Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Çizgi Roman Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

İyiymiş bilmiyordum bak... Ben Wonder Women çizimleri ile tanıyordum...
Yok attığım animasyon Perez Abi'den bağımsızdır :D Yanlış anlaşılmasın. Geçişi biraz yanlış yaptım sanırım.

Perez'in Teen Titans 'In 80ler ortasından sonlarına kadar olan dominasyonun baş kahramanlarındandır. Ayrıca ikonik Crisis on Infinite Earths serisinde de çizer, yazar ve de vakadaki bazı yeni karakterler, konseptler içinde co-creator konumundadır. Sadece WW run'ı ile sınırlı değil abinin etkisi.

Yok attığım animasyon Perez Abi'den bağımsızdır :D Yanlış anlaşılmasın. Geçişi biraz yanlış yaptım sanırım.

Perez'in Teen Titans 'In 80ler ortasından sonlarına kadar olan dominasyonun baş kahramanlarındandır. Ayrıca ikonik Crisis on Infinite Earths serisinde de çizer, yazar ve de vakadaki bazı yeni karakterler, konseptler içinde co-creator konumundadır. Sadece WW run'ı ile sınırlı değil abinin etkisi.
İ.G. için bile çalışmış reis...

@Solid Snake geçmiş olsun başımız sağ olsun. George Perez vefat etmiş.
George Perez birkaç ay önce kanser tedavisini reddettiğini ve az ömrü kaldığını açıklamıştı, bekleniyordu yani ama yine de üzüyor tabii. Ama en azından son vakitlerinde kendisine verilen değeri görebilmiş oldu, Marvel ile DC bir araya gelip Perez'in çizdiği JLA/Avengers serisini bir kez daha bastılar mesela.

Geçen hafta da Neal Adams'ı kaybettik. İki isim de herhangi bir listede Amerikan çizgi romanının en önemli 8-10 çizeri arasında gösterilirler.

AltEvren'e bir süredir yeni yazı yazamadım ama bir arkadaşın sitesinde bir süre önce yazdığım bir yazı yayınlandı. İlgisini çeken olursa:

AltEvren'de yeni bir dosya konusu/liste yazısına başladım. Marvel'ın 25 yılının en iyi 25 çizgi romanı diyebiliriz. Her birini mini inceleme kıvamında ele alıyorum.
Bu kriterler ve seçim kapsamlarına yönelik bilgilendirme yazısı:
Bu da 25. sıradan 21. sıraya kadar olan seçimlerin yer aldığı ilk bölüm:

AltEvren'de yeni bir dosya konusu/liste yazısına başladım. Marvel'ın 25 yılının en iyi 25 çizgi romanı diyebiliriz. Her birini mini inceleme kıvamında ele alıyorum.
Eline sağlık. Marvel Çr'si okumayı özlemiştim, bir ara göz atmak gerek listedekilere.

Son düzenleme:
Daha önce bahsettiğim Marvel geri sayım listemin ikinci bölümü:

constantine okudukça daha da iğrençleşiyor.
ne marvel,ne dc yav,hakkaten efsanevi iğrençlik.
gözlerimi klorakla yıkasam herhalde anca temizler.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık