Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Charlotte Smoothie

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 106 50.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 103 49.3%

• Kullanılan toplam oy
    209
Luffy'den uçan gifterlara: Uçanlar var gökyüzünü kapatmışlar, nasıl geçecez. Oman tonrem, *suratında da korku ifadesi*

Bu hava avantajını güzel açıklamıştır umarım
Bu bir şeyi açıklamıyor Aiden maalesef.Smoothie ablamız kmlerce uzağa slash atabiliyor ama.İnsan bari kılıç savurur bir şey yapar.

Dik gidiyor gemi. Orada Big Mom da düştü. Anca buna yüklenin. Uçuş avantajı önemli. Kaido şelalemiz var derken söylediği avantaj bu.
Big Mom da düştü demene gerek yok o gemideki en az güven veren kişi Linlin zaten.Adam akıllı etki edememek ayrı bir şey denemeyi bile çalışmamak farklı bir şey.

Canavar Korsanları nasıl Big Mom Korsanlarından güçsüz oluyor ya. Komutanları bir kenara bırakırsak zaten Big Mom tayfasında adam akıllı birisi kalmıyor. Canavar Korsanlarında 3 supernova var Drake dışındaki tobiroppolar var. Bu supernovalar komutan seviyesi eder mi bilmiyorum ama komutan altı olan tüm kişilerden güçlüdür bu arada.

Çoğunluk çakma SMILE meyveleri kullanıyor diye Canavar korsanları güçsüz sayılmış ama adamların en güçsüzleri bile o satranç askerlerden daha kalitelidir.

Big Mom da düştü demene gerek yok o gemideki en az güven veren kişi Linlin zaten.Adam akıllı etki edememek ayrı bir şey denemeyi bile çalışmamak farklı bir şey.
Konuşturma beni. Brookun fotoğraf kırdığını göremeyen adamın fanısın, sanki Kata olsa başka olacaktı. Teachin tayfası gelsin de bi Jesus Burgess alsın bunun meyvesini

Konuşturma beni. Brookun fotoğraf kırdığını göremeyen adamın fanısın. Teachin tayfası gelsin de bi Jesus Burgess alsın bunun meyvesini
Konuş canım dinliyorum :D Fanı olduğum adam maalesef Smoothie ile aynı aileye mensup.Tek başına bir şey yapamaması normal çünkü tayfası adamı aşağıya çekiyor.Diğer tayfalarda olanın tersine.Kazandığı dövüşü biricik kardeşi Brulee yüzünden bitiremeyen adam Kata.Tayfa şükretsin bu herife her konuda.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık