavgayla biterdi shshsh

+ Ben size o kadar sert vuruyor muyum (güzel sözler)

- vursaydın (güzel sözler)

+ Ben ebelikten çıkayım görürsün sen (çıkamaz oyun kudurması veya gözlerinin dolup gitmesiyle biter)
Kakkskakak muhabbetler cok iyi. Simit kadar siddetli ama bir o kadar da zevkli baska bir oyun yok sanirim. Eger simit diyen sen degilsen acayip zevkli ama sensen stresten geberiyorsun sksksmmsk

Balkondan ses çıkartıp milleti masum masum trollemekten adli vakaya geçiş hızın aklımı aldı. Şapka çıkartıyorum sedaaa
Lisede yaşadığım aksiyonları daha hiçbir yerde yaşamadım. Hiçbir olayla ilgin yoksa dahi bile seni olaya çekiyorlar. Ne olduğunu anlamadan hopp içindesin. Ticaretin adı çıktığı kadar varmış. Benim dönemde çakı, bıçak taşıyordu erkekler yanında. :dd.d Bilseydim tercih etmezdim. Hep bana Ticareti cazip kıldıranlar sağ olsun. :dd.d

Lisede yaşadığım aksiyonları daha hiçbir yerde yaşamadım. Hiçbir olayla ilgin yoksa dahi bile seni olaya çekiyorlar. Ne olduğunu anlamadan hopp içindesin. Ticaretin adı çıktığı kadar varmış. Benim dönemde çakı, bıçak taşıyordu erkekler yanında. :dd.d Bilseydim tercih etmezdim. Hep bana Ticareti cazip kıldıranlar sağ olsun. :dd.d
Ticaret lisesi potansiyel suçlu yetiştirme yuvasıdır, torbacı ve hırsız istihdamı sağlar.

Ticaret lisesi potansiyel suçlu yetiştirme yuvasıdır, torbacı ve hırsız istihdamı sağlar.
Harbiden öyleydi. Kendim çokta fazla hasar almadan, kendimi değiştirmeden iyi çıkmışım diyorum o okuldan. Gitmeden önce uyaran bir iki kişi olmuştu ama neden diye sorduğumda aldığım cevap yoktu. Bu gizemde beni okula çekmişti. Kendimde de varmış biraz, uyarı alıyorsun boş versene.😒 Yaşayacağımız varmış.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık