Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Charlotte Linlin

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 165 47.8%
  • Sevmem.

Kullanılan: 180 52.2%

• Kullanılan toplam oy
    345
Ya bunlar çok güçlüler yenilmez değiller tabiki ama bu BM deki olay farklı.O dizinin kanaması dışında (ki oda dış bir etkiyle olmadı) hiçbir hasar almışlığı yok daha bunun.Kaido çok güçlü zaten ünvanı var ama hasar aldı benim açımdan onun düşmesi kafamı kurcalayan bir durum değil ama Linlin henüz hasar bile almadı o çatıdaki savaşta evet yer yer sahneler gördük ama bu 5 li sadece Kaidoya saldırmadı herhalde Linline de müdahaleleri olmuştur ama bakıyorsun yine bir hasar yok bu sebeple bu kadar şey varken Kid-Law BM yi indirirse bu biraz burda absürt oluyor.Burda ancak beni şu tatmin edebilir Kaidonun saf güçle ama BM nin bir teknik arayışıyla yenilmesi yani o hasar almayışını görülmemiş bir teknikle aşmayı becerirlerseki bence Lawın oraya gelme amacı da bu zaten ancak bu tip bir şey olursa ben tatmin olurum çünkü hasar aldırmaya aldırmaya olayı buraya getirdi Odanın kendiside illaki saf güçle BM yide aradan çıkarayım diye düşünmüyordur çünkü bu takdirde çok mantıksız oluyor benim için.

Bu kadının meyvesinin Karasakal geçmesini çok isterim
Böyle Hades diye bir homiesi olsa karanlık çok güzel olurdu

şu zamana kadar Bigmoma en çok zarar veren şey Sanjinin pastasıydı . Kid law filan hikaye ...
Brook'un Carmel'in resmini yok etmesiydi en çok zarar veren.

Hem pasta Koca Ana'ya nasıl zarar verdi:confused:? Sözde pasta Koca Ana'yı bayıltmayacak mıydı? Onun yerine kendine gelmesini sağladı, sonra Koca Ana kendine geldi ve en son Güneş Korsanlarını denize gömme yolundaydı. Jinbei o cehennemden nasıl çiziksiz çıktı orası plot armor mu oldu bitti çok sorgulamayın durumu mu orasını bilemem ama pasta çok büyük bir yüzde ile Tottoland'in ve Koca Ana Korsanlarının yararına oldu.

Brook'un Carmel'in resmini yok etmesiydi en çok zarar veren.

Hem pasta Koca Ana'ya nasıl zarar verdi:confused:? Sözde pasta Koca Ana'yı bayıltmayacak mıydı? Onun yerine kendine gelmesini sağladı, sonra Koca Ana kendine geldi ve en son Güneş Korsanlarını denize gömme yolundaydı. Jinbei o cehennemden nasıl çiziksiz çıktı orası plot armor mu oldu bitti çok sorgulamayın durumu mu orasını bilemem ama pasta çok büyük bir yüzde ile Tottoland'in ve Koca Ana Korsanlarının yararına oldu.
Adamlar balık adam ve Jinbei'yi denizde durdurmak cidden çok zor. Big Mom felan ve üst düzey adamlarının hepsi de meyveli. Yani denizde bu adamları yenmek demiyorum durdurmak, kaçmalarını engellemek imkansız gibi bir şey eğer ki üst düzey deniz altında hareket eden adamın yoksa ki yok gördüğümüz gibi.

Adamlar balık adam ve Jinbei'yi denizde durdurmak cidden çok zor. Big Mom felan ve üst düzey adamlarının hepsi de meyveli. Yani denizde bu adamları yenmek demiyorum durdurmak, kaçmalarını engellemek imkansız gibi bir şey eğer ki üst düzey deniz altında hareket eden adamın yoksa ki yok gördüğümüz gibi.
Denizi kaynatan var. Denizi donduran var. Bayağı farklı yetenekler var ve her tarafları çevriliydi. Bilemiyorum artık.

Luffy'nin annesidir.

Oda Luffy'nin annesi hakkında ne demişti?

Perma saçlı bir kadın

Onu güzel olarak hayal edemiyorum

İki özellik de uyuyor mu? Evet uyuyor. Onun dışında ciddi benzerlikler var mı? Var

Bana yemek verdi artık benim arkadaşım dokunan olursa vururum ha anlayışı ✅

Arada sırada düşülen o sahip olduğu güçle orantısız komik haller ✅

Herkes benim arkadaşım olmalı anlayışı ✅

Aşırı derecede oburluk ve yemek düşkünlüğü ✅

Garip ve tuhaf ırklara duyulan ilgi, onları kendine katma isteği(Luffy'nin zombileri tayfaya katmak istemesi) ✅

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık