Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Charlotte Smoothie

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 106 50.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 103 49.3%

• Kullanılan toplam oy
    209
OP'de kendisi gibi başka bir hatun kişilik yok. En karizma kadın karakter. Duruşunda asalet var bir kere.

Hançer gibi keskin ve çiçekler gibi ince

YC tayfa içi denge ama Yonkou tayfaları içindeki denge. YC dediğimiz şey Yonkou Commander. Senin verdiğin örnekte ise Luffy Yonkou seviyesinde değil şimdilik, Katakuri'yi zar zor yendi. Bu yüzden Luffy YC1 deriz ama Zoro YC1 değil. Bu Arc King'i yenerse YC1 deriz Zoro'ya. Mihawk ile ilgili olarakta Shanks'ın sağkolu (şimdilik teori olsada) diyenler var. Gerçekten öyleyse Mihawk'ta YC1'dir.
Bu schi dediğimiz adamları yonko tayfalarında paspas yapacak da değiller sadece dahil değiller bu gruplara. Luffy'nin yonko seviyesinde olup olmaması mühim değil kaptanı kıyaslamıyoruz. Ancak seride biza gösterilen kadarıyla sıfatın gerektirdiği her şeyi yapmıyor karakterler. O yüzden ts zoro pekala mihawk'ın yaptıklarının gördüğümüz kadarını yapardı diyorum. Şimdi değiştirecek olursak, yc olmasına karşın sıfatının gereğini yapmasını da geçtim, 3 kumandandan biri olması vs'yi garantileyeceği anlamına gelmiyor, pekala süpernovalara tokatlanacaktı bu adamlar. O yüzden Hancock bu eklem bacaklıyı narenciye sıkacağı yapar.

Bu schi dediğimiz adamları yonko tayfalarında paspas yapacak da değiller sadece dahil değiller bu gruplara. Luffy'nin yonko seviyesinde olup olmaması mühim değil kaptanı kıyaslamıyoruz. Ancak seride biza gösterilen kadarıyla sıfatın gerektirdiği her şeyi yapmıyor karakterler. O yüzden ts zoro pekala mihawk'ın yaptıklarının gördüğümüz kadarını yapardı diyorum. Şimdi değiştirecek olursak, yc olmasına karşın sıfatının gereğini yapmasını da geçtim, 3 kumandandan biri olması vs'yi garantileyeceği anlamına gelmiyor, pekala süpernovalara tokatlanacaktı bu adamlar. O yüzden Hancock bu eklem bacaklıyı narenciye sıkacağı yapar.
Ts öncesi olan çoğu vc anlamını yitirdi. Mihawk'ın ne yaptıysa sadece ts öncesi yaptı. Zoro Mihawk'ın yaptıklarını yapardı diyorsun. Peki Zoro = Mihawk diyebilir misin?
Hancock'ta güçlüdür ama Smoothie'yi yenecek kadar değil.

Zoro ile dövüşmesini isterdim:
-Kılıç ustası ve kadın olduğu için seyir zevki yüksek bir dövüş olurdu.
-Zoro'nun rakibi olacağından Zoro fanlarının desteğini alır, Smoothie ve Big Mom fanları olarak iyice güçlenirdik.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık