Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Cilt 97 [16 Eylül 2020]

Kim soruyo bu soruları he? Yomku fotosu filan bunların. Çokmu aradılar bu soruları acaba. Sosyal medya filan verinde sövek. Soda'yı yakalamışın kimin kafası daha uzun diye sorumu sorulur lan. İnsanı deli ediyolar. Her cilt de nasıl daha kötü sorular sorulabiliyo anlamıyorum. Soda bunları kesin kendi belirliyor.

Üye silindi 5781

Kim soruyo bu soruları he? Yomku fotosu filan bunların. Çokmu aradılar bu soruları acaba. Sosyal medya filan verinde sövek. Soda'yı yakalamışın kimin kafası daha uzun diye sorumu sorulur lan. İnsanı deli ediyolar. Her cilt de nasıl daha kötü sorular sorulabiliyo anlamıyorum. Soda bunları kesin kendi belirliyor.
5 yıl sorusu dışında ilgi çekici bir soru yok gibi

kim bilir ne sorular soruyorlardır da eliyorlardır herhalde gereklileri. Yoksa her cilt aynı şey olamaz.

Tam bir işkence değil mi ama onun bunun ciciklerin beden ölçüleri çok önemli olsa gerek. Bunlar sorulmuş ve cevaplanmıştı bir ara.

Burada yazılanları daha okumadım ama benim anladığım final arka 5 yıl içerisinde gelecekmiş gibi. 5 yıl içerisinde serinin biteceği şeklinde değil. Yanlışsam düzeltirsiniz.

Üye silindi 5781

Burada yazılanları daha okumadım ama ben,m anladığım final arka 5 yıl içerisinde gelecekmiş gibi. 5 yıl içerisinde serinin biteceği şeklinde değil. Yanlışsam düzeltirsiniz.
Reis adam akıllı bir çeviri yok ama genel yargı One Piece 5 yıl içinde bitecek.
Wano arkındaki savaş büyük savaş değilmiş.
Büyük savaş wano arkından sonra olacakmış

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık