Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Clash of Clans (2012)

Puhaha ben daha yeni başlamıştım. :D
Boş oyun zaten, ama bu tür oyunlarda sıfırdan lvl atlaması zevkli.

Ben bu işlere Ogame oyunu ile başladım, sonrada trvian gelir sanırım. Gece 4'e alarm kurardım. 2-3 kişi ortak bakardık hesaplara, tabi akıllı tel yoktu, mecbur eve gidip pc başında beklerdik.
Sağlam ekip lazım ya da Weed gibi olacaksın.

Boş oyun zaten, ama bu tür oyunlarda sıfırdan lvl atlaması zevkli.

Ben bu işlere Ogame oyunu ile başladım, sonrada trvian gelir sanırım. Gece 4'e alarm kurardım. 2-3 kişi ortak bakardık hesaplara, tabi akıllı tel yoktu, mecbur eve gidip pc başında beklerdik.
Sağlam ekip lazım ya da Weed gibi olacaksın.
Farm villa gibi bir şey sandım açıkcası :D sonra baktım sinir oldum. Clash Royale oynuyorum 2 3 gündür güzel baya o sevdim.

Dün forumda botla ilgili konuşmalar geçmişti biri konuşmaları bildirmiş,kalıcı olarak banlanmışım,sizde bir sorun olmamıştır umarım.

O kadar da yapmamışlardır heralde.

Oyunda ki konuşmalarımızı mı kopyalamış? Burada bir şey konuşmadık konuşsakda oyun nicki felan yok kesin kanıt olmadan banlayamazlar.
prosedürde birinin bildirmesi gerekiyor kanıt sunarak,başka türlü saptayamazlar.
oyundaki konuşmaların ekran görüntüsünü göndermeleri isteniyor böyle şikayet durumlarında

Diyorum ya oyunda ki konuşmalarımızı gönderirler anca orada da 3-4 kişiydik zaten o arkadaşlardan da kimse yapmaz. Sen şuan klandan çıkmış görünüyorsun ama hesabın duruyor.
Bana gelen yazıda 3.parti yazılım kullandığım bildirilmiş olduğu için hesabımın elle işleme tabi tutulduğu ve kalıcı olarak banlandığım yazıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık