Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. King

Dövüşü kim alır ?

• Kullanılan toplam oy
    445
Mesajı silmiştim de neyse.

Ne yani Flampe'den sonra Luffy dövmeye mi başladı birden o nasıl mantık? :D Luffy en sonlara doğru gözleme ayak uydurmaya başlayana dek hep Kata üstündü zaten.
Evet üstünden uzun zaman geçti son izlememin ardından ama Kata üstüne yumruk yağmuru yağdırıyor sayısız defa Luffy tekrar kalkıyor tekrar tekrar ve en son daha da güçlenerek tekrar kalkıyor bu arada kendini eğitmeyi de ihmal etmiyor. Demek istediğim Kata üstün taraf olsa da Luffy ezilmek yerine güçleniyor. O savaşı Luffy'nin MC olduğu için kazandığını düşünüyorum

Yıldırılmıştır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar buralar algı denizi olmuş simitlerimizi, makarnalarımızı alalım sağ salim, güzel güzel yüzelim. Arada bir büyük algı dalgaları gelebilir aman ağzınızı burnunuzu kapatın. Bir avuç algı yuttunuz mu gittiniz Allah muhafaza! Bir saat sonra yemek servisimiz başlıcak geç kalmayalım. Sonra kalmıyor.

Arkadaşlar buralar algı denizi olmuş simitlerimizi, makarnalarımızı alalım sağ salim, güzel güzel yüzelim. Arada bir büyük algı dalgaları gelebilir aman ağzınızı burnunuzu kapatın. Bir avuç algı yuttunuz mu gittiniz Allah muhafaza! Bir saat sonra yemek servisimiz başlıcak geç kalmayalım. Sonra kalmıyor.
Zoro fanlarını haftasonu mesaiye maaşla getiriyorsun yetmiyor bide yemek servislerini falan karşılıyorsun bu insanlar hakkını ödeyemez :ehe:

Doğru bölümde Lunaryalıların dayanıklıkları övülüyor ve buna rağmen Zoro müthiş bir saldırı yapıyor birde Zoro'nun öncesinde tüm kemikleri kırılmışlığı var bilmiyorum bir şeyler tuhaf geldi bana King dövüşünde çok hızlı yenildi bir şeyler yanlış geliyor King adam akıllı haki bile kullanmadı bu yüzden tam tahmin yapamıyorum ne Zoro'nun ne King'in gücünü.
King savunma moduna geçtimi zaten aşılmıyor. Bunun sınırı ne bilemiyoruz. King'i benim gözümde düşüren nokta Zoro'yu küçümsemesiydi. Eğer bu durum olmasaydı çok zorluk çıkarabilirdi. Bu sebeple berabere biter dedim. Karakterde önemli sonuçta. Ama normal şartlarda King Katakuri'den güçlüdür..

Zoro zaten arcın en saçma karakteri oldu. O ayrı bir tartışma konusu. Ama sondaki saldırı bence Luffy'nin WCI'da yaptığı hiç bir saldırıyla da kıyaslanmaz.

Ciddiysen ona göre yazalım dalga geçiyorsan yine ona göre yazalım bak bunu söyleyen adamlara manga sayfalarını çatır çutur atıyoruz başka dallara budaklanıyorlar manga bükmeye falan başladılar.
Ne yaptı Luffy Katanın dişlerini mi söktü de biz kaçırdık ? Bir de her mesajın sonuna ciddiyim diye belirtelim mi ne yapalım ?

İki tarafında dayanıklılığı bir değil yalnız.İkiside aynı darbeyi aldı da birinin hp barı 2000 küsürken,diğerinin 500 küsür örnek veriyorum.Luffy hayatı boyunca dayak yemiş bir adam zaten,kaç yıldır darbe bile yemediğini söyleyen adamın Luffy'den daha fazla etkilenmesi gayet normal.
Bak üstte Marco’nun King saldırısını blokladığı savunmayı atmışlar.Lazerleri savaşta blokladığı hareket.Adamın saldırı gücü amiralden farklı sayılmaz zaten ki Zoro bile magma gibi diyip kesmeye çalışmıyor sağa sola kaçıyor.Oda öyle bir hazırlamış ki vsye o kadar yol gitti Kinemon ile wanoya tam geldiğinde öğrendi ateş kesmeyi.Ama ilk kez ejder gelince denemiyor çünkü ateş değil o yüzden kesemez.Kral hakili teknikle giriyor ejdere.Düz ateş olsa kasmazdı Kinemon tekniğiyle hallederdi işini.

Bak üstte Marco’nun King saldırısını blokladığı savunmayı atmışlar.Lazerleri savaşta blokladığı hareket.Adamın saldırı gücü amiralden farklı sayılmaz zaten
Luffy g4ü kolcuya karşı da açtı,Kaido'ya karşı da açtı.Kolcunun seviyesi de Kaido kadarmış demek sizin mantığınızla.Arkadaş şu kadar düz mantık manga yorumlamayın yahu.

King savunma moduna geçtimi zaten aşılmıyor. Bunun sınırı ne bilemiyoruz. King'i benim gözümde düşüren nokta Zoro'yu küçümsemesiydi. Eğer bu durum olmasaydı çok zorluk çıkarabilirdi. Bu sebeple berabere biter dedim. Karakterde önemli sonuçta. Ama normal şartlarda King Katakuri'den güçlüdür..

Zoro zaten arcın en saçma karakteri oldu. O ayrı bir tartışma konusu. Ama sondaki saldırı bence Luffy'nin WCI'da yaptığı hiç bir saldırıyla da kıyaslanmaz.

Ne yaptı Luffy Katanın dişlerini mi söktü de biz kaçırdık ? Bir de her mesajın sonuna ciddiyim diye belirtelim mi ne yapalım ?
He sen baya bi ciddisin.O zaman Allah kurtarsın.

Luffy g4ü kolcuya karşı da açtı,Kaido'ya karşı da açtı.Kolcunun seviyesi de Kaido kadarmış demek sizin mantığınızla.Arkadaş şu kadar düz mantık manga yorumlamayın yahu.
Farklı sayılmaz diyorum Marco aynı şekilde çizilmiş buradan ne anladın saldırı gücü amirallere uzak değil.Aynı olduğunu iddia eden yok.Zoro magma gibi diyip Kinemon’un teknikle kesemiyor.O bile bir yere kadar işe yaradı.

Savaş sırasında ilacın etkisi geçmeye başlıyor ama.Zoro'nun omzu falan kanıyordu darbe bile almamış olmasına rağmen+bu uzarsa kılıçlar beni öldürecek diyordu üstelik.Savaşın bir kısmında da Enma'dan dolayı sıkıntıya girdi zaten.Zoro handikaplı şekilde King'i yendi yani.
Her şekilde handikaplıydı zaten. Sıfır dövüş yoktu. Sadece milyon kırık kemikle dövüşerek yendi düşüncesi oluşmasın diye belirttim. Malum algıların adresi Kf. :oleyo2: Ama bu gözümden kaçmış. :good:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık