Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Çizgi Roman Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Sentry yetim kalmış.

Neyse, bir sorum olacak. Dünyadaki herkesin bir nano virüs tarafından öldüğü, geriye sadece Hulk'un kaldığı hikâye hangisi oluyor?
Çok güzel bir hikayedir tavsiye ederim. Hulk'ın inanılmaz iyileşme yeteneği ona çok uzun bir ömür veriyor ve yaşlanınca Maestro adını alarak dünyaya hükmediyor.

Roronoa Zoro

The Killing Joke is revered by the fans, particularly for its blunt, often-shocking adult themes and situations. We felt it was our responsibility to present our core audience — the comics-loving community — with an animated film that authentically represented the tale they know all too well.” Sam Register
Kısaca diyor ki, hayvan gibi şey yapacağız. Barbara'ya işkence ve tecavüz sahneleri mi dersin, toplu katliam mı dersin... R-rated geliyor.

The Killing Joke is revered by the fans, particularly for its blunt, often-shocking adult themes and situations. We felt it was our responsibility to present our core audience — the comics-loving community — with an animated film that authentically represented the tale they know all too well.” Sam Register
Kısaca diyor ki, hayvan gibi şey yapacağız. Barbara'ya işkence ve tecavüz sahneleri mi dersin, toplu katliam mı dersin... R-rated geliyor.
Batman çizgiromanlarında hiç Berserkvari abartı şeyler oluyor mu? Tecavüz gibi?

Roronoa Zoro

Batman çizgiromanlarında hiç Berserkvari abartı şeyler oluyor mu? Tecavüz gibi?
The Killing Joke'da oluyor. Tabii Berserk kadar gore yok. Alt metin olarak işleniyor. Animasyon filminde aktaracaklarmış o havayı.
SjWler saldırmaya başlamış şimdiden Warner biraderlere.

Roronoa Zoro

Killing Joke'da yok yav ben okudum sadece çıplak foto çekme olayı var :S
Çizgi roman 88'de çıkmış,İnsanlar hala bunun üzerine tartışıyor :D Bir kısım "Sadece cinsel olarak taciz etti" diyor, diğer taraf "Açıkça gölgeleme tekniği kullandı çizer" diyor. Ben 2. taraftayım. Barbara'yı ve James'i mental çöküşe sadece sakat kalmak veya fotoğraflarının çekilmesi sebep olamaz. Garbıanı resmen yok ediyor Joker.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık