Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. King

Dövüşü kim alır ?

• Kullanılan toplam oy
    444
Kral hakili saldırılara dayanan adam neye göre haki fakiri? Bir yerde kral hakili saldırılara dayanmış, diğer yanda Luffy'nin elini zonklatmış? Hee neye göre zayıf oluyor? İşinize geldiği gibi büküyorsunuz dediğimizde de bozuluyorsunuz.

Sürekli tekrar ettiğim gibi tekrar edeceğim; Kata bu dövüşü yener, ama sizin abarttığınız gibi bir durum yok ortada. Kata'yı üsütn göstermen için haki fakiri diyorsun King'e... Niye zonklatmadı çünkü. :D
Dayandı dediğin ataklardan 2'si zaten öyle ağır kral haki yüklenmiş ataklar değiller. Sonuncusunda da zaten tek yiyor.

King haki fakiri maalesef. Azıcık haki üstüne bir şey gösterseydi öyle denmezdi. Antik zoan ve ırksal özellikleriyle öne çıkan bir adam.

Dayandı dediğin adam üçüncü saldırıya kılıcını, kanadını, göğsünü verdi.

Ikinci saldırı zaten zoro'nun kral hakiyle atabileceği en eforsuz saldırıydı. Daha sağlam darbeler yese ikinci saldırıda düşerdi muhtemelen.

Hakiyle ne alakası var onu anlamadım gerçi. Bunlara fiziksel dayanıklılığıyla dayanıyor. Bu konuda kata'dan iyi olması normal.
Konuyu anlamadıysan önce sor. Sürekli bu söyleniyor "King gibi haki fakiri ". Ben de King neye göre haki fakiri diyorum? Belli süre kılıcıyla kral hakili saldırılara dayanan adamın hakisi neye göre çöp oluyor?

Yani o ana kadar adil dövüşmüyordu o anda birden adil dövüşeyim mi dedi ne karakter gelişimi 50 yaşında adam. Hadi Lütfüye aşık olmasını anlıyorum sonuçta bu aşk ne zaman olacağı belli olmaz.

Dof'a gelirsek dof iyi karakter diyen yok zaten ama Kata'nın yaptığı bu şerefsizliğe eşit şerefsizliği yok. En fazla ailesine ihanet ettiğini düşündüğü babasını ve kardeşini öldürüyor. Oradaki sebepler bile bu ahmaklıkla baş edemezler o kadar saçma sapan bir çarmış Kata.
Starkk'ın attığı iyi olmuş boşuna boş teneke demiyor muşum karaktere.
O ana kadar da adil dövüşüyordu ama karşısında saygı duyduğu bir rakip olmasa kendini yaralamayabilirdi. Savaş içinde ağzını gizlemenin anlamsız olduğunu anlıyor 50 yaşında diye karakter gelişimi yaşayamayacak mı?

Aynen eminim eşit şerefsizliği yoktur. 3-5 aşçı öldürmek ailesini öldürmekten, kutsal seviciliğinden kötü oldu. Diğer şeyleri saymıyorum bile. Senin çifte standart iyiymiş. :D

O ana kadar da adil dövüşüyordu ama karşısında saygı duyduğu bir rakip olmasa kendini yaralamayabilirdi. Savaş içinde ağzını gizlemenin anlamsız olduğunu anlıyor 50 yaşında diye karakter gelişimi yaşayamayacak mı?

Aynen eminim eşit şerefsizliği yoktur. 3-5 aşçı öldürmek ailesini öldürmekten, kutsal seviciliğinden kötü oldu. Diğer şeyleri saymıyorum bile. Senin çifte standart iyiymiş. :D
Karakter bile saçmaladığını anlıyor ağzını kapatmayı bırakıyor siz hala hikaye anlatıyorsunuz. Kendisine hizmet eden elemanları böyle saçma bir sebep için öldürmesi elbette daha kötü.

Çünkü sebep kötü, tabi anlamanı beklemiyorum :ehe:

Karakter bile saçmaladığını anlıyor ağzını kapatmayı bırakıyor siz hala hikaye anlatıyorsunuz. Kendisine hizmet eden elemanları böyle saçma bir sebep için öldürmesi elbette daha kötü.

Çünkü sebep kötü, tabi anlamanı beklemiyorum :ehe:
Adam çocukluktan travma yaşamış sen mantıklı değil abi ya diyorsun. Kutsal sevici Doff'u övünce sorun yok tabi. :D

Dayandı dediğin adam üçüncü saldırıya kılıcını, kanadını, göğsünü verdi.

Ikinci saldırı zaten zoro'nun kral hakiyle atabileceği en eforsuz saldırıydı. Daha sağlam darbeler yese ikinci saldırıda düşerdi muhtemelen.

Hakiyle ne alakası var onu anlamadım gerçi. Bunlara fiziksel dayanıklılığıyla dayanıyor. Bu konuda kata'dan iyi olması normal.
Üçüncü saldırının bir örneği şuana kada OP evreninde gösterilmedi.

Zoro kral haki selalesiyle vuruyor Kinge ve 1100 böyle büyük bir atak yok, ne Shanks, ne Kaido Roger WB kimi sayarsan, pure kral haki şelalesi, King kral hakiyle yapılan bir otobanın kendine çarpması sonucu kılıcını göğsünü kanadını kaybediyor , Kata olsa farklı olurdu demezsiniz umarım :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık