Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Charlotte Smoothie

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 106 50.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 103 49.3%

• Kullanılan toplam oy
    209
Tasarımı ve kişiliğini çok beğendim, serinkanlı ve umursamaz fasulye sırığı havalarına tav oldum. Manganın ilerleyen bölümlerinde etkin bir rol oynayacak mı merakla bekliyorum.

Ben ilerde Luffy ile Big Mom'in karşılaşacagini ve Big Mom'in Luffy tarafindan yenilecegini düşünmüyorum. Smoothie'yi boyle bir durumda göremeyiz adam gibi.

Son bölümde editör geleceğe kim karar verecek dediğine göre Luffy vs. Katakuri sonuçlanacak, bu arada da Smoothie Sunny'nin pesine falan düşmezse (en son partideydi, sonra nere gitti hatırlamıyorum, bilen varsa hatirlatirsa sevinirim); ada civarındaydı; Bege ve Germa araya girmezse Sanji ile karşılaşabilir. Bu durumda Sanji'nin şaşmaz ve hazin kaderini herkes biliyor: Yine dayak. :(

Kanka eğer "counterlamak" sözcüğünün tek kelimeyle türkçesini biliyorsan lütfen söyle :D
Karşılamak, karşılık verebilmek, direnç göstermek, direnebilmek.

Giyim tarzını hiç sevmedim, çok itici geliyor. Saçı güzel ama.
Etkisiz eleman oluşu niyedir belli değil. Ben şimdilik planlı kurguculuğa bağlıyorum. Sanırım onun da müdahil olması, tayfanın kurtulması için yolları tıkayabilirdi.
Başka fırsatlarda yeteneklerini görebiliriz ama.

Çeviri için tenkü Smoker.

Karşılamak, karşılık verebilmek, direnç göstermek, direnebilmek.

Giyim tarzını hiç sevmedim, çok itici geliyor. Saçı güzel ama.
Etkisiz eleman oluşu niyedir belli değil. Ben şimdilik planlı kurguculuğa bağlıyorum. Sanırım onun da müdahil olması, tayfanın kurtulması için yolları tıkayabilirdi.
Başka fırsatlarda yeteneklerini görebiliriz ama.

Çeviri için tenkü Smoker.
Bu kadın olaya karışmadığı halde neler neler oldu, karışmaması isabet bence.

Hayret henüz kimse "Taşı sıksa suyunu çıkarır" esprisini yapmamış.
:hhh:

O derece hayal kırıklığı yaratmış demek ki

Tasarımı ve kişiliğini çok beğendim, serinkanlı ve umursamaz fasulye sırığı havalarına tav oldum. Manganın ilerleyen bölümlerinde etkin bir rol oynayacak mı merakla bekliyorum.

Ben ilerde Luffy ile Big Mom'in karşılaşacagini ve Big Mom'in Luffy tarafindan yenilecegini düşünmüyorum. Smoothie'yi boyle bir durumda göremeyiz adam gibi.

Son bölümde editör geleceğe kim karar verecek dediğine göre Luffy vs. Katakuri sonuçlanacak, bu arada da Smoothie Sunny'nin pesine falan düşmezse (en son partideydi, sonra nere gitti hatırlamıyorum, bilen varsa hatirlatirsa sevinirim); ada civarındaydı; Bege ve Germa araya girmezse Sanji ile karşılaşabilir. Bu durumda Sanji'nin şaşmaz ve hazin kaderini herkes biliyor: Yine dayak. :(

Ben'de BM ve tayfası ile tekrar savaşılabileceğini düşünüyorum bir şekilde hem çok güzel karakterler gördük gücünü yada gücünün zaaflarını görmediğimiz karakterler hem de iyi niyetl iküçük kızın canavara dönüşmesinin hesabını vermeli Streusen, zulümler de son bulmalı : ))

O arada Smoothie hanımı da tekrar görürüz.

Oda'nın bu kadını bu kadar arka planda tutup saklaması, Mom'un düşmeyeceğinin en büyük kanıtıydı. Mom Korsanları'nın sonraki işlenişine kadar beklemek istedi bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık