Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Chucky (2021-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hayır, beğenmedim

Kullanılan: 1 100.0%

• Kullanılan toplam oy
    1

Yayınlayan Kanal: SYFY
Sezon Sayısı: 2
Türü: Korku, Gerilim
Durumu: Devam ediyor
Baş Roller: Zackary Arthur, Bjorgvin Anarson, Alyvia Alyn Lind

Mahallede açılmış bir kermes alanında eski bir Chucky bebeği ortaya çıkar. Jake isimli bir öğrenci oyuncak bebekleri sevdiğinden Chucky'yi alır ve evine getirir. Bu olaydan sonra ülkenin en güvenli kasabalarından biri sayılan bölgede gizemli cinayetler yaşanmaya başlar.

Kişisel yorumum: Gayet iyi bir iş çıkarılmış, ben epey beğendim. Dizinin yapımcısı aynı zamanda Child's Play yani orijinal film serisinin de yapımcısı. Dizide yine o dönemki filmlerde oynamış oyuncular var. 90'lı yılların teen slasher türü filmlerini seviyorsanız, bu diziyi kaçırmayın. 5 Ekim'de yeni sezonu gelecek.

Son düzenleme:
Küçükken keyifle izlediğim film serisi olduğu için bunu bayağı izlemek istiyorum. Eski Chucky'nin havası varsa -ki buradan öyle anlaşılıyor- uygun zamanda bakacağım.

Ikinci sezon da efsane devam ediyor. İlk sezonun sonunda Tiffany'yi görmüştük. Bu sezonun son bölümde de Glen/Glenda geldi. Dizinin güzel yanı orijinal filmlerde oynayan oyuncuların aynı rollerle bu dizide de yer alması. Filmlerin yapımcısı Don Mancini dizinin de başında olduğundan çok iyi bir iş çıkarıyor. Türü sevenler muhakkak izlesin.

Ikinci sezon değişik Chucky türlerini gördüğümüz ilginç bir sezon oldu. Kaslı Chucky, Vietnam gazisi Chucky, dindar Chucky vb. Sezonun genelinde eski kült korku filmlerine göndermeler vardı ve komedi ağırlıklı bir senaryo yazılmıştı. Muhtemelen üçüncü sezonu son sezonu olur.

Üçüncü sezona hızlı giriş yaptı. Chucky'yi sokmadıkları tek yer Beyaz Saray kalmıştı, onu da yaptılar. Bu sefer hedefte ABD başkanı var galiba, ama Chucky istese çok rahat öldürürdü. Aklında başka bir şey var kesin, ilginç bir sezon olacak gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık