Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Cilt 97 [16 Eylül 2020]

Fan: Is it true that One Piece is ending in 5 years?! ...
Oda: The most exciting part of Luffy's adventure is over. The Wano arc is reaching its climax. After Wano-kuni, I will draw the "biggest war" in manga history. It will be very exciting...

bu denmiş sanırım.
2016 gibide aynı muhabbet dönüyorduda bu sefer ciddi gibi.

Büyük bir savaş olacaksa ve son savaşsa.

Dragon, Mihawk, Shanks gibi karakterler ya ara arcta aradan çıkacaklar ya da bir şekilde Wano sonu ya da savaş başlangıcında Luffy ye desteğe gelecekler.
Shanks vs Teach için Ace vs Teach gibi bir mini arc beklemiyorum desem yalan olur. Son savaş bir arc sonrası ise Luffy Roger seviyesi, Zoro da Mihawk seviyesi olacak sonraki arc. Bu arc değişik işler görebiliriz

Tayfa son savaşa hazır değil bence. Wano sonu da çok gelişecekleri sanmıyorum. Yüksek ihtimalle son timeskip gelecek ve tayfa inanılmaz derecede güçlenecek. Ondan sonra direk son savaşa geçecekler diye düşünüyorum. Gerçekten bu halleri ile amiral döverlerse saçmalığın daniskası olur :/

Çok kötü oldu bu. Madem bitirecektin tayfayı bugüne kadar niye geri planda bıraktın be adam. Şu anda bile King ile Queen'i yardımsız yenemez diyorsak bu Oda'nın büyük bir suçudur. 2y sonrası tayfayı çok pasif bıraktı şimdi amiral, gorosei belki de ne olduğu belirsiz Im'i yenecekler bu halleriyle :/ Gerçekten rezil bir durum.
Luffy nin gelişimi nedeniyle tayfanın geri kalanını geri plana attı nasıl olsa ne kadar güclendiklerini göstermedim diye zoro ve sanji'ye king ve queeni aldırabilir kimsede bişey diyemez cünkü zoro ve sanji'nin şuan ne kadar güclü olduğu sadece hayranların tahminin den ibaret o yüzden dediğin gibi bir cok kişi bu durumdan hoşlanmicak.

Tayfa son savaşa hazır değil bence. Wano sonu da çok gelişecekleri sanmıyorum. Yüksek ihtimalle son timeskip gelecek ve tayfa inanılmaz derecede güçlenecek. Ondan sonra direk son savaşa geçecekler diye düşünüyorum. Gerçekten bu halleri ile amiral döverlerse saçmalığın daniskası olur :/
Şuan seride olaylar çok hızlı geliştiği için gelicek bir timeskip akışı öldürür.Olsa olsa seri sonunda dünyanın halini göstermek için bir timeskip gelebilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık