Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Charlotte Katakuri

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 356 95.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 17 4.6%

• Kullanılan toplam oy
    373
O kadar da gerisinde değil. WCI Luffy'nin Big Mom'a çizik dahi atamadığını biliyoruz. Zoro ise Kaido'da iz kalacak bir yara açabildi. Bunu Wano başında bile yapamadı Luffy. Zoro'nun şuan WCI Luffy'den aşağı kalır bir yanı yoktur.
Big Mom'ın tek koka bastığı yerdi orası kendini savunmak için.:D

Zoro King'e en güçlü ataklarından birini vuruyor da bir şey yapamıyor. Daha gücü stabil değil Enma yüzünden. Enma arada sırada Zoro'yu aşan ataklar yapıyor. Kaido'daki çizik ise çok da mühim değil. King umursamadı bile atağı.

Abi sadece şu andaki yorumuna bakıp demedim ki, bölüm yorumları, spoiler yorumları ne zaman görsem Kid'e sallıyorsun. :D
Kid > Law, Killer diyorsan zaten alınca da laf etmemen lazım, bunlardan güçlüyse daha potansiyellidir. Bir yolunu bulup indirse yine sallayacaksınız p.up diye. Zarar veremedi diyorsun Luffy'de bir kaç bölüm önceye kadar zarar veremiyordu, Zoro da zarar veremiyordu.P.up aldılar. Bu adam daha p.up bile almadı.
Yoo hiçte öyle demiyorum, Kid'in gücü böyle canavarlar için bir işe yaramıyor ama Luffy dışındaki hocaları yener. Law'a olan üstünlüğü haki miktarının yüksek oluşu eğer Law'da da Haoshoku çıksın Law>Kid derim. Sallama konusuna gelince herkes gibi bende takılıyorum. Ryou öncesi Luffy gibi sallıyor ama işlevi yok. Kid'e gıcık olduğum bir tek durum var o da boyundan büyük konuşması. 6-7 bölüm önce Big Mom tam Nami'yle, Usoop'u çiğneyecekken Kid geldi; "Sen benim avımsın." dedi. Law olmasa kim kimin avı olduğu ortada, bari büyük konuşma. Adam meyve uyanışı açtı daha nasıl bir güç alacaktı ki? Gücü sadece Big Mom ve Kaido gibi derisi çok sağlam kişilere zarar veremese de şu haliyle geri kalan herkese zarar verebilecek bir yeteneğe sahip. Benim seride hateri olduğum karakter yoktur.

Yoo hiçte öyle demiyorum, Kid'in gücü böyle canavarlar için bir işe yaramıyor ama Luffy dışındaki hocaları yener. Law'a olan üstünlüğü haki miktarının yüksek oluşu eğer Law'da da Haoshoku çıksın Law>Kid derim. Sallama konusuna gelince herkes gibi bende takılıyorum. Ryou öncesi Luffy gibi sallıyor ama işlevi yok. Kid'e gıcık olduğum bir tek durum var o da boyundan büyük konuşması. 6-7 bölüm önce Big Mom tam Nami'yle, Usoop'u çiğneyecekken Kid geldi; "Sen benim avımsın." dedi. Law olmasa kim kimin avı olduğu ortada, bari büyük konuşma. Adam meyve uyanışı açtı daha nasıl bir güç alacaktı ki? Gücü sadece Big Mom ve Kaido gibi derisi çok sağlam kişilere zarar veremese de şu haliyle geri kalan herkese zarar verebilecek bir yeteneğe sahip. Benim seride hateri olduğum karakter yoktur.
Meyve uyanışını daha önceden açmış.

Güncel Zoro WCI Luffy'den daha güçlü ?
Yok öyle bir şey. WCİ'deki Luffyile şu andaki Luffy arasındaki tek fark Ryou yani saldırıyı deri altına iletme yeteneği. Doffy'ye vurduğu yumruğu bugün ne Big Mom'dan gördük ne de Kaido'dan. WCİ Luffy oturtsun Zoro'yu bitkisel hayata sokar. Sen attığı hasara bakıyorsun. Bununla değerlendirme yapılmaz ki. Zoro her kılıcını salladığında mı o hasarı bırakıyor sanıyorsun. Sadece isimli saldırılarında yüksek hasar var o da tutturursa tabi. King'in vurduğu ve Zoro'yu duvardan duvara vurduğu hasar var ya Luffy'nin Gear 4 ile yaptığı saldırının yanında esamesi bile okunmaz. King, Zoro'nun ağzından kan getirdiyse, Luffy'nin saldırısıyla götünden kan gelir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık