Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Cilt 97 [16 Eylül 2020]

6lıdan bir tek Who's Who'nun renk paleti ilginç geldi, biraz daha koyu ve mat bşr kırmızı olsa daha iyi olurmuş sanki. Onun dışında hepsi güzel duruyor.

Bilerek rengarenk yapıyor. Wano'nun yansıması olan Edo Dönemi'nde renk kullanımı yasak gibiymiş ve sadece gri-beyaz-siyah tonları hakimmiş.
Bilerek yaptığı belli zaten hatta animede nasıl yansıtacaklar merak ediyorum falan gibi bir şeyler demişti. Ben çoğu karakterde beğenemedim kullanılan renkleri. Kawamatsu, Hiyori, Tama falan güzel de Orochi, Kyoshiro, Ashura, Hyogoro ve F6 hoşuma gitmedi.

Bilerek yaptığı belli zaten hatta animede nasıl yansıtacaklar merak ediyorum falan gibi bir şeyler demişti. Ben çoğu karakterde beğenemedim kullanılan renkleri. Kawamatsu, Hiyori, Tama falan güzel de Orochi, Kyoshiro, Ashura, Hyogoro ve F6 hoşuma gitmedi.
Valla yazdıklarında belirttiğim gibi bir tek Who's Who benim garibime gitti, diğerlerinin hepsi hoş duruyor bence. Başta Queen'in sarışın olmasına da laf ettim/edildi fakat şimdi bakınca güzel gelmeye başladı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık