Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Charlotte Linlin

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 166 47.7%
  • Sevmem.

Kullanılan: 182 52.3%

• Kullanılan toplam oy
    348
Kimisi dayak yiye yiye güçlenir dövüşmeyi öğrenir, kimisi doğuştan güçlü doğar.

İlki Kaido ikinci Linlin.
Ben bundan şüpheliyim. Ölümsüzsem ölmüyorsam önüme gelene saldırırdım. Whitebeard'a saldırmaya giderken Shanks bu adamı nasıl durdurdu. Ölümsüzlüğü hikaye sadece. Derisinin sertliğine giyotin, mızrak işlemiyor bu yüzden onu herkes ölümsüz biliyor. Alakası yoktur ama Shanks durdurabildiyse bu onun ölümsüz olmadığına kanıttır ki adamlarına Big Mom ile yaptığı ittifakı anlatırken dünyayı fethedip birbirimizi öldürmeye karar verdik diyor. Ölümsüz değil. Linlin'in meyve gücü ömrü kısaltıyor ondan dolayı demiştir demeyin çünkü ölümsüz birinin ömründen 1000 yıl bile alsa zaten ölmüyor değişen bir şey yok. Yani o şıkkı unutun sadece derisi çok sert Big Mom gibi, başka bir artısı yoktur.

Shanks en güçlü diye düşünüyorum, tek kollu olması dolayısıyla Big Mom şu anda en güçlüsü sonra Shanks, sonra Kaido, en sonuncusu Teach.

Eğer oyundaki gibi özellikleri varsa Teach'in yeteneği bayağı bir tehlikeli. Caribou gibi kullanıyordu. Yani Caribou bazen çamur şeklini alıyor yerde sürünerek eski haline dönüyor. Teach'de kara delik açıp kayboluyor delik nerede açılırsa tekrar orada çıkıyor. Jikukan Jutsusu gibi yani biraz Kaguya'nın jutsusuna benziyor.

Gözünü seveyim şu kadına istediğinizi diyin ama şerefsiz Kaido ile karşılaştırmayın.

Kadın olmasına rağmen bu evrenin çoğu erkek karakterlerinden daha büyük billurları vardır.

Big Mom Kaido’nun ejder formunu alıp Wano’yu süpürüp temizler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık