Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Çizgi Roman Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Sam'a Cap olarak alışamadım. Tamam kanatlı bir Captain America hoş fikir ama Steve 'e bu kadar alışmış olduğumu sanmıyordum. Yaşlı halde görmek çok üzücü. Keşke tekrar Bucky alsaydi kalkanı. Hatun Thor umarım kalıcı olur. Eskiside sekiz ay sonra paralel evrenden gelen cekicle tekrar Thor oluyor zaten. Bu isi nasıl kotarıcaklar anlamadım. İki Thor'a gerek yok deyip 2016 ya kadar hatunu saf dışı bırakıcaklar sanırım.

Saolun beyler.

Bu arada Hulk filminde bay mavi vardı,son göründüğü sahnede kafasında birtakım tomurcuklanmalar oluyordu ve pis pis sırıtıyordu. Hulk'un çizgifilminde koca kafalı bir Hulk düşmanı vardı, o bay mavi o düşmana mı dönüşecek?
Hangi animasyondan bahsediyorsun bilmiyorum ama söz konusu arkadaş şu: http://marvel.wikia.com/Samuel_Sterns_(Earth-616)
Hulk'ın önemli bir düşmanıdır ve tüm süper kahraman dünyası için tehdit teşkil eden süper dahi villain'ların bir araya geldiği Intelligencia grubunun geleneksel lideridir. Benim düşünceme göre Marvel dünyasının en zeki 10 insanından biri.

Sam'a Cap olarak alışamadım. Tamam kanatlı bir Captain America hoş fikir ama Steve 'e bu kadar alışmış olduğumu sanmıyordum. Yaşlı halde görmek çok üzücü. Keşke tekrar Bucky alsaydi kalkanı. Hatun Thor umarım kalıcı olur. Eskiside sekiz ay sonra paralel evrenden gelen cekicle tekrar Thor oluyor zaten. Bu isi nasıl kotarıcaklar anlamadım. İki Thor'a gerek yok deyip 2016 ya kadar hatunu saf dışı bırakıcaklar sanırım.
Kadın Thor kalıcı olmayacaktır. Odinson eninde sonunda tekrar Thor olacak, şu anda kullandığı alternatif evren Mjölnir'i ana evrendekinden farklı. Orijinal sahibi Thor'un yozlaşmış bir versiyonu olan Thorr ve Mjölnir'in üzerindeki klasik "Whosoever holds this hammer..." diye başlayan yazıda "worthy" yerine "unworthy" ifadesi bulunuyor. Yani bizim Odinson hala "unworthy" durumunda. Bu durum da sonsuza dek sürmez.

Hangi animasyondan bahsediyorsun bilmiyorum ama söz konusu arkadaş şu: http://marvel.wikia.com/Samuel_Sterns_(Earth-616)
Hulk'ın önemli bir düşmanıdır ve tüm süper kahraman dünyası için tehdit teşkil eden süper dahi villain'ların bir araya geldiği Intelligencia grubunun geleneksel lideridir. Benim düşünceme göre Marvel dünyasının en zeki 10 insanından biri.

Kadın Thor kalıcı olmayacaktır. Odinson eninde sonunda tekrar Thor olacak, şu anda kullandığı alternatif evren Mjölnir'i ana evrendekinden farklı. Orijinal sahibi Thor'un yozlaşmış bir versiyonu olan Thorr ve Mjölnir'in üzerindeki klasik "Whosoever holds this hammer..." diye başlayan yazıda "worthy" yerine "unworthy" ifadesi bulunuyor. Yani bizim Odinson hala "unworthy" durumunda. Bu durum da sonsuza dek sürmez.
The İncredible Hulk filmi. Hulk'a yardım eden doktor.İnternetten Samuel Sterns diye yazdım ve baktımki oymuş evet:D.

Çizgifilmlerde gözümüze gözümüze sokulan ama filmlerde bir türlü göremediğim iki isimden biriydi ucundanda olsa görünmesi hoş oldu. Diğeri için

bkz. Kingpin

Fazla DC okumadığım için bu yayınlara ilişkin soruları cevaplamayı başkalarına bırakmak istiyorum ama yine de bildiğimi aktarayım. Superman potansiyel olarak zirveye oynamaya yakın bir karakter, ama New 52'da gücünün daha da kısılmasıyla mevcut hali çok da abartılmaması gereken bir pozisyonda. Bu arada StrawHat'in attığı listeye biraz göz attım da hazırlayan arkadaş fazla birikim sahibi olmadan yalnızca yabancı siteden gördükleriyle bir şeyler listelemiş belli ki, zira Superman'in sıradan bir Krypton'lu olmadığından dahi bihaber.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık