Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Marco

Kim Kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    340
Aynen sürekli anka tekmesi görüp molozlar altında kaldıkları için Queen ve King baskın dövüşüyordu. King, Queen'in yarattığı açıktan kanadını kesti diye King, Queen tarafı mı baskın oluyor ? Marco sınırına gelene kadar şamarlıyordu işte. İki adam hız olarak eziliyor. Ayağa kalkamadan bir daha darbe yiyor sende yorumumda çelişki bulduğunu sanıyorsun komikmiş
Yorumunda çelişki olmadığını sanman çok tuhaf ama Dünya bu, Kata'nın karakter olduğunu düşünenler bile var o yüzden bir şey diyemem xD

Ya konuşturmayın beni burada Marco bu ikisini şamarlarken herkes Marco başka seviye ağbi, Wb'nin sağ kolunun farkı yazıyordu. King'i tek başına savunuyordum. O zaman da çıksaymış bu King savunucuları. Sonra Marco sınırına gelmiş yatarken Marco çöp, bu ne hemen pili bitti falan yazıyordu Marcoyu göğe çıkaranlar. O gün de Marco'yu ben savunuyordum :d Her zaman mesaideyiz.

Dostum kendi klasmanında kişilerle savaşıyor Marco.. ayrıca 2v1 olduğu için açık verip darbe aldı. Queen başka şeylerle uğraşıyorda Marco'da uğraşıyordu. Inu+Neko vs Jack ve Kid ve Law vs Linlin'den 2v1 atmanın çok abartılı avantaj sağladığını görmesi gerekirdi okuyucuların. Yaptığı iş takdir edilmeliyken niye gömülüyor pek anlamıyorum.. Bir de baskın dövüşüyordu 2v1 atarken.. Queen ölümsüz müsün falan diyordu.
Dediğim gibi 2v1 bile olsa meyve güçleri sayesinde kondisyon olarak daha sağlam kalabilirdi. Üstün gelmesini beklemiyorum zaten. Üst seviyenin adamları saatlerce dövüşüyor. Bence 2 yıl arada biraz yıpranmış, Teach savaşı yüzünden muhtemelen. Bunun dışında haki konusunda zayıf kalması da eksi yazdı maalesef.

Dediğim gibi 2v1 bile olsa meyve güçleri sayesinde kondisyon olarak daha sağlam kalabilirdi. Üstün gelmesini beklemiyorum zaten. Üst seviyenin adamları saatlerce dövüşüyor. Bence 2 yıl arada biraz yıpranmış, Teach savaşı yüzünden muhtemelen. Bunun dışında haki konusunda zayıf kalması da eksi yazdı maalesef.
Adamın kimle dövüştüğünü gördün de haki konusunda eksik kalmış :oleyo2:
Herifin vurduğu amiral 30 metre zıplıyor. Bak ne diyorum Marco, Kata'yı meyvesiz döver.

Yorumunda çelişki olmadığını sanman çok tuhaf ama Dünya bu, Kata'nın karakter olduğunu düşünenler bile var o yüzden bir şey diyemem xD
Ölümsüz müsün yorumu evet Marco'nun çok fazla darbe aldığı anlamına gelir. Fakat bu baskın dövüşmeye engel değil o dövüş offpanel kısımlar dışında sadece bir kez gösterildi ve baskın taraf Marco'ydu bu kadar basit. Marco, Kizarudan kelepçeli değilken darbe alıp kan kusuyordu. Sonra gidip Saka'nın magmasını tankladı. Ama aynı Marco, King ve Queen'in darbelerinden sonra kan kusmak yerine dövüşe devam edip, üstünlük kurdu. Evet sonuçta yenildi ama yenilene kadar veya en azından bize gösterilen kısımda baskın dövüştü neden çelişkili dedin anlamadım..

Ölümsüz müsün yorumu evet Marco'nun çok fazla darbe aldığı anlamına gelir. Fakat bu baskın dövüşmeye engel değil o dövüşte offpanel kısımlar dışında sadece bir kez gösterildi ve baskın taraf Marco'ydu bu kadar basit. Marco, Kizarudan kelepçeli değilken darbe alıp kan kusuyordu. Sonra gidip Saka'nın magmasını tankladı. Ama aynı Marco, King ve Queen'in darbelerinden sonra kan kusmak yerine dövüşe devam edip, üstünlük kurdu. Evet sonuçta yenildi ama yenilene kadar veya en azından bize gösterilen kısımda baskın dövüştü neden çelişkili dedin anlamadım..
Böyle yazarsan bir sıkıntı olmaz. Gösterilen kısmında baskın taraftı ama sonradan dayak yediği belli.
Ben zaten bu arc 2v1 olayının çok farklı olduğunu anlatmaya çalışan bir mangaka olduğunu biliyorum, bu net gösterildi ve bu da en çok Garp'a yazar zuhahaha neyse konuyu dağıtmayalım. Kısaca o söz oraya gitmemiş.

Kata'nın Marco'yu yenme ihtimali de yok, yok öyle bir ihtimal her türlü iddiasına girerim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık