Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Çizgi Roman Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Unknown

Ultimate Comics Spiderman gerçektende hoş bir çizgiromanmış. Türkçe olarak çeviri bir grupta 3 diğer grupta 8 de kalmış. O yüzden ingilizce devam ediyorum. Sardı baya.

Hahaha bu nedir yav :D ? Bu sayfanın arkasındaki hikayeyi bilen? Harbi bunlar sıradan meksikalı mı?

Birde şu var

Hahaha bu nedir yav :D ? Bu sayfanın arkasındaki hikayeyi bilen? Harbi bunlar sıradan meksikalı mı?

Birde şu var
Evet doğrudur, Surfer genelde barış yanlısı ve diğer varlıklara zarar vermek istemediği için böyle durumlara düşebiliyor, normalde nano-second reaksiyonunda hareket edebilecek bir hıza sahiptir kendisi, Thor ile Hulk ile çok rahat kapışacak hatta yenecek güce de sahiptir, ve kozmik gücü sebebiyle çok farklı yetenekleride vardır.

Evet doğrudur, Surfer genelde barış yanlısı ve diğer varlıklara zarar vermek istemediği için böyle durumlara düşebiliyor, normalde nano-second reaksiyonunda hareket edebilecek bir hıza sahiptir kendisi, Thor ile Hulk ile çok rahat kapışacak hatta yenecek güce de sahiptir, ve kozmik gücü sebebiyle çok farklı yetenekleride vardır.
Bu sahnelerin ilerisinde neler oluyor bilmiyorum ama diğer varlıklara zarar vermeden de gayet kendini savunabilir, illa bu tür durumlara düşmesi gerekmez, böyle bir sahne çizmenin özrü "barış yanlısı aslında bu yaa" olamaz..

Bu sahnelerin ilerisinde neler oluyor bilmiyorum ama diğer varlıklara zarar vermeden de gayet kendini savunabilir, illa bu tür durumlara düşmesi gerekmez, böyle bir sahne çizmenin özrü "barış yanlısı aslında bu yaa" olamaz..
Surfer'ın sahip olduğu güçleri yan yana yazarsam, sen bu adama bir hikaye yazamazsın, adamda ne ararsan var, mikro evrende gezebilmekten tutta, adamın dna'sına kadar araştırabilme yeteneğine sahip, Surfer'ı saf ve iyilik meleği birisi yapıp bu tür durumlara düşürerek hikaye oluşturmuşlar işte. Thor ile Hulk'ta böyle bir olay yok mesela, çünkü onlar Surfer'ın sahip olduğu özelliklere sahip değiller, güç olarak onun kadar güçlü olsalarda, Thor'un bile sahip olduğu güç Surfer'ın gücü yanında basit kalıyor. Uzun lafın kısası evet, barış yanlısı ve saf olduğu için böyle.

Bu olayı One Piece'te bile görmemize rağmen bu kadar şaşırmanız da enteresan, Luffy'nin kendisini kaç kere bu durumlara düşürdüğünü hatırlatmama gerek yoktur sanıyorum. (Luffy'nin kendisini balık adam arcında balık adamlar tarafından yakalatıp, ellerini kollarını bağlatması gibi örneğin.)

Son düzenleme:
Surfer'ın sahip olduğu güçleri yan yana yazarsam, sen bu adama bir hikaye yazamazsın, adamda ne ararsan var, mikro evrende gezebilmekten tutta, adamın dna'sına kadar araştırabilme yeteneğine sahip, Surfer'ı saf ve iyilik meleği birisi yapıp bu tür durumlara düşürerek hikaye oluşturmuşlar işte. Thor ile Hulk'ta böyle bir olay yok mesela, çünkü onlar Surfer'ın sahip olduğu özelliklere sahip değiller, güç olarak onun kadar güçlü olsalarda, Thor'un bile sahip olduğu güç Surfer'ın gücü yanında basit kalıyor. Uzun lafın kısası evet, barış yanlısı ve saf olduğu için böyle.

Bu olayı One Piece'te bile görmemize rağmen bu kadar şaşırmanız da enteresan, Luffy'nin kendisini kaç kere bu durumlara düşürdüğünü hatırlatmama gerek yoktur sanıyorum.
Esas problem bu zaten, daha sonra altından kalkamayacağın yeteneği en başından vermeyeceksin, çizgi romanların en büyük problemi bu, ne tür kafalarla böyle yazıyorlar bilmiyorum ama tutarlılık namına bir şey bırakmıyorlar ortada,

Olaya şaşıranlara sormak lazım onu, ben sadece durumun "izahını" beğenmediğimi söyledim, ayrıca Luffy'nin yaptığı hareketleri de beğenmediğim zamanlar oluyor..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık