Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. King

Dövüşü kim alır ?

• Kullanılan toplam oy
    445
Savaş öncesi karşılaşmasalar, ıssız bir çölde versen Marco'yu eline, paramparça eder.
Yavaş etsin.Füzyon atağıyla bir Ulti indirebilsin de önce.Sonrasında sadece silahlanma ile sağ kol döver.

Aynı Linlin Law'ın enerjisizlikten bayılacak haline defalarca kere kokalı yumruklar geçirdi de Law'a ciddi bir şey olmadı.

Yavaş etsin.Füzyon atağıyla bir Ulti indirebilsin de önce.Sonrasında sadece silahlanma ile sağ kol döver.

Aynı Linlin Law'ın enerjisizlikten bayılacak haline defalarca kere kokalı yumruklar geçirdi de Law'a ciddi bir şey olmadı.
Şunların senaryo açığı olduğunu bilmek için alim olmaya gerek yok. Ulti ölmesin ama Nami tek atabilsin, kredi ona kalsın. İkinciye diyecek bir şeyim yok zaten, salt zırva. G4'ü, elinin tersiyle gevşek gevşek karşılayan BM'nin orada Law'u indirememesini güç dengesiyle açıklayamazsın. Law fanları bile orada bir şaibe olduğunu kabul ediyor.

Direk alev değil şimdi globalde konu vardı orada açıklamışlar normal alevden sıcak hatta Kaido’nun alevinden bile.Magu Magu >Lunarian Fire sonra geri kalanı Mera Mera no mi Boro nefesi falan geliyor.O arada bir yerde yani.Saka’nın köpek şekline benzer bir ejderha şekli var.Op evreninde sıcaklık hiyerarşisini Saka açıklamıştı.
Eee artık Akainu vs. King açmanın vakti gelmiş. :hhh:

Edit: Sumimasen gözlerim yanlış algılamış. :dd.d

Sen magma dediğin için karşı çıktım yoksa normal alevden güçlü bir alev desen sıkıntı yok.
Ben belirgin bir fark görmüyorum bu Lunarian ırkı volkanlarda yaşayan bir ırk çıkabilir Magmar gibi birşey bunlar.Saka gibi kol sokmasın hadi vurdu mu K.O edip bıraksın o da yeter.Patlama alevlerinden bile hakiyle korunuyorsun ki Luffy,Zoro’yu korunurken gördük.

Şunların senaryo açığı olduğunu bilmek için alim olmaya gerek yok. Ulti ölmesin ama Nami tek atabilsin, kredi ona kalsın. İkinciye diyecek bir şeyim yok zaten, salt zırva. G4'ü, elinin tersiyle gevşek gevşek karşılayan BM'nin orada Law'u indirememesini güç dengesiyle açıklayamazsın. Law fanları bile orada bir şaibe olduğunu kabul ediyor.
Yooo. Şaibe yok. Geliştiği açık bir şey ve orada acı eşiğini aştığı için hissetmediğini düşünüyorum ben.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık