Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. King

Dövüşü kim alır ?

• Kullanılan toplam oy
    444
İlk gözüktüğü andan itibaren içerisinde Linlin'in de olduğu bir ortamdaki en ciddi tehlike olarak bahsedilen ve imparatorların bile sahip olmadığı bir gözleme sahip olan.

Jinbei gibi yc3 üstü bir adamın yanındakilerle birlikte durduramadığı,üzerine o önündeki kalabalığa rağmen Luffy'yi yakalayabilen.

Ace ve Oden hariç h.hakiye sahip tek yonko komutanı.

Uyanış göstermiş tek yonko komutanı.

Üst düzey koka sahip ve üst seviye silahlanmadan haberdar.

Dof'un tepki vermekte zorlandığı Boundman'den daha da hızlı olup+geleceği görebilen Snakeman ataklarından rahatlıkla sıyrılacak hıza sahip.

Hem geleceği gören,hem de en hızlı formundaki Luffy'nin yön değiştiren Culverinini yemeden hemen önce koka basacak kadar tepki hızına sahip

Snakeman'i göz açıp kapayıncaya kadar blitzleyebilecek bir hareket hızına da sahip

Savaş içerisinde Snakeman'in mantığını çözecek kadar iyi bir savaş zekasına sahip.

En basit ataklarından birisiyle bile g3ü ezecek fiziksel güce sahip.G3ün Page One gibi bir antik zoanın tek vuruşta nerdeyse çenesini kıracağını biliyoruz.Page One'ın kendisi itiraf ediyor üstelik bunu.

Kara kral onaylı dünyadaki en güçlü insanlar arasında.O insanlar arasında da az sayıda geleceği görenlerden birisi.

Uyanışıyla oluşturduğu portallardan g4ü fizana uçuaracak bir güce sahip.
Luffy gibi dayanıklı bir adamın bile işini doğrudan denk getirdiği halde bitirebilecek bir saldırı gücüne sahip Mogura ile.Bu Luffy'nin koka basıp Dof'un,Cracker'ın kılıçlarına ve sicimlerini blokladığını,Kata'nın bu saldırısına ise bir kere bile bloklamayı denemeyip sıyrılmayı denediğini hatırlatma fayda var.

Bu dövüşü kimin kazanacağı benim açımdan çok net.
Ama anlamazlar!

Bu kadar kanıtla imana bile gelirim.

Aga ne olursa olsun… Kata dövüş içinde İleri seviye kral hakisi ve İleri seviye silahlanması olmayan Luffy den çok darbe yedi. King hem dayanıklı, hem hızlı, hem de saldırısı da iyi. Ve şu an gördüğümüz şey de İleri seviye kral haki ile yenildi.

Aga ne olursa olsun… Kata dövüş içinde İleri seviye kral hakisi ve İleri seviye silahlanması olmayan Luffy den çok darbe yedi. King hem dayanıklı, hem hızlı, hem de saldırısı da iyi. Ve şu an gördüğümüz şey de İleri seviye kral haki ile yenildi.
Bakın Roger bugün yarın, Queeni kral hakiyle döverse o da Katakuri üstü olur. Yani o güç sana 1,2 beden büyük gelde bile ona kaybedince imana geliyorsun 10 tane lig atlıyorsun.

Katanın Luffye nasıl kaybettiğini sen de biliyorsun da neyse..

Zoro anca Kral hakiyle yenebildi de bir diğer bakış açısı. Zoro'nun ataklarının (Enma olmadan) güçsüz olduğunu kabul etmeniz gerek. Zoro kral haki öncesi yıldırım çıkaramamış biri. Luffy vs Katakuri'de bunlar bol bol çıkıyor.

Katakuri de kullanıyordur saldırılarında kral hakisini. Mangada bir saldırıda aynı kral haki basmış gibi görünüyor. Tabii o zamanlarda biz böyle olduğunu bilmiyorduk.
Ayrıca karşılaştırdığınız karakterlerin üzerinden Luffy-Zoro kıyası çok yapılır bu başlık altında. Tüm mesajları okumadım ama bir kaç tanesine denk geldim.

Katakuri de kullanıyordur saldırılarında kral hakisini. Mangada bir saldırıda aynı kral haki basmış gibi görünüyor. Tabii o zamanlarda biz böyle olduğunu bilmiyorduk.
Ayrıca karşılaştırdığınız karakterlerin üzerinden Luffy-Zoro kıyası çok yapılır bu başlık altında. Tüm mesajları okumadım ama bir kaç tanesine denk geldim.
Katada yok böyle bir güç normal silahlanma saldırılarında da yıldırım çıkıyor bu iddia çürütülmüştü

Biraz düz mantık gidin bu seride çünkü olayı düz mantık Oda iyice genç kesime yönelik çizip kasmıyor.Hasar almayan King ancak kral hakiyle yenildiyse bu kral haki ekleme gerekli olduğu içindir.Kral haki eklemek gerekiyordu Zoro’ya da bunu verdi.Ölmezsen izi kalacak demesi bunu gösteriyor zaten.Karşısında Marco olsa onun için de kral haki gerekebilirdi.Şimdi Kata bu sıkıntıyı 50 tane donanımla kapatmaya çalışsın bakalım.

Luffy ve Katakuri ikiside o savaşta saldırılarına kral haki ekledi zaten. Bunlara millet b.haki diyor ama b.hakisinin bunlardan daha iyi olduğu edilen Zoro'nun kral hakiye kadar hiçbir yerde böyle yıldırım çıkardığını görmedik. Pika gibi b.hakisinin övüldüğü adam ile çarpışırken de çıkmadı böyle şeyler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık