Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Coco Vs Magellan

Coco vs Magellan

• Kullanılan toplam oy
    53
İlginç bir vs. Zehri yemek olarak kullanan bir adam ve zehirlerin lordu. Sanki Magellan Coco'yu yer gibi geliyor. Ama sonra ishal olur, orada uzun süre kaldıktan sonra ölürse, berabere bitmiş olmuyor mu?

Çok uzun yazmışsın üşeniyor millet. Ben bile yarısını anca okudum. :(

Coco'yu tanımıyorum bilmiyorum ama tanıtımdan yola çıkarak Coco alır diyorum. Magellan zehirliyor tamam da zehri adamı öldürene kadar eşek sudan geliyor. :(
Ayrıca Magellan paramecia ve yavaş adam. Bu Coco denen eleman çok çevik ve güçlüymüş. Zaten bu dövüşten zehri direkt çıkarmak gerek, ikisi de etkilenmiyor sonuçta. Odak noktası fiziksel güç olur bu dövüşün.
Şu lafını unutma, çok sık kullanırım bundan sonra. :(

Konuya dönersek karakterler zehirden etkileniyorlar. Coco vücudunda bulunmayan bir zehirle karşılaştığında vücut otomatik olarak panzehir üretmeye başlıyor ama bu biraz vakit alan bir süreç ve zehrin kuvvetine göre hasar alabilir. Misal Magellan'ın boynuzundan çıkan zehir kayayı eritebiliyor, keza Venom Demon zehri de öyle yıkıcı türde zehirler. Diğer yandan Magellan Zehir Adam olarak geçiyor ancak kullandığı zehir tür olarak sınırlı. 4-5 tür anca göstermiştir bize Coco'da ise 500 çeşit zehir var üstüne adamın kendi ürettiği zehirler de var ve Magellanın bunlara vereceği tepkiler muallak durumda. Kendinde olmayan zehre karşı ne tepki verecek Magellan'ın vücudu ?

Coco'nun her zehre karşı panzehir üretmek gibi bir özelliği var. Gereksiz bir anket olmuş bence.
Anket öyle demiyor ama abi. :(

Okumuştum zaten takip ettiğim iki seriden karakterler.
Magellan tekler geçer bence.
Coco zehir denizinde yüzebilen birisi. BB Crew ile karıştırdın sanırım. :)

İlginç bir vs. Zehri yemek olarak kullanan bir adam ve zehirlerin lordu. Sanki Magellan Coco'yu yer gibi geliyor. Ama sonra ishal olur, orada uzun süre kaldıktan sonra ölürse, berabere bitmiş olmuyor mu?
Magellan'ın zehir yemesi ona dezavantaj getiren bir durum, çok uzun süre savaşamaz yani, günde 10 saat sıçıyormuş adam. :(

Fiziksel gücü iyi olan kazanır diycektim ama denmiş zaten. Hepsini okuyunca geç kaldım galiba.

He bir de Coco farklı haldeki zehirlerin reaksiyonlarıyla da içli dışlı saldırılar yapıyor galiba. Belki Magellan'ı zehirle değil de yıpratarak yenebilir.

Şu lafını unutma, çok sık kullanırım bundan sonra. :(

Konuya dönersek karakterler zehirden etkileniyorlar. Coco vücudunda bulunmayan bir zehirle karşılaştığında vücut otomatik olarak panzehir üretmeye başlıyor ama bu biraz vakit alan bir süreç ve zehrin kuvvetine göre hasar alabilir. Misal Magellan'ın boynuzundan çıkan zehir kayayı eritebiliyor, keza Venom Demon zehri de öyle yıkıcı türde zehirler. Diğer yandan Magellan Zehir Adam olarak geçiyor ancak kullandığı zehir tür olarak sınırlı. 4-5 tür anca göstermiştir bize Coco'da ise 500 çeşit zehir var üstüne adamın kendi ürettiği zehirler de var ve Magellanın bunlara vereceği tepkiler muallak durumda. Kendinde olmayan zehre karşı ne tepki verecek Magellan'ın vücudu ?
Şaka yaptım ya. :(

Magellan'da vardır on bin çeşit zehir. Mangaka zehir adam demiş direkt, şu zehrin adamı dememiş ki. Coco da panzehiri geç üretiyor tamam da Magellan çok yavaş kalıyor onun yanında. O tehlikeli saldırılarını iliştiremez ona, sanmıyorum pek.

Ama dediğim gibi, zehrin önemi yok bu dövüşte. Fiziksel olarak üstün olan kazanır ki o da Coco gibi duruyor. Venom demon çıksa bile Luffy gibi bir şeylerin yardımıyla dokunur herhalde ona.

@Reiper Coco zehirlendiğinde zehirin bileşiğini nasıl çözüyor? Yine elektromanyetik görüş sayesinde mi yoksa bağışıklık sistemine de hakim mi?

Coco kazanmış gibi açılmış bir anket gibi :D iki seride ki güç farkı aşırı fazla karşılaştırma yapmak gereksiz bence :D

Coco ve ekibi devasa canlılarla savaşan bi evren içinde, Magenllan da kendi çapında devasa şeylerle kapışabilir ama.
Tamamiyle farklı seviyelerin bulunda bi evrenden bahsedersek, açık ara COCO!

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık