Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Perospero vs. Rob Lucci

Kim kazanır

• Perospero

Kullanılan: 33 36.7%
  • Rob Lucci

Kullanılan: 57 63.3%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    90
Lucci alır.Niye derseniz bu adamlar gücünü kanıtlayarak Cp0 oldular buna neredeyse eminim.

Zaten hükümete rest çekip isyan ettikten sonra hükümet bunları niye geri alsın.Cevap : Mecbur kaldıkları için. :)
Hali hazırdaki Cp0 komple yenildi bizim Cp9 ekibine.Ve hükümet bunları tekrar almak zorunda kaldı.Tabii boşlukların yerine Cp0 olarak.Lucci de Spandam'ı finosu yaparak intikamını almış oldu.

Luffy vs lucci de dövüş sonrası luffy ayakta mıydı? Nakamaları olmasaydı luffy çoktan yenilmişti lucci ye. ona rağmen dövüş sonrası yerdeydi ve hareket edemiyordu yani arada tek fark luffy nin bilinci yerinde olmasıydı. Luffy vergodan güçlüyse lucci de güçlüdür. Luffy perosperoyu yenebiliyorsa lucci de yener. Hem lucci nin de alevli saldırıları var:mincika:
Luffy, Moria ile kapışırken Lucci hala komada yatıyordu. Fark bu işte.

Ben Lucci kazanır veyahut Perospero kazanır demememe rağmen öyle yaklaşılmış. Benim demek istediğim, Lucci Perospero'nun içinden geçemez. Luffy bile rahat rahat geçemez içinden. Perospero dediğimiz herif Vista/Ace gibi bir konumda kendi tayfasında, kişiliği hoşunuza gitmeyebilir, tipini beğenmeyebilirsiniz lakin hakikat böyle. Luffy bile elini kolunu sallaya sallaya geçemez içinden Peros'un. Ha siz Lucci Luffy'den daha güçlüdür, daha fazla gelişmiş diyorsanız Allah kolaylık versin.

Mantıken lucci lütfüden daha fazla gelişemez ama lucci bizimkine fazlasıyla yakındır şimdi asıl soru işareti adam cp0 başına geçmiş bide dragon un cp0 hakkındaki uyarıları vardı saboya birde üstüne teach cp0 dan kaçmış. Ya lucci über bir power up aldı Lütfüyü falan aştı gitti ya da bu teach kaçtı muhabbeti tamamen hükümetin boş sallamaları ki bence ikincisi mantıklı olan yani cp0 başı oldu diye çok uçuk bi seviyede değil bence luffye çok yakın bi tık altıdır. Luffy komutan alabilir belki 2. Komutanı bile alabilir. Lucci bi tık altı desek Perosla baya Çetin bi dövüş geçer ama lucci sonunda kazanır bence

Ben Lucci kazanır veyahut Perospero kazanır demememe rağmen öyle yaklaşılmış. Benim demek istediğim, Lucci Perospero'nun içinden geçemez. Luffy bile rahat rahat geçemez içinden. Perospero dediğimiz herif Vista/Ace gibi bir konumda kendi tayfasında, kişiliği hoşunuza gitmeyebilir, tipini beğenmeyebilirsiniz lakin hakikat böyle. Luffy bile elini kolunu sallaya sallaya geçemez içinden Peros'un. Ha siz Lucci Luffy'den daha güçlüdür, daha fazla gelişmiş diyorsanız Allah kolaylık versin.
Zoanlar için söylenen "çalıştıkça güçleniriz" cümlesi ucu çok açık bir gelişimin habercisi demek. Bana göre mangaka bu cümleyi Lucci'ye kurdururken hem zoanların bu özelliğine değindi hem de Lucci'nin iki yıl sonraki muazzam gelişiminin temellerini attı. Bu şekilde bakarsak Lucci'nin Luffy kadar gelişmesi mümkün. Bunun potansiyelle çok ilgisi yok dikkat edersen. Mesela Luffy ve Zoro'nun potansiyeli Lucci'den çok daha fazla olabilir ama Lucci'nin meyvesi çalıştıkça güçlenmesine izin veriyor. Burada koşul sadece çalışmak.

Çalışkan adam yetenekliyi geçer, yetenekli eğer çalışmazsa, diye bir atasözü var yani.

Bu arada Pros nasıl Ace gibi bir konumda onu anlamadım ?

Zoanlar için söylenen "çalıştıkça güçleniriz" cümlesi ucu çok açık bir gelişimin habercisi demek. Bana göre mangaka bu cümleyi Lucci'ye kurdururken hem zoanların bu özelliğine değindi hem de Lucci'nin iki yıl sonraki muazzam gelişiminin temellerini attı. Bu şekilde bakarsak Lucci'nin Luffy kadar gelişmesi mümkün. Bunun potansiyelle çok ilgisi yok dikkat edersen. Mesela Luffy ve Zoro'nun potansiyeli Lucci'den çok daha fazla olabilir ama Lucci'nin meyvesi çalıştıkça güçlenmesine izin veriyor. Burada koşul sadece çalışmak.

Çalışkan adam yetenekliyi geçer, yetenekli eğer çalışmazsa, diye bir atasözü var yani.

Bu arada Pros nasıl Ace gibi bir konumda onu anlamadım ?
Luffy 2 senedir it gibi çalıştı, üstüne meyvesi sayesinde g4 gibi bir form buldu. Tamam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık