Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. King

Dövüşü kim alır ?

• Kullanılan toplam oy
    440
Güzel kardeşim o dayanıklılık olmuyor. O mızrak WB'yi de deler. Roger'i da deler. O mızrak King'e girmez. Ama girdiğinde de öldürür. Ateşi yokken de o mızrak King'e sağlam girer.
Sayın güzel luffy fanı kardeşim benim, girmediği sürece zerre zarar veremez. Girse de King devam edebilir zaten. Hani derisini geçtiği takdirde tek yer düşüncesine sahipsin herhalde, öyle bir durum yok.

Biraz zorlanarak dediğin neredeyse ölmekse, ufacık daha zorlanmaya da ölüp Nika olmak diyorsun o halde doktor bey. Doktorsun ama karakterleri fiziksel ve sağlık açısından analizleri etmekte zayıfsın. Çoppa gibi doktorsun :artiz:

Bkz;
Hasta ölür. O sırada Carpe; İyidir iyi, birazdan kalkar o :oleyo2:
Belli ki king gibi iyi kafa çekiyorsun cane, sağlık olsun. Tikkat et kendine yapma böyle şeyler :oops:

Mevzu bu zaten. Ateşi yokken o kadar dayanıklı değil dedik anlatamadık.
Aynen kanka, serinin en dayanıklı tayfasında, sağ kol, antik zoan meyvesi yemiş adam kesinlikle dayanıklı falan değildir. Hatta bu yüzden de King’in ırkını kullanarak çakma şiçi klonladılar. Sizin gibi Kata’ya oy vermediğim için mutluyum, 70 adet objektif üyeyle beraber olmak, 340+ fanın yanında olmaktan hayırlıdır :artiz:

Belli ki king gibi iyi kafa çekiyorsun cane, sağlık olsun. Tikkat et kendine yapma böyle şeyler :oops:
Boş yapma istersen. Luffy fanı olarak yorumların gittikçe dibe batıyor, haberin olsun. Eski objektifliğinden zerre eser yok. Belki de eskiden de böyleydin, ben fark etmedim. Sen de diğer genç üyeler gibi gırgıra vurup aklına ne gelirse sallıyorsan eyvallah ama bu gibi sallamaları, ben ciddi yorum yaparken, bana karşı yapmazsan sevinirim. Hadi selametle.

Aynen kanka, serinin en dayanıklı tayfasında, sağ kol, antik zoan meyvesi yemiş adam kesinlikle dayanıklı falan değildir. Hatta bu yüzden de King’in ırkını kullanarak çakma şiçi klonladılar. Sizin gibi Kata’ya oy vermediğim için mutluyum, 70 adet objektif üyeyle beraber olmak, 340+ fanın yanında olmaktan hayırlıdır :artiz:
Kata'yı Zoro'nun çatıdaki hali döver bırak Kral hakiyi üst seviye kullanan Zoro'yu.

Adam hızlanıp işi hemen bitirmek istedi. Normalde taktiksel olarak bakarsak, zaten belli bir süre sonra pili bitecek Zoro için o modda biraz daha beklemesi yeterli olurdu. Ark sonlarına doğru gelindiği için ark bossu hariç diğer yan bosslar hızlıca aradan çıkartıldı…
Peki Katakuri niye acele etsin? King nasıl aşacak logia savunmasını?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık