Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Çizgi Roman Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

WWH'da hulk'ı kendini kontrol edemediği için uzaya gönderiyorlar.Gezegeni yok edilince intikam için yanında arkadaşları ile geri geliyoır.Orada sevgilisi falan var.Yani adam kontrol ediyor işte kendini.Bazı çizgi romanlarda iyi taraftayken bazılarında kendini kontrol edemeyip tüm marvel iel savaşıyor.Hulk'ın kendini nasıl kontrol ettiği hiç açıklandımı.Yada neden bazı yerlerde ediyor bazı yerlerde edemiyor.
Gönderildiği gezegende bunu öğreniyor. WWH'den sonra ki bölümlerde (2008 sonrası çıkan sayılar) zaten Hulk öyle bir sorun yaşamıyor, gayet güzelde konuşabiliyor.
Deadpool sahip olduğu hızlı iyileşme özelliği nedeniyle bir türlü kendisini öldüremiyor.(Wolverine ve Hulk'tan bile daha hızlı iyileşmeye sahip) kendisini öldürtebilmek için bir yol düşünürken aklına Hulk geliyor. (Sentry'de bu işi görürdü ama Asgard saldırısından sonra öldüğünü düşünürsek) Bu yüzden Hulk'ı buluyor, nükleer bombalar ile Hulk'a saldırıyor, ama Hulk Deadpool gibi birine karşı bile kendini zaman zaman tutabiliyor.

Sentry için ''1 milyon patlayan güneşin gücüne sahip oluyor, solar enerji.'' demişsin.Peki Hulk buna nasıl dayanıyor ? Ne var bu adamda bu kadar abartı güçlü.Tamam dayak yedikçe güçleniyor,hızlı hücre yenilenmesi,tırnağına kadar kastan oluşma ama böyle bir saldırıya adam dayanıyor.Ve daha nicelerine.Bu Hulk ne ayak ya ? :D

Sentry için ''1 milyon patlayan güneşin gücüne sahip oluyor, solar enerji.'' demişsin.Peki Hulk buna nasıl dayanıyor ? Ne var bu adamda bu kadar abartı güçlü.Tamam dayak yedikçe güçleniyor,hızlı hücre yenilenmesi,tırnağına kadar kastan oluşma ama böyle bir saldırıya adam dayanıyor.Ve daha nicelerine.Bu Hulk ne ayak ya ? :D
Bir önce ki sayfada koyduğum Hulk vs Sentry videosuna tekrar bakarsan, orada Sentry bütün güneş enerjisi gücünü salıyor, ısı + ışık ile Hulk'a fena zarar veriyor ama Sentry'de kontrolden çıkıyor, Hulk'ta onu durdurmak zorunda kalıyor(Sentry'de de stres kat sayısı arttıkça güçlenme olayı var Hulk kadar olmasada), videoda Hulk'ta da yeşil ışıklar var, yani solar enerji vs gamma enerjisi. Hulk'ın gücünün kaynağı gamma enerjisi yani bu yüzden Hulk'ı sadece fiziksel güç olarak görme aynı şekilde o da tehlikeli bir enerjiye sahip.
Hatta videonun sonunda o gamma enerjisini tam güç kullanarak ayağı ile yere vuruyor, ülkede büyük çaplı bir deprem yaratıyor.

@Marco soru cevapla alakasız olacak belki ama Hulk Fena dağıtmış Sentry'i...

Birde soru sorayım bahsi geçen Video izledikten sonra bide Zeus vs Hulk izleyeyim dedim Zeus çok rahat harcadı hulk'u şok oldum bu iki dövüş arasında Hulk'un gücünde oynama mı var ?

HULK favori karakterim olduğu için soruyorum.HULK ve bazı çizgi karakterler dışında pek fazla çizgi roman okumuyorum.DC ve MARVEL evrenlerinde uçuk karakterler dışında(Galaktus Dr Manhattan vs gibi) HULK u yenebilecek karakter varmı yada HULK MARVEL evreninde çok güçlü bir karakter mi,MARVEL evreninde HULK un güç bakımından yeri sizce neresi

@Marco soru cevapla alakasız olacak belki ama Hulk Fena dağıtmış Sentry'i...

Birde soru sorayım bahsi geçen Video izledikten sonra bide Zeus vs Hulk izleyeyim dedim Zeus çok rahat harcadı hulk'u şok oldum bu iki dövüş arasında Hulk'un gücünde oynama mı var ?
WWH'den sonra ki hali ile karşılaşıyor Hulk, Zeus ile.
Dövüş olympus dağında gerçekleşiyor, Hulk dağın tepesine çıkana kadar bir çok tanrı ve canavar ile karşılaşıyor.
Zeus ve Odin ile hadi dövüşelim diyip vs atamıyorsun yani onlara ulaşmak bile zor. Evrende ki en büyük güçlerden birisi de bu 2 baş tanrı.
Ben olympus dağında dövüştükleri için Zeus'un avantajlı olduğunu düşünüyorum burada ama mekan farklı olsa da en fazla hafif yara alırdı Zeus yenileceğini zannetmiyorum, çünkü bu iki baş tanrıyı (Zeus-Odin) yenmek hiç kolay değil.

HULK favori karakterim olduğu için soruyorum.HULK ve bazı çizgi karakterler dışında pek fazla çizgi roman okumuyorum.DC ve MARVEL evrenlerinde uçuk karakterler dışında(Galaktus Dr Manhattan vs gibi) HULK u yenebilecek karakter varmı yada HULK MARVEL evreninde çok güçlü bir karakter mi,MARVEL evreninde HULK un güç bakımından yeri sizce neresi
Hulk gerçekten evrenin en güçlülerinden ama Hulk'ı yenebilecek hatta rahatça yenebilecek karakterler var.
Dengi olan karakterlerde var örneğin Sentry. Juggernaut fiziksel güç olarak ondan aşağı değil Hulk'ı zorlayabilir.
Ghost Rider savaşabiliyorsa yani Hulk masumlara zarar verdiyse Ghost Rider yener.
Zeus-Odin yener aynı şekilde Hulk'ı.
Kozmik güçler kullanan karakterler (Silver Surfer ve Terrax hariç onlar en düşük seviye kullanıyor) aynı şekilde Hulk'tan üstünler.
Apocalypse,Dormammu gibi karakterlerinde şansı var.

Ghost rider Hulk'u yenmişti galiba.

Riders'ı bu kadar güçlü kılan nedir?

Birde Zeus ve Odin'i yenecek karakter olarak Beyonder diyebilir miyiz?

Roronoa Zoro

Gönderildiği gezegende bunu öğreniyor. WWH'den sonra ki bölümlerde (2008 sonrası çıkan sayılar) zaten Hulk öyle bir sorun yaşamıyor, gayet güzelde konuşabiliyor.
Deadpool sahip olduğu hızlı iyileşme özelliği nedeniyle bir türlü kendisini öldüremiyor.(Wolverine ve Hulk'tan bile daha hızlı iyileşmeye sahip) kendisini öldürtebilmek için bir yol düşünürken aklına Hulk geliyor. (Sentry'de bu işi görürdü ama Asgard saldırısından sonra öldüğünü düşünürsek) Bu yüzden Hulk'ı buluyor, nükleer bombalar ile Hulk'a saldırıyor, ama Hulk Deadpool gibi birine karşı bile kendini zaman zaman tutabiliyor.
Zavallı Deadpool ikisi birden girse bile ölemez. Ölse bile Death tarafından geri yollanır. Belirtmekte fayda var, Deadpool hızlı iyileşme gücü harici, aynı zamanda ölümsüzlükle lanetlenmiş biridir. Güneşe atsanız, atomlarına bile ayırsanız geri döner.

Marvel evreninde yok edilemeyecek karakter var mı? Yani kesin bir şekilde yenilse bile öldürülemeyecek.
Kozmik güçlerin hiçbiri öldürülemez. Hepsi birlikte denge unsuru. Ayrıca cap america, spider man, iron man gibi para eden kahramanlarda ya öldürülemez yada uzun süre ölü bırakılmazlar. Bunların dışında su olmadığı takdirde ölümsüz denilebilecek wolverine ve yuba'nın dediği gibi deadpool var...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık