Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Cilt 100 [3 Eylül 2021]

He also went with Kaido to Marineford, but they both were stopped by the Red Hair Pirates.
Luffy is the first opponent that Kaido sees as worthy to fight serious against since Oden, so he is very happy and excited right now
Onimaru's card confirms that after Oden's death his master went to kill Kaido, but died trying, so Onimaru was left alone.
şimdi bunları nasıl yorumlamak lazım :S sırf luffyi karşısına alıp dövüştü diye burda hem şimotsuki abimizi hem de şanksı mı gömeceğiz :S saçma... şu an luffynin kaidounun karşısına çıkması ile şanksın ve şimotsukinin çıkması bir değil gibi. meeehsin oda

Redon'a göre bunu wano icin söylemiyomuş serinin geneli için söylemiş sanırım. wano sonrası 3-4 ark filan görmeyeceğiz galiba
Çok saçma, Elbaf ne olacak, Raftel ne olacak, direk savaşa geçilecekse bizim tayfa hangi ara kendisini iyileştirecek. Ayrıca Korsanlar Kralı olmadan dünyadaki korsanları bir araya getirebileceğini hiç sanmıyorum. Bir avuç korsanla Marinford'u aşmayı düşünmüyordur herhalde. En aşağı üç arc vardır serinin sonuna.

Çok saçma, Elbaf ne olacak, Raftel ne olacak, direk savaşa geçilecekse bizim tayfa hangi ara kendisini iyileştirecek. Ayrıca Korsanlar Kralı olmadan dünyadaki korsanları bir araya getirebileceğini hiç sanmıyorum. Bir avuç korsanla Marinford'u aşmayı düşünmüyordur herhalde. En aşağı üç arc vardır serinin sonuna.
Zaten bir arc kaldı dememiş ki, hikaye son aşamasına giriyor demiş. One Piece sagalar şeklinde ilerliyor. Şu an hangi sagadayız? Yonkou'ya Karşı (Vs Yonkou) bu saga 2 büyük arcla 825. bölümden beri(Mayıs 2016) devam ediyor, 200 bölüm. Ben kısa da olsa bu saga için bir arc daha bekliyorum, minimum Zou kadar bir şey. Sonra geçeceği saga büyük ihtimalle final saga. Laugh Tale arc mı olur artık içinde Elbaf mı olur bilinmez. Final arc değil ama final saga. O da bu saga gibi 200 bölüm den aşağı olmayacak. Sakin yani.

Vinland Sagada da aynısı oldu. Mangaka final arca giriyor diyor, millet bitiyor mu diye sorguluyor. Adam diyor da bunu dediğinde de 14 yıllık seride 3 arc vardı zaten. Ortalama olarak 4.5 yıl sürmüş arcları, adam en aşağı o kadar çizecek daha yani belli bu.

Redon'a göre bunu wano icin söylemiyomuş serinin geneli için söylemiş sanırım. wano sonrası 3-4 ark filan görmeyeceğiz galiba
Madem öyle, neden bir arcı 3-4 sene sürdürüyorsun. Seri de o kadar açıklanmayan gizem var, yaşanan binbir türlü olay var. Lastik gibi uzatıyorsun arcları. Hala gizem yaratıyor ayrıca. Im çıkıyor sahneye, Weewil giriyor, Ryokogou diye amiral getiriyorsun, hala yüzünü göremedik. Shanks Gorosei'lerle görüşüyor. Hep gizem hep gizem. Ayrıca BB'ye katılmış Aokiji, Shichi sistemi kalktıktan sonra Mihawk'ın akıbeti ve bunun gibi bir çok olay. Böyle şeyleri 2 panelle geçirip 150 bölüm Wano okumak sinir ediyor. Bu hep böyleydi seride fakat şimdi serinin sonlarına geldik diyince saçma geliyor. Zou arcı ve 5 bölümlük reverie arcı çok güzeldi mesela bence. Zou gibi 30-25 bölümlük geçiş arcları ya da Reverie gibi diğer olaylara değinmeye başlar umarım Wano sonrası.

Yine uzayacak, böyle dedi diye yakın zamanda biteceğini sanmıyorum ama arclar Wano gibi olursa çok sıkıntı olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık