Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. King

Dövüşü kim alır ?

• Kullanılan toplam oy
    445
King'in de alan saldırıları var. Sırf gözlemle kurtulamaz bu saldırılardan koka basması gerek, gayet dikkatini dağıtabilir. :bilmem:
Ben mecbur kaldığında kendini savunabileceğini de düşünüyorum hem meyvesiyle vücuduna yaptığı şekil değişikliği hemde koka ile. Hiç saldırı almaz diye bir şey yok tabi ama sakin kalabildiği sürece dokunulması zor bir karakter.

3 atması bir şey değiştirmiyor. Zoro rakiplerini zaten en fazla o kadar kesişte yeniyor.

Sen King>=Smoothie demeye devam et.
Katakuri'yi zamanında Queen'e yem eden. Roger,Garp'ı Sakazuki'ye yem eden biri şunları deyince daha komik duruyor.

Senin zihniyetindeki kişiler Peros'un 1 tık üstünü anca gösterebilmiş Jack'i de zamanında Kata'yla kıyaslıyordu.Gerisi malum.

Zoro King'i nerdeyse kuş dansı tekniğiyle(kendisinin en ucuz tekniklerinden) komple göğsünü yarıp, ataklarını alev modunda bile bloklatacak kadar korkuttu King'i.

Siz King'i nasıl önde görebiliyorsanız, karşı tarafın Kata'yı üstün görmesine katlanamamak da değişik bir bakış açısı.

Eko,Mansur ve Kılıçdar birleşmesinden sonra benim kafanın içi. Anasını yener miydi? @Montana @Miyata Ichiro

Magma sıcaklığı Zoro sağa dönerek kurtuluyor.:D
Niye sırf düz şekilde ejderha mı atacakmış? Yoksa senin işine mi öyle geliyor? Peki buna ne dersin; Germa çöpleri bile Kata'ya uyanış açtırıp, onun dikkatini bozabiliyor. King neler yapar demek ki.

Ben mecbur kaldığında kendini savunabileceğini de düşünüyorum hem meyvesiyle vücuduna yaptığı şekil değişikliği hemde koka ile. Hiç saldırı almaz diye bir şey yok tabi ama sakin kalabildiği sürece dokunulması zor bir karakter.
Uzun bir dövüş olur o kesin zaten. Kata yenecektir.

@Miyata Ichiro'yla da çok konuştuk bunu. Gördüğümüz kadarıyla her yonko tayfasında bir tane kral haki kullanan kişi oluyor.
Wb= Oden ve Ace
Big Mom= Katakuri.

Kaido tarafında ne kadar onun yanında olmasa da bu misyonu Yamato'ya vermişler. Kaido'nun, Ace'i gibiydi. Wb, Ace'i KK yapmak, Kaido da Shogun yapmak istiyordu. Big Mom tayfasında da bir benzerimi Kata'ya vermişler. Tabi, Ace ve Yamato kadar potansiyel göremedik. Shanks'ta da Beckman, Teach'te ise ya Aokiji'ye böyle benzer bir misyon verir, ya da Shiryu'da çıkarsa çıkar.

King ve Marco da farklı olsun diye baya hax özellikler vermiş. Diğer komutanlardan farkını hisettiriyor bu isimler.

Luffy: Siz kaido musunuz ?
Zoro: King'in gücünü kullanıyorlar

@Alpamis: bla bla bla bla
Hasar almamasına şaşırıyor ki bu gayet normal. Yeteneğini keşfetmek için uzun süreli bir mücadele etmiş filan değiller. Adam yumruğu vuruyor ve bakıyor ki herifte hasar yok bu yüzden şaşırıyor. King'in olayını çözdükten sonra herifin hiçbir olayı kalmıyor. Buna bütün Lunaria'lıların katledilmesi de en büyük delildir. Madem o kadar büyük bir ulustu o halde nasıl hepsi katledilebildi?

Eko,Mansur ve Kılıçdar birleşmesinden sonra benim kafanın içi. Anasını yener miydi? @Montana @Miyata Ichiro

Niye sırf düz şekilde ejderha mı atacakmış? Yoksa senin işine mi öyle geliyor? Peki buna ne dersin; Germa çöpleri bile Kata'ya uyanış açtırıp, onun dikkatini bozabiliyor. King neler yapar demek ki.

Uzun bir dövüş olur o kesin zaten. Kata yenecektir.

@Miyata Ichiro'yla da çok konuştuk bunu. Gördüğümüz kadarıyla her yonko tayfasında bir tane kral haki kullanan kişi oluyor.
Wb= Oden ve Ace
Big Mom= Katakuri.

Kaido tarafında ne kadar onun yanında olmasa da bu misyonu Yamato'ya vermişler. Kaido'nun, Ace'i gibiydi. Wb, Ace'i KK yapmak, Kaido da Shogun yapmak istiyordu. Big Mom tayfasında da bir benzerimi Kata'ya vermişler. Tabi, Ace ve Yamato kadar potansiyel göremedik. Shanks'ta da Beckman, Teach'te ise ya Aokiji'ye böyle benzer bir misyon verir, ya da Shiryu'da çıkarsa çıkar.

King ve Marco da farklı olsun diye baya hax özellikler vermiş. Diğer komutanlardan farkını hisettiriyor bu isimler.
Kata h.hakinin ileri seviyesini kullanabilsin, o haliyle Linlin'e hayatının dövüşünü verir. Çok daha iyi dövüşçü zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 36)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık